Skocz do zawartości

Zwardoń 2024 - zlot Twardzielek i Twardzieli - part 2


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Zostałem pokonany przez ekologię. System Adblue sypał błędy, fachowiec miał ogarnąć do wczoraj, ale właśnie mam info, że czujnik nie dotarł do niego i nie naprawi, a z uszkodzonym nie chcę jechać w trasę, bo komputer może mi zablokować możliwość odpalenia.

W związku z tym nie dam rady dojechać do Zwardonia. Bawcie się dobrze, wszystkiego dobrego.

pozdro

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla tych co chcą jutro pojeździć na nartach. Pilsko działa. Więc tak sobie myślę że dzisiaj przegadamy co robić dalej. Moim zdaniem jeżeli myślimy o nartowaniu to nie ma sensu jechać 40 km do Wisły i może warto odwiedzić mekkę Polskiego narciarstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Adam ..DUCH napisał:

Info dla tych co chcą jutro pojeździć na nartach. Pilsko działa. Więc tak sobie myślę że dzisiaj przegadamy co robić dalej. Moim zdaniem jeżeli myślimy o nartowaniu to nie ma sensu jechać 40 km do Wisły i może warto odwiedzić mekkę Polskiego narciarstwa

Dajcie znać gdzie będziecie,bo właśnie się pakuje na weekend i nie wiem, czy pakować te stare heble, czy raczej wyciągać jutro kosiarkę. No i nie wiem ile piw mogę przytulić przy piątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

czy jestesmy w stanie jakoś ogarnąć kto o której przyjedzie, bo się człowiek z Halki pyta? Gdyby ci co czytają napisali

Na miejscu są Mitek, Ewa i Lexi

przyjeżdzają ja z żoną ok 20, Damian z żoną, Narkos solo, Kaem solo, mig solo, 

bo wyszło tak, że było zarezerwowane 12 pokoi i facet nawet nie ma jasności kto i jak. Ktoś jeszcze i o której mniej więcej będziecie? 

 

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Chertan napisał:

Hej,

czy jestesmy w stanie jakoś ogarnąć kto o której przyjedzie, bo się człowiek z Halki pyta? Gdyby ci co czytają napisali

Na miejscu są Mitek, Ewa i Lexi

przyjeżdzają ja z żoną ok 20, Damian z żoną, Narkos solo, Kaem solo, mig solo, 

bo wyszło tak, że było zarezerwowane 12 pokoi i facet nawet nie ma jasności kto i jak. Ktoś jeszcze i o której mniej więcej będziecie? 

 

My we 3 osoby mieliśmy mieć jeden pokój a zrezygnowaliśmy. Więc -1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Chertan napisał:

Hej,

czy jestesmy w stanie jakoś ogarnąć kto o której przyjedzie, bo się człowiek z Halki pyta? Gdyby ci co czytają napisali

Na miejscu są Mitek, Ewa i Lexi

przyjeżdzają ja z żoną ok 20, Damian z żoną, Narkos solo, Kaem solo, mig solo, 

bo wyszło tak, że było zarezerwowane 12 pokoi i facet nawet nie ma jasności kto i jak. Ktoś jeszcze i o której mniej więcej będziecie? 

 

Tak jak pisałem wcześniej z powodu awarii pojazdu mnie i mojej żony nie będzie 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wszystkich przepraszam za zamieszanie z Halką. Gdybym tam była, nie byłoby problemu. Pan nie chciał na konto całej zaliczki którą mi wszyscy przesłali, chciał tylko 500 zł a reszta miała być w gotówce. Jako że nie dojechałam, zwróciłam wam te zaliczki, żebyście mogli się z nim rozliczyć. A że posypały się rezygnacje, to pan poprosił o te zaliczki jednak na konto. Więc mu je w tej chwili wysłałam. Zatem poproszę raz jeszcze o przesłanie zaliczek na moje konto osób, które zapłaciły a nie pojechały.

Jeszcze raz przepraszam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, .Beata. napisał:

Bardzo wszystkich przepraszam za zamieszanie z Halką. Gdybym tam była, nie byłoby problemu. Pan nie chciał na konto całej zaliczki którą mi wszyscy przesłali, chciał tylko 500 zł a reszta miała być w gotówce. Jako że nie dojechałam, zwróciłam wam te zaliczki, żebyście mogli się z nim rozliczyć. A że posypały się rezygnacje, to pan poprosił o te zaliczki jednak na konto. Więc mu je w tej chwili wysłałam. Zatem poproszę raz jeszcze o przesłanie zaliczek na moje konto osób, które zapłaciły a nie pojechały.

Jeszcze raz przepraszam.

Beatko … szybka jesteś z tymi przelewami jak GSy mojej Leośki … zwrot zwrotu już poszedł do Ciebie 🙂 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...