Skocz do zawartości

SF zabawa na całego - zebranie twardzielek/twardzieli


Adam ..DUCH

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, SzymQ napisał:

Dotarłem. Pada. Tyle z nart dzisiaj... 16784688975688142486728435461248.thumb.jpg.7e1f144603f1588d90c4897aaa8db4ca.jpg

ja bym poszedł z buta choćby i kilkanaście metrów, choć i ta forma rozrywki wygląda zachęcająco, ile jechałeś z Lasku? Mi pozostaje lektura polecana przez Mitka z pozdrowieniem dla wszystkich w szczególności Beaty

A186074C-DE16-4052-B2C0-261516A5B063.jpeg

Edytowane przez star
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, star said:

ja bym poszedł z buta choćby i kilkanaście metrów, choć i ta forma rozrywki wygląda zachęcająco, ile jechałeś z Lasku? Mi pozostaje lektura polecana przez Mitka z pozdrowieniem dla wszystkich w szczególności Beaty

A186074C-DE16-4052-B2C0-261516A5B063.jpeg

4h. Rozrywce się nie poddaję, bo jutro od rana na stok :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawozdanie: dzień pierwszy

Uczestnicy dopisali: Beata, Ela, Mitek, Rybelek, Marek, Mateusz, Krzysiek, Szymek z rodziną (dojechał ale na stok nie zdążył). Pogoda do popołudnia słoneczna, śnieg ciężki marcowy. Troszkę porad jakieś tam mini szkolenia, słowem bardzo fajny dzień narciarski....Po południu pompa z nieba spowodowała przed wczesne apre ski w którym z przyczyn zawodowych uczestniczyć nie mogłem ale obserwowałem z zazdrością.

Jutro łuki płużne na ocenę.........

aaaaaaaaa.....zapomniałem Mitek uraczył mnie mega prezentem.....korki wybija....powoli dobijam do 200 cm - zostało jeszcze 2 cm.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista toastów za zdrowie:

1. Moruniek

2. Grimson ale tylko Namysłów

3. Mig (Michał - szkoda że Cię nie ma...)

4. Star - bym zapomniał - przepraszam....

5. Paweł....wiesz że zawsze miejsce się u mnie dla Ciebie znajdzie - nawet Iwona pytała czy będziesz??

6.???????

Edytowane przez Adam ..DUCH
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, grimson napisał:

Pięknie śmigam prawie codziennie koło miasta Namysłów, jadąc do i z pracy:

 

DDE0657B-C5A1-41EE-919D-0FA9CD730784.png

No to wychodzi 4 h w jedną stronę + 1h jazdy na nartach "znaczy w robocie" + 4h w drugą stronę to się Panie Kolego prawie w "dniówce" mieścisz....moim zdaniem masz "bardzo dobre połączenie" - góra 22.50 jesteś z powrotem......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Adam ..DUCH napisał:

No to wychodzi 4 h w jedną stronę + 1h jazdy na nartach "znaczy w robocie" + 4h w drugą stronę to się Panie Kolego prawie w "dniówce" mieścisz....moim zdaniem masz "bardzo dobre połączenie" - góra 22.50 jesteś z powrotem......

O 23 wracałem na nocleg do Legnicy po nocnych jazdach na CG, jak jeszcze tam pracowałem. Połączenie idealne: 470km autem, z tym z domu do pracy 172km z samego rana, na stok i z powrotem to dodatkowe 149kmx2. Na stoku 4 godz. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z busa Jara, jesteśmy w drodze do Soelden albo Gurgli, duchem z Wami, obaliliśmy w duchu narciarskim ze 2 szklaneczki whisky u Krzycha i po browarze z Damianem. Jutro szykuje się jazda w świeżym śniegu. Damian zgarnął specjalnie dla mnie Kendo na głębszy śnieg. Relacja jutro. Wasze zdrowie. 

  • Like 3
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Chertan napisał:

Pozdrowienia z busa Jara, jesteśmy w drodze do Soelden albo Gurgli, duchem z Wami, obaliliśmy w duchu narciarskim ze 2 szklaneczki whisky u Krzycha i po browarze z Damianem. Jutro szykuje się jazda w świeżym śniegu. Damian zgarnął specjalnie dla mnie Kendo na głębszy śnieg. Relacja jutro. Wasze zdrowie. 

Pozdrowienia dla Jara i ekipy...

90A670FC-441B-4EF5-BF3E-984E903B224B.jpeg

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Chertan napisał:

Pozdrowienia z busa Jara, jesteśmy w drodze do Soelden albo Gurgli, duchem z Wami, obaliliśmy w duchu narciarskim ze 2 szklaneczki whisky u Krzycha i po browarze z Damianem. Jutro szykuje się jazda w świeżym śniegu. Damian zgarnął specjalnie dla mnie Kendo na głębszy śnieg. Relacja jutro. Wasze zdrowie. 

Pozdro - dziś 109IMG_20230311_082501.thumb.jpg.0dd05d516c6242734f79a06145f14f84.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Chertan napisał:

Pozdrowienia z busa Jara, jesteśmy w drodze do Soelden albo Gurgli, duchem z Wami, obaliliśmy w duchu narciarskim ze 2 szklaneczki whisky u Krzycha i po browarze z Damianem. Jutro szykuje się jazda w świeżym śniegu. Damian zgarnął specjalnie dla mnie Kendo na głębszy śnieg. Relacja jutro. Wasze zdrowie. 

Zazdraszczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, brachol napisał:

Na wczorajsze toasty się nie załapałem, ale może dzisiaj ktoś coś wypije. 

W Poznaniu deszcze ze śniegiem, piękna marcowa pogoda. 

Bawcie się dobrze i bez kontuzji. 

Dzisiaj pewnie będzie powtórka z integracji, więc jest szansa na toasty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...