Skocz do zawartości

Zwardoń 2024 - zlot Twardzielek i Twardzieli - part 2


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Arkticrofs napisał:

[url=https://arkti.ru]Арктика[/url] - северная полярная область Земли, включающая окраины материков Евразии и Северной Америки, почти весь Северный Ледовитый океан с островами и прилегающие к нему части Атлантического и Тихого океанов. Название её происходит от греческого слова arctos (медведь) и связано со звёздами: Полярная звезда, находящаяся почти точно в зените над Северным полюсом, принадлежит к созвездию Малая Медведица.

w niedzielę spadnie śnieg

https://www.bergfex.ch/saas-fee/wetter/berg/

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam dobrych informacji. ZW SKI pomimo posiadania stosownych zapasów śniegu kończy działalność w dniu jutrzejszym - 28.02.2023r. Żadna argumentacja nie działa......trza wymyślić plan B (narciarski plan B). Rohace daleko i faktycznie może być mega dużo ludzi ale Pilsko...mniam mniam - 50 KM

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Adam ..DUCH napisał:

Niestety nie mam dobrych informacji. ZW SKI pomimo posiadania stosownych zapasów śniegu kończy działalność w dniu jutrzejszym - 28.02.2023r. Żadna argumentacja nie działa......trza wymyślić plan B (narciarski plan B). Rohace daleko i faktycznie może być mega dużo ludzi ale Pilsko...mniam mniam - 50 KM

Gdzieś Adamsky trzeba uderzyć. Może Istebna i Złoty Groń? Jeszcze walczą. Pilsko - super temat.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adam ..DUCH napisał:

Pilsko

..zobaczymy jutro i pojutrze - gorzej bo odcinek Miziowa - Szczawiny troche popłynął dzisiaj... o ile krzesłem na Szczawiny da sie wyjechać i zjechać z odpiętymi nartami o tyle na orczyku na Miziową już ni chu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lexi napisał:

..zobaczymy jutro i pojutrze - gorzej bo odcinek Miziowa - Szczawiny troche popłynął dzisiaj... o ile krzesłem na Szczawiny da sie wyjechać i zjechać z odpiętymi nartami o tyle na orczyku na Miziową już ni chu...

Kiedyś stali z łopatami i rzucali śnieg na tory pod orczyk , nawet jak na trasach była tylko garstka ludzi. Jak będzie teraz nie wiem, ale możliwe ,że nie będzie im się chciało męczyć, skoro zarobek niewielki. 

Taki komunikat na dzisiaj ,w sumie to nic nie wiadomo.

Screenshot_20240227-192312.png

Edytowane przez bubol.T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mitek napisał:

Panowie... jakie to ma znaczenie. Chodzi o ot żeby się spotkać, pogadać, pośmiać. Jak śniegu nie będzie zawsze coś się wymyśli. Spokojnie.

Pozdro

No jasne Mitek... ale pomyśl jakie historie będziemy wnukom opowiadać ..ile to przeciwności losu..ile kilometrów....ile sprytnych planów ułożyliśmy ..żeby w efekcie iść do delikatesów przy stacji PKP po zakupy i siedzieć przy nich do rana..

Edytowane przez Lexi
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lexi napisał:

No jasne Mitek... ale pomyśl jakie historie będziemy wnukom opowiadać ..ile to przeciwności losu..ile kilometrów....ile sprytnych planów ułożyliśmy ..żeby w efekcie iść do delikatesów przy stacji PKP po zakupy i siedzieć przy nich do rana..

też kiedyś dawnotemu za Gierka pojechałem z dużą grupą na sylwestra do Ustronia - śniegu nie było ale imprezowaliśmy 3 dni i o nartach wszyscy zapomnieli

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lexi napisał:

No jasne Mitek... ale pomyśl jakie historie będziemy wnukom opowiadać ..ile to przeciwności losu..ile kilometrów....ile sprytnych planów ułożyliśmy ..żeby w efekcie iść do delikatesów przy stacji PKP po zakupy i siedzieć przy nich do rana..

Cześć

Marek... a np. kto odwiedzi najwięcej słupków granicznych? Ja bym jednak zjechał z góry. Nigdy nie byłem na dużym Rachowcu, może będzie lało to da się zjechać po trawie...

Tam jest tylko fajnych miejsc... Ty to je wszystkie znasz...

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała Fatra,Vratna Ski też ma dwie trasy otwarte, w tym ostiepkova mulda. Jeździłem tam kiedyś końcem kwietnia ,piękne góry, wysoko i naturalny śnieg,trasa taka sobie ,na Pilsku są ciekawsze. Ale widokami mała Fatra wygrywa. Kubinska Hola też kręci.

Edytowane przez bubol.T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

No więc:

My przyjeżdżamy jutro wieczorem.

Bierzemy z pewnością narty dostosowane do specyficznych warunków tej "zimowiosny" czyli Master i GS. W każdą koncepcję wyjazdu aby gdzieś pojeździć wchodzimy.

Nad rowerami się zastanawiamy - ja bym brał Rybelkowi nie chce się pakować stroju rowerowego.

Pytania są takie:

1. Kto będzie jutro wieczorem?

2. Kto będzie w piątek i o której?

3. Kto zabiera rower?

Pozdrowienia serdeczne

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

No więc:

My przyjeżdżamy jutro wieczorem.

Bierzemy z pewnością narty dostosowane do specyficznych warunków tej "zimowiosny" czyli Master i GS. W każdą koncepcję wyjazdu aby gdzieś pojeździć wchodzimy.

Nad rowerami się zastanawiamy - ja bym brał Rybelkowi nie chce się pakować stroju rowerowego.

Pytania są takie:

1. Kto będzie jutro wieczorem?

2. Kto będzie w piątek i o której?

3. Kto zabiera rower?

Pozdrowienia serdeczne

Ja piątek wieczorem dojadę. Zabieram narty, rower i coś do chodzenia po górach. No voodoo na wszelki wypadek 🙂.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w tej chwili wygląda na kamerach trasa z Pilska na Miziową.Screenshot_20240228-085835.thumb.png.f18651c807f4c1cdcecc5f9396634a0a.png

Patrząc na to po czym jeździło się w dolnych partiach Pilska jeszcze dwa tygodnie temu,to działanie ośrodka w weekend jest zależne głównie od rachunku ekonomicznego i chęci właścicieli a nie pogody. Niedawno było tak.IMG_20240216_124610597_HDR.thumb.jpg.ad8ca59a1b24304c1271efe788f93b79.jpgIMG_20240216_124509969_HDR.thumb.jpg.293c22338a4612504dfb0711bd9d2901.jpgIMG_20240216_121649724_HDR.thumb.jpg.4b84156e408fc670e534d3c95c45dbd4.jpg

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w piątek wieczorem z kobitą, narty w bagażniku, rower biorę, żona pewnie też, miejsca na pace dużo na ciuchy, więc ograniczeń nie mam. Ciuchy na wędrówkę w sumie też wezmę, jeść nie wołają. Piszcie jeszcze kto chętny na śniadania, bo na razie jest 7 (my, Mikoskie 2, Rybelki 2 i mig) na sobotę i 6 na niedzielę (jw bez miga), a chciałbym w Halce dać znać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Chertan napisał:

Ja jestem w piątek wieczorem z kobitą, narty w bagażniku, rower biorę, żona pewnie też, miejsca na pace dużo na ciuchy, więc ograniczeń nie mam. Ciuchy na wędrówkę w sumie też wezmę, jeść nie wołają. Piszcie jeszcze kto chętny na śniadania, bo na razie jest 7 (my, Mikoskie 2, Rybelki 2 i mig) na sobotę i 6 na niedzielę (jw bez miga), a chciałbym w Halce dać znać. 

A Ja??? Także. Pisałem przecież - sobota i niedziela. 1 ludź.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Marcos73 napisał:

A Ja??? Także. Pisałem przecież - sobota i niedziela. 1 ludź.

pozdro

To żeś mię gdzieś umknął, tyle piszesz, że nie nadążam czytać, czyli mamy 8 na sobotę i 7 na niedzielę na razie, jak ktoś chętny to pisać, bo jutro obiecałem dać znać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zabieram narty i rowery .Na narty raczej nie liczę żonka mówi że po ciapie jeździć nie ma zamiaru mi tam nic nie robi różnicy. Jadę  z nastawieniem na wyjazd towarzyski fajnie się będzie spotkać 👍

Edytowane przez Mikoski
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...