Skocz do zawartości

Zwardoń 2024 - zlot Twardzielek i Twardzieli - part 2


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.08.2023 o 19:27, Adam ..DUCH napisał:

bardzo bym chciał aby na spotkaniu @mig się stawił bo chcę świadomość swoją dalej kształtować dla przyszłego pokolenia.....

A co ja mam do Twoich przyszlych pokoleń.... mnie proszę w to nie mieszać...;-))

A powazniej... zadziwia nieświadomość Polaków  o historii pogranicza... czeskiego, litewskiego, niemieckiego czy słowackiego... o Ukrainie ostatnio coś więcej, choć też jednostronnie. 

 

Edytowane przez mig
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Adam ..DUCH napisał:

Ale poważnie mam tłumaczyć czym jest 'pierwiastek żeński"......poważnie?????. No przecież bez WAS nawet nart z samochodów byśmy nie wyjęli.......

Aaaaa to o to chodzi… taaa … przekąski, ogarnianie stada, wkładanie zapałek do oczu, może jeszcze śniadania i wycieranie noska? - No proszę Cię… 😉

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.08.2023 o 13:35, .Beata. napisał:

Aaaaa to o to chodzi… taaa … przekąski, ogarnianie stada, wkładanie zapałek do oczu, może jeszcze śniadania i wycieranie noska? - No proszę Cię… 😉

Się tam nie zagalopowywuj..... Wy to wystarczy jak się usmiechniecie ... od razu jaśniej na zlocie 🤗☀️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
12 minutes ago, .Beata. said:

Musiałeś…? A my? I że znowu wspólne zajęcia po zajęciach tylko do 21-szej? … ;(

Mam niedosyt jazdy co sezon, niezależnie jak bardzo bym się nie starał. Po prostu brak możliwości pogodzenia wszystkiego. Mimo superanckiego towarzystwa serio żałowałbym, gdybym na drugi dzień nie dał rady zwlec się rano i wyjść na stok 😞

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minutes ago, moruniek said:

Przebijam się przez ten wątek. Na czym stanęło, rozumiem że Zwardoń ? 

Krótko i na temat: widzimy się w Zwardoniu 1-3.03.2023. Ta ankieta to chyba jakiś dodatkowy zlot czy ma też być w Zwardoniu czy może w Lądku, ale jeszcze nawet nie ma terminu.. 😉

Edytowane przez SzymQ
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, .Beata. said:

Oczywiście, termin już znasz. Adres: jedna z chat Swojskich klimatów na Rachowcu u Szymka, bo on już se buknął. I na pewno nie sposób będzie nie trafić… 😁

Myślałem, że ten domek za duży, a tu jednak za mały. Chyba jednak zarezerwuję salę główną Swojskich Klimatów. Zrobimy sobie tam base camp. Nie wiem tylko ile osób przeprowadzi atak szczytowy następnego dnia, bo to szacunkowo 150m + 10m przewyższenia. Może być ciężko... 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Małe pytanko.Polecacie może jakieś kwatery.Będę z synem w lutym ,w necie nie za wiele tego widzę a domek dla nas dwóch myśle że zbędny będzie . Przestronny pokój + aneks kuchenny lub dostęp do kuchni + wyrko, prysznic,raczej to nam wystarczy.

Gdyby ktoś-coś proszę o tel. na skrzynkę 

pozdrawiam serdecznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Marcos73 napisał:

ps. Będzie tłok. Ja tam w nogach mogę spać.

…jesteś pewien, czy tego chcesz?

 

9 godzin temu, SzymQ napisał:

Nie wiem tylko ile osób przeprowadzi atak szczytowy następnego dnia, bo to szacunkowo 150m + 10m przewyższenia. Może być ciężko... 

Takie przewyższenia, uwierz mi, to pikuś… będą inne przewyższenia poziomów i szczytowania…

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Victor

Gościniec Halka, ciepło sucho i przyjemnie, pokoje nie za duże, wystarczające, z łazienkami, wspólny aneks dla wszystkich pokoi - coś upichcisz. Możliwość śniadań i obiadokolacji, oprócz tego ogólnodostępny bar. Narciarnia. No i nie trzeba napędu 4x4. Pieszo na stok ok 15 minut.

605 032 693

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, .Beata. napisał:

@Victor

Gościniec Halka, ciepło sucho i przyjemnie, pokoje nie za duże, wystarczające, z łazienkami, wspólny aneks dla wszystkich pokoi - coś upichcisz. Możliwość śniadań i obiadokolacji, oprócz tego ogólnodostępny bar. Narciarnia. No i nie trzeba napędu 4x4. Pieszo na stok ok 15 minut.

605 032 693

 

Pomyślałem o Halce na ferie dla dzieci ale booking drze się że nie można z dziećmi .. co oni tam mają? Klub nocny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KrzysiekK napisał:

Pomyślałem o Halce na ferie dla dzieci ale booking drze się że nie można z dziećmi .. co oni tam mają? Klub nocny ?

Znalazłam tam tylne wejście do sklepu spożywczego, ale po klubie nocnym ani śladu  😉 a tak na serio, to były tam i dzieci i nastolatki i młodzieżówka. Nie rezerwowałam przez booking, bo nie wiedziałam, że tam jest, tylko zadzwoniłam i już. Nawet kasy pani nie chciała przed. Rozliczałam się za noclegi i ilość śniadań na końcu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, .Beata. napisał:

Znalazłam tam tylne wejście do sklepu spożywczego, ale po klubie nocnym ani śladu  😉 a tak na serio, to były tam i dzieci i nastolatki i młodzieżówka. Nie rezerwowałam przez booking, bo nie wiedziałam, że tam jest, tylko zadzwoniłam i już. Nawet kasy pani nie chciała przed. Rozliczałam się za noclegi i ilość śniadań na końcu. 

Beata ile te twoje slalomki wzrostu mają??? 155??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Lexi said:

Na prawde Was podziwiam - jestem w stanie określić co będę robił jutro...pojutrze z grótbsza.. ale za tydzień ? czy dwa?... a wy wiecie że przeżyjecie Nowy Rok - szacun 🙂

Ja tam chcę jechać na narty. Jeśli to konieczne, to nawet Nowy Rok jestem gotów jakoś przeżyć... 🙂

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...