Skocz do zawartości

Zlot Twardzielek i Twardzieli nr 3 - edycja letnia 2024


.Beata.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

No dobra…wracając do zlotu letniego…

Jestem po jakby lekko „utajnionych” konsultacjach terminowych z @mig i @Mitek. Rzucam pytaniem do @Adam ..DUCH @Chertan @moruniek i @Marcos73 - czy możemy przesunąć zlot o tydzień wcześniej, tj 10-12 maj? Będzie wtedy szansa na przyjazd Michała i Mitka z Rybelkiem… może @Mikoski też dałby radę? 🙂 

tak - ❤️

nie - 😞 

Edytowane przez .Beata.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, .Beata. napisał:

No dobra…wracając do zlotu letniego…

Jestem po jakby lekko „utajnionych” konsultacjach terminowych z @mig i @Mitek. Rzucam pytaniem do @Adam ..DUCH @Chertan @moruniek i @Marcos73 - czy możemy przesunąć zlot o tydzień wcześniej, tj 10-12 maj? Będzie wtedy szansa na przyjazd Michała i Mitka z Rybelkiem… może @Mikoski też dałby radę? 🙂 

tak - ❤️

nie - 😞 

Ja w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, .Beata. napisał:

No dobra…wracając do zlotu letniego…

Jestem po jakby lekko „utajnionych” konsultacjach terminowych z @mig i @Mitek. Rzucam pytaniem do @Adam ..DUCH @Chertan @moruniek i @Marcos73 - czy możemy przesunąć zlot o tydzień wcześniej, tj 10-12 maj? Będzie wtedy szansa na przyjazd Michała i Mitka z Rybelkiem… może @Mikoski też dałby radę? 🙂 

tak - ❤️

nie - 😞 

U mnie raczej na tak czyli piątek wieczorem mogę być w tym terminie, żonka niewiadomo bo to czas matur i bywało że w soboty była w komisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc, sytuacja wygląda następująco:

za terminem 10-12.05 są

Adam, Mitek z Rybelkiem, Mig, Chertan, Mikoski, Marcos, ja

za terminem 17-19.05 są 

Adam, Chertan, moruniek, Marcos, ja

za terminem 21-23.06 sa

Mikoski, mig, ja

 Demokratycznie, wiekszością oddanych głosów, został wybrany termin 10-12.05.2024

Ufff… jedno z głowy. Tera spanie: Halka czy Zgoda?

Ogarnijmy to do jutra, ok?

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Pełna zgoda na Twoje ustalenia i szacun za organizacyjny porządek. Musimy niestety zaznaczyć, że z różnych względów my praktycznie do końca (teraz nie mam pojęcia) nie będziemy pewni czy będziemy mogli przyjechać. Bardzo prosimy o uwzględnienie tego faktu i o wcześniejsze sygnały dotyczące wszelakich deklaracji.

Oczywistym jest, że jeżeli okaże się w ostatniej chwili, że nie przyjedziemy pokryjemy całkowite koszty wszelkich dokonanych wcześniej rezerwacji.

Trzymaj się Beatko serdecznie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Pełna zgoda na Twoje ustalenia i szacun za organizacyjny porządek. Musimy niestety zaznaczyć, że z różnych względów my praktycznie do końca (teraz nie mam pojęcia) nie będziemy pewni czy będziemy mogli przyjechać. Bardzo prosimy o uwzględnienie tego faktu i o wcześniejsze sygnały dotyczące wszelakich deklaracji.

Oczywistym jest, że jeżeli okaże się w ostatniej chwili, że nie przyjedziemy pokryjemy całkowite koszty wszelkich dokonanych wcześniej rezerwacji.

Trzymaj się Beatko serdecznie

Szkody moralne i na psychice u przybyłych uczestników także będziecie musieli pokryć. A to nie są tanie rzeczy 😉. Warto się ubezpieczyć i to grubo.

pozdro

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, .Beata. napisał:

Mitek, zakładamy przecież, że przyjedziemy 🙂

Jakbyś mógł jeszcze zagłosować na miejscówkę, byłoby super…

Cześć

Oczywiście: Halka - dwa głosy, bo Rybelek już śpi ale tak mówiła.

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...