Skocz do zawartości

Zwardoń 2024 - zlot Twardzielek i Twardzieli - part 2


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Mitek napisał:

Nie no droga jak droga...

Niby tak ale ja przyjade prawdopodobnie "wozem Drzymały" więc wydrapanie sie na góre nabiera innego wymiaru... z kolei jakby sie udało go zaparkować pod wyciagiem to można by w nim wszystkie narty trzymać przez noc..

No chyba że nie będzie dla mnie "miejsca w gospodzie" to z Bubolem camping założymy pod szlabanem przed ON..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Chertan napisał:

To aktualizuję 

Chertan - 2 osoby, Marcos72 - 2 osoby, Kaem 1 osoba, mig 1 osoba, Beata i Elżbieta, Lexi (jak rozumiem sam, bo ma Beatę), Mitek z Ewą czyli łącznie 11 osób

O nie zapomniałeś... 2 osoby

Może moje kulasy dają radę do marca 😜

Edytowane przez Mikoski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Mikoski napisał:

O nie zapomniałeś... 2 osoby

Może moje kulasy dają radę do marca 😜

Oj pamiętam, ale wpisuję tych, co się tu zadeklarowali, a kulasy dadzą radę, poza tym każdy może kopiować i się dopisać:

Chertan - 2 osoby, Marcos72 - 2 osoby, Kaem 1 osoba, mig 1 osoba, Beata i Elżbieta, Lexi (jak rozumiem sam, bo ma Beatę), Mitek z Ewą. Mateusz  @lubeckim , Mikoski z kobitą, czyli łącznie 14 osób 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Harnaś napisał:

Ja też bym się wybrał, sam.

Chertan - 2 osoby, Marcos72 - 2 osoby, Kaem 1 osoba, mig 1 osoba, Beata i Elżbieta, Lexi (jak rozumiem sam, bo ma Beatę), Mitek z Ewą. Mateusz  @lubeckim , Mikoski z kobitą, Harnaś, czyli łącznie 15 osób

Nie wiem, jak tam z pokojami dla singli, chyba, że panów położymy razem, ew. z rotacją, żeby życie miało smaczek.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kaem napisał:

 Dla autopocieszenia zdjęcia mojego aktualnego kołczanu: 

Część kołczanu AD2024.jpg

Cześć

Narta, która ma wyoblony tył jest do wypierdolenia przed kupnem. Oczywiście, że jest lepsza od narty, którą obecnie posiadam ale prowadzić się w skręcie będzie średnio. A Salomon to jaki to model bo oni wymyślili wszystkie niebieskie z tym napisem?

Pozdro

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mig napisał:

Bież wszystlo

Jak jeszcze raz tak napiszesz bież ( w tym sensie) to nie damy Ci cytrynówki.

Pozdro

2 godziny temu, mig napisał:

Będą zawody w tańcu towarzyskim? Mitek ma fory....

https://www.instagram.com/reel/C1hRg0vNsil/?igsh=MWo5dmQ3OHNjbWtlaA==

No Michale, wyzwanie jest aczkolwiek najpierw będziesz musiał ją spić nieźle. Zresztą wiesz/ czujesz, przy takich akcjach bardzo dużo zależy od śniegu i jego "zgrania z nartą". Ale damy radę.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marcos73 napisał:

Eee, to nie Mitek, poczytaj jak elegancko skwitował sprzęt narciarski Kaema. Mitek krótko mówiąc się w tańcu nie pierdoli.

pozdro

Cześć

A nie jest tak?

Po prostu pytam o Salomona. Nie znam się na modelach - w tej kwestii absolutny dureń. ale wiem jak ma wyglądać narta która jeździ. Oceniam narty a nie narciarza. Kaem jest człowiekiem absolutnie normalnym - to nie Gabrik.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, .Beata. napisał:

Chertan - 2 osoby, Marcos72 - 2 osoby, Kaem 1 osoba, mig 1 osoba, Beata i Elżbieta, Lexi (jak rozumiem sam, bo ma Beatę), Mitek z Ewą. Mateusz  @lubeckim , Mikoski z kobitą, Harnaś, czyli łącznie 15 osób

Czy ktoś jeszcze? @brachol? @KrzysiekK?

Rozmawiam z żoną na temat tego wyjazdu. Jak na razie sobota wchodzi w grę. Jak ustalę to dam znać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...