Skocz do zawartości

Sezon 2023/2024


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Mitek napisał:

Rybelek zobaczył zdjęcie i puścił farbę - Marek jest zajebisty. A co to za przemiłe buzie z Tobą na zdjęciu?

Pozdro

Żona i kochanka.

Za stary jestem na jakieś podchody. Tu i tu trzeba płacić. 

pozdro

ps. Córka ale wygląda na wnuczkę 😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Marcos73 napisał:

Taka mżawka była, ale przez chwilę. Może 2-3 zjazdy. Po 13.00 bo byliśmy już na starej kanapie. 

pozdro

Dzisiaj też luźno - jak tak dalej będzie w to tygodniu zamkną Porsche.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Lexi napisał:

Dzisiaj też luźno - jak tak dalej będzie w to tygodniu zamkną Porsche.. 

Myślę,że więcej ośrodków może nie unieść tego ocieplenia. Do przyszłego poniedziałku temperatury dodatnie nawet w nocy i jeszcze deszcz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bubol.T napisał:

Myślę,że więcej ośrodków może nie unieść tego ocieplenia. Do przyszłego poniedziałku temperatury dodatnie nawet w nocy i jeszcze deszcz. 

Kto jak sobie pościelił, tak się wyśpi. Jak dziadował na robieniu podkładu, tak teraz wszystko pójdzie w rynsztok.

pozdro

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mig napisał:

Pogoda zaserwowała chwilową (mam nadzieję) przerwę w zimie....

Ale niektórzy sobie radzą: Ania na snowboardzie.....

 

No zajefajnie Anna to pojechała, bo sądzę , że skręt nie jest najłatiwejszy !!  qrde!!!

Michał , wrzućzesz też jakiś narciarski filmik z tego eventu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, ale co, ta torba, pokrowce, narty, bus z tyłu czy chatki drewniane? A swoją drogą to wpadła mi ostatnio Twoja wiadomość, że jesteś bardzo pogniewany na Austrię i nogi nie postawisz przez kilka lat. Już się Wam nie gnie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Chertan napisał:

Tomek, ale co, ta torba, pokrowce, narty, bus z tyłu czy chatki drewniane? A swoją drogą to wpadła mi ostatnio Twoja wiadomość, że jesteś bardzo pogniewany na Austrię i nogi nie postawisz przez kilka lat. Już się Wam nie gnie? 

Rossignol Oversize Radical 10. 🙂
Na Austrię jestem o wiele mniej zły niż na Włochy, a jeździć gdzieś trzeba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu wybieram się ponartować na Słowacji. Melduję się we wtorek (niestety "13") w Jasnej na Chopoku i planuję 4 lub zależnie od pogody 5 dni. Jeśli ktoś z koleżeństwa ma podobne plany miło byłoby się spotkać. 🙂 .

                                                   Pozdr4all. 🙂  !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...