Skocz do zawartości

Zwardoń 2024 - zlot Twardzielek i Twardzieli - part 2


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, .Beata. napisał:

Pani Ania smacznie gotuje....

Uzgodniłam z Elżbietą, że najwyżej pojedziemy moim 4x4, ale...

ale znalazłam noclegi tu http://wzwardoniu.pl/    - na samym dole nieopodal stacji pkp

5 dwójek, 1 trójka i do uzgodnienia rozmieszczenie pięciu dżentelmenów, pokoje z łazienkami, sala kominkowa i sala gier czy coś takiego, 70 ziko za osobę/noc

No to już widać, że potencjalnie się nie zmieścimy, może się i z 20 osób zwalić, przynajmniej prawie tyle się deklaruje, a jeszcze może ktoś dołączyć. A rozdzielać się to bez sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

Narta, która ma wyoblony tył jest do wypierdolenia przed kupnem. Oczywiście, że jest lepsza od narty, którą obecnie posiadam ale prowadzić się w skręcie będzie średnio. A Salomon to jaki to model bo oni wymyślili wszystkie niebieskie z tym napisem?

Pozdro

Mitek , ta z wyoblonymi piętkami to  Nordica Steadfast , bardziej AM (84 pod butem + 10% rockera z przodu i 5% z tyłu), a że krótka (168) to fajną zabawę gwarantuje.

Nic się nie bój, polatasz sobie na niej 😄 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kaem napisał:

Mitek , ta z wyoblonymi piętkami to  Nordica Steadfast , bardziej AM (84 pod butem + 10% rockera z przodu i 5% z tyłu), a że krótka (168) to fajną zabawę gwarantuje.

Nic się nie bój, polatasz sobie na niej 😄 

Ja również o Brahma 88 (180 cm) nie powiem złego słowa, a zakładam, że nartę znasz 😁. Fajne jeżdżenie w większym śniegu, a na twardszym też niczego sobie. Dała czadu we Francji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Kaem napisał:

Mitek , ta z wyoblonymi piętkami to  Nordica Steadfast , bardziej AM (84 pod butem + 10% rockera z przodu i 5% z tyłu), a że krótka (168) to fajną zabawę gwarantuje.

Nic się nie bój, polatasz sobie na niej 😄 

Cześć

Ja się takich nart boję. Poważnie. Chodzi o kwestię stabilności, której nie ma...

A na spotkanie się bardzo cieszę.

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, to ja nie zrozumiałem. Bo zrozumiałem, że jest mało miejsc i może być problem z rozmieszczeniem wszystkich. @Adam ..DUCH masz rozeznanie co do fajności obu miejsc? Bo ja nie znam ani jednego, ani drugiego. Czyli warunków lokalowych, żarełka, widoków, bliskości stoku, sali balowej etc. Bo poza tym nie robi mi różnicy. Byle coś już klepnięte było. Rozmawiałem właśnie z panią ze Zgody i tez ma miejsca na 1-3 marca, wstępnie zabukowała i mamy dać znać w przyszłym tygodniu kto kiedy, z jedzeniem czy bez. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, .Beata. napisał:

Nie wiem czy mam czytać między wierszami, że chcecie w Zgodzie, czy po prostu nie doczytaliście oferty.

IMG_8464.thumb.png.303a20d1aab8848df0a97dbee5b0e06c.png

Kochani, poproszę o jednoznaczną odpowiedź. Nie będę truła głowy kobiecie.

 

Mi jest obojętne byle cała ekipa razem była, nie trzeba było się tam zwozić na tyrolce na przykład (czyt. trudny dostęp do kwatery) i żeby dla mnie i moich troli był odrębny pokój.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, .Beata. napisał:

Nie wiem czy mam czytać między wierszami, że chcecie w Zgodzie, czy po prostu nie doczytaliście oferty.

IMG_8464.thumb.png.303a20d1aab8848df0a97dbee5b0e06c.png

Kochani, poproszę o jednoznaczną odpowiedź. Nie będę truła głowy kobiecie.

 

Lokalizacja jest mega. Po płaskim, można z buta dojść. Wygląda ok.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś wylosuje, skoro w obu miejscach luz.

Nie mam 4x4 ale mam hol i ew łańcuchy... choć nawracanie na parkingu Zgody juz w lecie ( z rowerem na dachu), pomimo ze na asfalcie, było wystarczająco ciekawe. A na lodzie i po pijaku.... brrr

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, .Beata. napisał:

Nie wiem czy mam czytać między wierszami, że chcecie w Zgodzie, czy po prostu nie doczytaliście oferty.

IMG_8464.thumb.png.303a20d1aab8848df0a97dbee5b0e06c.png

Kochani, poproszę o jednoznaczną odpowiedź. Nie będę truła głowy kobiecie.

 

Im bliżej stoku (też im niżej) tym lepiej ... 

Dwadzieścioro ludzi miesiąc przed imprezą to nic nie znaczy..czas bardzo mocno weryfikuje plany .. ja bym spróbował czegoś nowego - zwłaszcza że wtedy fajniej "z buta".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mig napisał:

Niech ktoś wylosuje, skoro w obu miejscach luz.

Nie mam 4x4 ale mam hol i ew łańcuchy... choć nawracanie na parkingu Zgody juz w lecie ( z rowerem na dachu), pomimo ze na asfalcie, było wystarczająco ciekawe. A na lodzie i po pijaku.... brrr

Uwierz mi na litym lodzie 4x4 nie da rady .. tak było rok temu pod górę gdzie robisz zakręt 180 stopni - zresztą widziałeś..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kwestiami zakwaterowania się nie zajmuję - wasza wola. Rozmawiałem z Adamem - sala biesiadna będzie do Naszej dyspozycji. Dla osób obawiających się o dojazd. Na "dole" jest bardzo obszerny parking przy Urzędzie Celnym (5 min do kwatery). Jutro będę rozmawiał z "szefem" o ewentualnych zniżkach na karnety - dam znać ile i w jakiej formie. Ostatnia sprawa to jazda w sobotę...myślę że wzorem krajów "alpejskich" zakończymy temat o 16.00. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Marcos73 napisał:

Cze

A @moruniek to co? Takie deklaracje składał, że pół Wawy przywiezie 😉

pozdro

Ja siedzę cicho jak mysz pod miotłą, bo nie wiem jeszcze które weekendy w marcu będę miał pracujące. Z ferii też muszę wracać 26 a nie 28 stycznia bo w weekend muszę być w robocie.  Dam znać w ostatniej możliwej chwili. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adam ..DUCH napisał:

Ja kwestiami zakwaterowania się nie zajmuję - wasza wola. Rozmawiałem z Adamem - sala biesiadna będzie do Naszej dyspozycji. Dla osób obawiających się o dojazd. Na "dole" jest bardzo obszerny parking przy Urzędzie Celnym (5 min do kwatery). Jutro będę rozmawiał z "szefem" o ewentualnych zniżkach na karnety - dam znać ile i w jakiej formie. Ostatnia sprawa to jazda w sobotę...myślę że wzorem krajów "alpejskich" zakończymy temat o 16.00. 

O ile zaczniemy jak PB przykazał na sztruksie a nie zwlekając się z łóżek niemalże w południe 🤣

Edytowane przez KrzysiekK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, KrzysiekK napisał:

O ile zaczniemy jak PB przykazał na sztruksie a nie zwlekając się z łóżek niemalże w południe 🤣

Nie wiem jak Ty ale ja wyprzęgam o 16 i zamierzam się z Markiem i resztą spoić izotonikami do bólu i łez...tak wiesz 1 i 2 bez kontroli🤣😎 ale szybko co by w niedzielę być comprende o 9.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Adam ..DUCH napisał:

Nie wiem jak Ty ale ja wyprzęgam o 16 i zamierzam się z Markiem i resztą spoić izotonikami do bólu i łez...tak wiesz 1 i 2 bez kontroli🤣😎 ale szybko co by w niedzielę być comprende o 9.00

No takie piciu to wiadomo, że musowo 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Adam ..DUCH napisał:

Ja kwestiami zakwaterowania się nie zajmuję - wasza wola. Rozmawiałem z Adamem - sala biesiadna będzie do Naszej dyspozycji. Dla osób obawiających się o dojazd. Na "dole" jest bardzo obszerny parking przy Urzędzie Celnym (5 min do kwatery). Jutro będę rozmawiał z "szefem" o ewentualnych zniżkach na karnety - dam znać ile i w jakiej formie. Ostatnia sprawa to jazda w sobotę...myślę że wzorem krajów "alpejskich" zakończymy temat o 16.00. 

A jeśli wybrana  zostanie Roksana to kwestia zniżek na karnety jak rozumiem jest bardziej problematyczna czy nie ma to związku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, moruniek napisał:

Ja siedzę cicho jak mysz pod miotłą, bo nie wiem jeszcze które weekendy w marcu będę miał pracujące. Z ferii też muszę wracać 26 a nie 28 stycznia bo w weekend muszę być w robocie.  Dam znać w ostatniej możliwej chwili. 

Ja tak samo nie umawiam się na spanie,bo przełom luty/marzec to co roku burzliwy czas w przedszkolnych zarazach. Tak samo było ostatnio gdy się widzieliśmy na CG. 

Nie wiem Krzychu w jakim składzie się wybieracie ,ale u mnie mogą przenocować swobodnie 3 osoby, przy rozłożeniu łóżka polowego 4. Oczywiście nocleg w koedukacyjnych warunkach przy trwającym remoncie w 30 metrowym domku na kurzej łapce. Jest czysto, ciepło, jest łazienka z ciepłą wodą i w pełni wyposażona kuchnia. 

Żadne 4x4 nie pomogą w podjeździe pod domek,bo nawet nie ma bramy. 100 metrów pod górkę trzeba się wdrapać z klamotami. Jest za to dobry widok, można zmontować grilla , albo kociołek z ogniska.

Jedyny minus, że to jakieś 50 km od Zwardonia,ale jak coś, to zapraszam.IMG_20230204_165220360.thumb.jpg.01746b2c2a7424fe5dafd5ceecaefa55.jpg

 

 

IMG_20230205_150503375_HDR.jpg

Edytowane przez bubol.T
  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy słusznie mówią .. zapytałem tylko pro forma bo kontekst się złożył. Dla mnie i jak sądzę dla każdego kto wtedy był na miejscu i musiał zjechać sprawa jest prosta. Więc ja jestem za Roksana. A co wyjdzie to się dopasuje. W razie co, to auto na dole i z buta z plecakiem każdy z nas z bananem na pyszczydełku do góry wyjdzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...