Skocz do zawartości

Własne filmy - ciąg dalszy


Rupert

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Mikoski napisał:

Nie chwaląc się 🤪 ja zaprosiłem Bartka  na SF po krytyce jego jazdy.. gość wymiata i powinnyśmy od niego uczyć.   Mam nadzieję że spotkamy się na stoku 👍 i podciąganę moje mierne umiejętności.

Cze

Że Bartek wymiata, to wiemy, ale podokuczać nie zaszkodzi (a któż to go tak skrytykował - cóż to za mistrz?) . Poprzedni mój post był oczywiście formą żartu, nie okraszony emotkami, ponieważ Mitek mnie ostatnio zrugał, że co to za żart jak wszyscy wiedzą że to żart. I co ? I dupa - nikt się chyba nie poznał, nawet Ty. Z premedytacją nie użyłem żadnej z dwóch emotek, które potrafię z klawiatury zapodać.

A Ty ciuliku nie pitol - bo umięjętności masz naprawdę spore, co prawda mniejsze niż odwagę, ale wstydu nie ma - a rzekłbym u niektórych budzisz zazdrość.

BTW - te Twoje  łopaty w czachy to narty, które Jureczkowi do traffic-a się nie zmieściły? No i jak noga? Dostosowała się do buta, czy też but wymiękł?

pozdrawiam Cię serdecznie

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marcos73 napisał:

Cze

Że Bartek wymiata, to wiemy, ale podokuczać nie zaszkodzi (a któż to go tak skrytykował - cóż to za mistrz?) . Poprzedni mój post był oczywiście formą żartu, nie okraszony emotkami, ponieważ Mitek mnie ostatnio zrugał, że co to za żart jak wszyscy wiedzą że to żart. I co ? I dupa - nikt się chyba nie poznał, nawet Ty. Z premedytacją nie użyłem żadnej z dwóch emotek, które potrafię z klawiatury zapodać.

A Ty ciuliku nie pitol - bo umięjętności masz naprawdę spore, co prawda mniejsze niż odwagę, ale wstydu nie ma - a rzekłbym u niektórych budzisz zazdrość.

BTW - te Twoje  łopaty w czachy to narty, które Jureczkowi do traffic-a się nie zmieściły? No i jak noga? Dostosowała się do buta, czy też but wymiękł?

pozdrawiam Cię serdecznie

 

Jurasowi nie zmieściły 😁się trochę węższe łopaty  Nordica ,co do stopy i butów nie zrobiłem nic więc będę cierpiał następny sezon 😟

IMG20220916145253.jpg

Edytowane przez Mikoski
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...
45 minutes ago, Mitek said:

Cześć

Można...? ... Zastanawiam się nad siłą oddziaływania zagranicznych produkcji gdy u siebie mamy tak blisko takich gości jak Bartek...

Pozdro

Bardzo lubię zerknąć od czasu do czasu, jak to powinno wyglądać i tak jak pisałem jest to jeden z około 10 subów, które gdziekolwiek zostawiłem :). Ale brakuje tutaj moim zdaniem urozmaicenia. Wydaje mi się, że kanał odzwierciedlać to co promuje. Skoro promuje projekt nauki jazdy z ewentualnym wykorzystaniem Carv, to jak dla mnie powinien mieć ciąg filmów szkoleniowych, filmy pokazujące jak łatwo i wspaniale można się nauczyć jeździć z Carv, a także relacje reality of learning, a ta fantastyczna jazda powinna być wisienką na torcie. Wszystko po angielsku oczywiście. Jak będzie po polsku to target topnieje w oczach: 40 mln narodu, ktoś chyba mówił, że 7 mln jeździ na nartach, z tego pewnie 6 950 000 już jeździ znakomicie, 49 000 deklaruje, że już nie chce się rozwijać bo do knajpy dojadą, a reszta ma konto na jakimś forum, grupę FB albo ulubionego instruktora. Stety albo niestety, jak nie ma subów, likeów i dyskusji, to nie ma siły oddziaływania.

Klikam łapkę i zachęcam, żeby każdy kto czyta, zrobił to samo 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SzymQ napisał:

Bardzo lubię zerknąć od czasu do czasu, jak to powinno wyglądać i tak jak pisałem jest to jeden z około 10 subów, które gdziekolwiek zostawiłem :). Ale brakuje tutaj moim zdaniem urozmaicenia. Wydaje mi się, że kanał odzwierciedlać to co promuje. Skoro promuje projekt nauki jazdy z ewentualnym wykorzystaniem Carv, to jak dla mnie powinien mieć ciąg filmów szkoleniowych, filmy pokazujące jak łatwo i wspaniale można się nauczyć jeździć z Carv, a także relacje reality of learning, a ta fantastyczna jazda powinna być wisienką na torcie. Wszystko po angielsku oczywiście. Jak będzie po polsku to target topnieje w oczach: 40 mln narodu, ktoś chyba mówił, że 7 mln jeździ na nartach, z tego pewnie 6 950 000 już jeździ znakomicie, 49 000 deklaruje, że już nie chce się rozwijać bo do knajpy dojadą, a reszta ma konto na jakimś forum, grupę FB albo ulubionego instruktora. Stety albo niestety, jak nie ma subów, likeów i dyskusji, to nie ma siły oddziaływania.

Klikam łapkę i zachęcam, żeby każdy kto czyta, zrobił to samo 😉 

Cześć

Urozmaicenia....? wyjątkowo laickie zdanie, jakbyś nic nie widział, w sensie narciarskim.

Filmik ma inny cel a z kuluarów wiem, że jakbyś chciał skorzystać to raczej już w sezonie 24/25 bo w tym miejsc już nie ma, więc...

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, Mitek said:

Cześć

Urozmaicenia....? wyjątkowo laickie zdanie, jakbyś nic nie widział, w sensie narciarskim.

Filmik ma inny cel a z kuluarów wiem, że jakbyś chciał skorzystać to raczej już w sezonie 24/25 bo w tym miejsc już nie ma, więc...

Pozdro

W sensie narciarskim to jestem totalnym laikiem - największym leszczem tego zacnego forum 🙃. Kiedyś się czegoś o nartach dowiem, obiecuję, ale na razie proszę jeszcze o wyrozumiałość 🙂. Ty mówisz o filmiku, a ja myślę o całych kanałach w kontekście wspomnianej przez Ciebie siły oddziaływania. Fakty są takie, że gdybym miał wymienić kanały związane z nartami, które oglądam, to najpierw wymieniłbym wiele anglojęzycznych pomimo, że ich nawet nie subskrybuję. I to właśnie jest wg mnie siła oddziaływania...

Edytowane przez SzymQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, Mitek said:

Cześć

Cóż szkoda i tego właśnie nie rozumiem. Oceniamy nie narciarstwo a pozycjonowanie, błyskotliwą realizację, obcojęzyczność i inne gówno warte bajery a nie jazdę.

Cóż jak się tworzy dla gawiedzi trzeba się do tego dostosować.

Pozdro

Nie mam pojęcia jak bardzo cenimy rzeczy wymienione przez Ciebie. Ja tam osobiście doceniam jeśli film przynosi mi merytorykę, której oczekuję. Jeżeli komentarze i polubienia podbijają obecność na listach wyszukiwań to użycie angielskiego wydaje się oczywistością. Polacy mają nisko rozwiniętą kulturę negatywnego feedbacku. W ogromnym skrócie prowadzi to wg mnie do tego, że łatwo przychodzi nam powiedzenie że coś jest złe. W wielu krajach anglojęzycznych negatywny feedback jest bardzo zawoalowany. To prowadzi do sytuacji, że u nas łatwo krytykujemy kiedy coś mogłoby być lepsze, a oni w drugą stronę - bardzo akcentują, kiedy coś jest jakkolwiek dobre. Skoro mamy w jednym wariancie 40 mln potencjalnych krytykantów, a w drugim około 1300 mln ludzi, z których pewnie połowa jest wychowana, żeby wychwalać byle co,  to najzwyczajniej nie warto nagrywać na YT po polsku. A żeby wielu ludzi mogło polubić fajną jazdę, to najpierw wielu ludzi musi ją zobaczyć - tu chyba wychodzi już kwadratura koła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Rzeczy oczywistych tłumaczyć nie musisz. O feedbackach mi nie pisz - chyba, że chcesz mnie wkurwić, niewiele mnie to obchodzi - oceniam praktykę i realizm a nie teoretyzuję.

Ale... tu mamy świetna jazdę a jak widać nawet koledzy z forum tego nie czają i przywołują zagraniczne przykłady. Ty jesteś jedynym, który zamieścił film Bartka całkiem niedawno - pamiętasz? Nie wiem jakiej merytoryki oczekujesz ale... często podkreślasz, że nie potrafisz jeździć czy ocenić więc jak możesz oceniać czy film jest dobry czy nie? To sprzeczność.

I takich sytuacji mamy widziałem tu od 2007 roku setki i ich po prostu nie rozumiem.

Jak można coś oceniać czy dokonywać wyboru, jeżeli nie ma się pojęcia o co chodzi?

 Ale słusznie, najlepiej wtedy wybierać to co wybiera gówno wiedząca większość.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, Mitek said:

Nie wiem jakiej merytoryki oczekujesz ale... często podkreślasz, że nie potrafisz jeździć czy ocenić więc jak możesz oceniać czy film jest dobry czy nie?

Chcę carvingu, to oglądam Bartka. Chcę czegoś z drzewami, to powyżej jest Rupert. Jak chcę kosmosu to coś od Faction. A jak chcę opisu ewolucji to szukam na kanałach zagranicznych, bo filmy Marka O już znam, a filmów od Adama jeszcze nie znalazłem. A oceniam to chyba podobnie, jak Ty swój samochód albo widelec czy długopis - albo wydaje mi się, że jest wystarczająco dobre, albo nie... Gdybym musiał się na czymś dobrze znać, żeby to ocenić pod kątem własnych potrzeb, to chyba niczego bym nie ocenił 🤣

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem raz jeszcze naszą dyskusję, zachodząc w głowę co Ty z niej wyczytałeś, że się tak zagotowałeś. Może wycięte słowo ( psikus przy pisaniu na telefonie 😞)

2 hours ago, SzymQ said:

Wydaje mi się, że kanał odzwierciedlać to co promuje

Miało być:

"Wydaje mi się, że kanał powinien odzwierciedlać to co promuje"

Tak czy inaczej cały ten post był jedynie próbą odpowiedzi co można zrobić inaczej, żeby filmy kolegi Bartka były częściej podpowiadane przez YT i trafiały do większej liczby odbiorców, bo w mojej skromnej opinii są tego warte.

1 hour ago, Mitek said:

Ty jesteś jedynym, który zamieścił film Bartka całkiem niedawno - pamiętasz?

No pamiętam. I dalej mi się te filmy podobają. Ale to pytanie wskazuje, że chyba inaczej odebrałeś mój post. Za treść komunikatu odpowiada nadawca, a więc biorę na klatę i przepraszam.

@tyrpoos_ski Ciebie też na wszelki wypadek przepraszam, bo absolutnie nic złego nie miałem na myśli 🙂

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

A gdzież ja się zagotowałem - rozmawiamy, i to chyba nawet obaj mamy podobne zdanie na tematy filmowe. Ja nie szukam, żadnej merytoryki - to słowo trochę źle mi się kojarzy, pachnie lekką egzaltacją. A tu chodzi po prostu o fajna jazdę a to czy jest ona tylko poprawna czy idealna pod względem technicznego kanonu nie ma znaczenia.

Być może trochę połączyłem w rozmowie tematykę poruszaną przez Was w "Materiałach szkoleniowych" i stąd wkradł się bałagan.

Oczywiście, że są warte. Znacznie więcej są warte niż jakiś PMTS czy rozkminianie milimetrowych ruchów biodra. Bo te rzeczy w kwestii jazdy sensu nie mają. Mają tylko w kwestii samej rozkmniny jak zabawy.

Przepraszasz chyba zdecydowanie zbyt pospiesznie bo ani nic złego nie napisałeś ani nikogo nie obraziłeś czy uraziłeś - po prostu wymiana zdań.

Pozdro serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Mitek said:

Przepraszasz chyba zdecydowanie zbyt pospiesznie bo ani nic złego nie napisałeś ani nikogo nie obraziłeś czy uraziłeś - po prostu wymiana zdań.

Jest taki mały zbiór słów w każdym języku, których lepiej użyć o jeden raz za dużo niż o jeden raz za mało 🙂

11 minutes ago, Mitek said:

Ja nie szukam, żadnej merytoryki

Dla mnie każdy utwór (także short na YT) dzielimy na merytorykę/fabułę i oprawę. Na oprawę w filmach nie zwracam zbytnio uwagi, a w książkach jak nie ma dobrej oprawy to raczej ciężko mi będzie przebrnąć.

20 minutes ago, Mitek said:

Bo te rzeczy w kwestii jazdy sensu nie mają.

To jeszcze będę sprawdzał 🙂 Może wyjdzie jak z innymi kwestiami, że było sporo racji w tym co mówisz, a może wyjdzie, że coś się w mojej jeździe zmieni, choćby nawet biodro miało się ruszyć o mikrony.

Rozprawialiśmy kiedyś o kącie podniesienia. Miałeś rację nie ma za dużej różnicy. Nie zaniosę nart do serwisu, żeby zmienić kąt, sam też nie będę próbował zmieniać, bo szkoda czasu i kasy na prawidło. Ale jak już jest planowanie ślizgu, to jednak wybiorę ten, który bardziej lubię 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie,

Chyba zupełnie niepotrzebne te przepychanki słowne.

Zarówno jeden i drugi macie racje. Mój kanał to tak naprawdę żaden kanał. Kilkanaście , może trochę więcej filmików z jazdy, żadnej instrukcji, po prostu jazda. 

Celem na początku było pokazanie jaką wielką frajdą jest dla mnie jazda na nartach, a że jeżdżę w niesamowitych miejscach z mega widokami to staram się to uwiecznić. W ostatnim wrzuconym filmie skupiłem sie zdecydowanie bardziej na widokach niż na jeździe. Ja poprostu lubię się bawić tymi video, muzyką. Jeżdżąc na nartach słucham różnej muzyki i sobie po prostu do tego tanczę na śniegu 🙂 

Ale też żeby się dobrze zrozumieć nie jestem żadnym altruistą czy filantropem i stwierdziłem, że wykorzystam to i chciałbym propagować narciarstwo i zmienić pasję w coś z czego mogę żyć.

Pierwszym celem było to żeby trochę się rozpromować i mieć klientów na moje obozy szkoleniowe co się poniekąd udało i to nawet nieźle. Niestety ale tu zupełnie nie jestem zdziwiony na całą ilość klientów którzy się zgłosili na moje Campy jest tylko 2 Polaków 😄 reszta z całego świata w tym z Azji, Stanów, Europy

Kolejnym są filmy instruktażowe , od początkującego ( ubieranie butów, noszenie nart, po pierwsze krok, hamowanie , pług do jazdy równoległej, i druga część dla bardziej zaawansowanych czyli od jazdy równoległej do Carvingu ), i mam je już gotowe , ale nie będą jeszcze wypuszczone w tym sezonie ze względu na  małą moją rozpoznawalność 🙂 i potwierdzenie w postaci progresu kursantów, że moje szkolenie przynosi dobre rezultaty do czego akurat nie mam żadnych wątpliwości, co nawet widać na filmiku , który niedawno umieściłem z trzema kursantami, ale żeby miało to sens potrzeba jeszcze dużo pracy nad marketingiem. Tu też tak jak w przypadku Campów nie celuje w polski rynek czy polskiego klienta bo jak wiemy mamy 40 mln ludzi, 40 mln selekcjonerów reprezentacj, 40 mln premierówi i 40 mln instruktorów narciarstwa nawet wsród osób które nigdy nie miały na nogach nart to każdy wie wszystko najlepiej więc po co będzie się uczył od jakiegoś polaka 🙂

To tak w skrócie i mam nadzieje, że jak kurs online będzie już wypuszczony to nie zawiodę poziomem tego kursu najbardziej wymagającego kursanta 🙂

Pozdrawiam serdecznie,

Bartek

 

 

 

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, tyrpoos_ski said:

Cześć Panowie,

Chyba zupełnie niepotrzebne te przepychanki słowne.

Zarówno jeden i drugi macie racje. Mój kanał to tak naprawdę żaden kanał. Kilkanaście , może trochę więcej filmików z jazdy, żadnej instrukcji, po prostu jazda. 

Celem na początku było pokazanie jaką wielką frajdą jest dla mnie jazda na nartach, a że jeżdżę w niesamowitych miejscach z mega widokami to staram się to uwiecznić. W ostatnim wrzuconym filmie skupiłem sie zdecydowanie bardziej na widokach niż na jeździe. Ja poprostu lubię się bawić tymi video, muzyką. Jeżdżąc na nartach słucham różnej muzyki i sobie po prostu do tego tanczę na śniegu 🙂 

Ale też żeby się dobrze zrozumieć nie jestem żadnym altruistą czy filantropem i stwierdziłem, że wykorzystam to i chciałbym propagować narciarstwo i zmienić pasję w coś z czego mogę żyć.

Pierwszym celem było to żeby trochę się rozpromować i mieć klientów na moje obozy szkoleniowe co się poniekąd udało i to nawet nieźle. Niestety ale tu zupełnie nie jestem zdziwiony na całą ilość klientów którzy się zgłosili na moje Campy jest tylko 2 Polaków 😄 reszta z całego świata w tym z Azji, Stanów, Europy

Kolejnym są filmy instruktażowe , od początkującego ( ubieranie butów, noszenie nart, po pierwsze krok, hamowanie , pług do jazdy równoległej, i druga część dla bardziej zaawansowanych czyli od jazdy równoległej do Carvingu ), i mam je już gotowe , ale nie będą jeszcze wypuszczone w tym sezonie ze względu na  małą moją rozpoznawalność 🙂 i potwierdzenie w postaci progresu kursantów, że moje szkolenie przynosi dobre rezultaty do czego akurat nie mam żadnych wątpliwości, co nawet widać na filmiku , który niedawno umieściłem z trzema kursantami, ale żeby miało to sens potrzeba jeszcze dużo pracy nad marketingiem. Tu też tak jak w przypadku Campów nie celuje w polski rynek czy polskiego klienta bo jak wiemy mamy 40 mln ludzi, 40 mln selekcjonerów reprezentacj, 40 mln premierówi i 40 mln instruktorów narciarstwa nawet wsród osób które nigdy nie miały na nogach nart to każdy wie wszystko najlepiej więc po co będzie się uczył od jakiegoś polaka 🙂

To tak w skrócie i mam nadzieje, że jak kurs online będzie już wypuszczony to nie zawiodę poziomem tego kursu najbardziej wymagającego kursanta 🙂

Pozdrawiam serdecznie,

Bartek

 

 

 

Wrzucę Ci swoją perspektywę na filmy reality of learning. Mimo, że ogólnie są trochę nudnawe, to je oglądam od czasu do czasu na StompIt. Nie oglądam ich, żeby się utwierdzić w przekonaniu, że ktoś zrobił na campie świetny postęp, tylko po to żeby zobaczyć z jak sobie radzi instruktor z podaniem wiedzy kursantowi i na co szczególnie musi zwrócić mi uwagę. Istnieje też niezerowe prawdoodobieństwo, że to jak uczyli kogoś wniesie coś do mojej nauki podstawowych tricków. Nie wiem jaką perspektywę mają inni oglądający, ale jakoś wątpię, żeby ktoś poświęcał 10 minut tylko po to żeby, zobczyć postęp w jeździe na początku i na końcu filmu.

Edit: na materiały szkoleniowe nie mogę się doczekać. Jeśli mogę coś zasugerować: jest tak ewolucja, którą pomija większość kanałów. Pomijają ja też instruktorzy, z którymi zaczynałem, chociaż jest na początku programu SITN i wg mnie jest bardzo ważna - upadek.

Powodzenia z projektem 🙂

Edytowane przez SzymQ
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, SzymQ napisał:

Wrzucę Ci swoją perspektywę na filmy reality of learning. Mimo, że ogólnie są trochę nudnawe, to je oglądam od czasu do czasu na StompIt. Nie oglądam ich, żeby się utwierdzić w przekonaniu, że ktoś zrobił na campie świetny postęp, tylko po to żeby zobaczyć z jak sobie radzi instruktor z podaniem wiedzy kursantowi i na co szczególnie musi zwrócić mi uwagę. Istnieje też niezerowe prawdoodobieństwo, że to jak uczyli kogoś wniesie coś do mojej nauki podstawowych tricków. Nie wiem jaką perspektywę mają inni oglądający, ale jakoś wątpię, żeby ktoś poświęcał 10 minut tylko po to żeby, zobczyć postęp w jeździe na początku i na końcu filmu.

Edit: na materiały szkoleniowe nie mogę się doczekać. Jeśli mogę coś zasugerować: jest tak ewolucja, którą pomija większość kanałów. Pomijają ja też instruktorzy, z którymi zaczynałem, chociaż jest na początku programu SITN i wg mnie jest bardzo ważna - upadek.

Powodzenia z projektem 🙂

Upadku jako ewolucji nie przewidziałem w swoim kursie. Mam natomiast jak się z takiego upadku podnieść kilkoma sposobami 🙂 

nie wiem czy jest możliwość nagrania upadku, jak się do niego przygotować itd 🙂🙂 to są sytuacje tak różne ze przy jednym upadku mogłoby np pomoc schowanie rak lub podkurczenie nóg i podniesienie stop do góry żeby narty były w powietrzu a przy innym mogłyby spowodować uraz wiec bezpieczniej po prostu nie upadać. Większy problem zauważyłem z samym podniesieniem się do pionu po upadku i to zawarłem w kursie 🙂 

pozdrawiam

Bartek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, tyrpoos_ski napisał:

Upadku jako ewolucji nie przewidziałem w swoim kursie. Mam natomiast jak się z takiego upadku podnieść kilkoma sposobami 🙂 

Im człowiek starszy tym trudniej się podnieść. 🙂 Ja stosuję metodę podparcia się na kijkach.

Bartek, bardzo pozytywna inicjatywa i działalność. Nie tylko technika i sama jazda, ale i otoczenie, piękno, czar gór, "ambiance" - jak mawiają Anglosasi i Francuzi. Ja też tak pojmuję amatorskie narciarstwo zjazdowe. Życzę Ci wielu sukcesów. Dydaktycznych i... finansowych, bo z czegoś trzeba żyć. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SzymQ napisał:

Wrzucę Ci swoją perspektywę na filmy reality of learning. Mimo, że ogólnie są trochę nudnawe, to je oglądam od czasu do czasu na StompIt. Nie oglądam ich, żeby się utwierdzić w przekonaniu, że ktoś zrobił na campie świetny postęp, tylko po to żeby zobaczyć z jak sobie radzi instruktor z podaniem wiedzy kursantowi i na co szczególnie musi zwrócić mi uwagę. Istnieje też niezerowe prawdoodobieństwo, że to jak uczyli kogoś wniesie coś do mojej nauki podstawowych tricków. Nie wiem jaką perspektywę mają inni oglądający, ale jakoś wątpię, żeby ktoś poświęcał 10 minut tylko po to żeby, zobczyć postęp w jeździe na początku i na końcu filmu.

Edit: na materiały szkoleniowe nie mogę się doczekać. Jeśli mogę coś zasugerować: jest tak ewolucja, którą pomija większość kanałów. Pomijają ja też instruktorzy, z którymi zaczynałem, chociaż jest na początku programu SITN i wg mnie jest bardzo ważna - upadek.

Powodzenia z projektem 🙂

Wrzucaj najlepiej filmiki z Twoją jazdą na nartach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tyrpoos_ski

Wiadomo, że Polacy znają się na wszystkim (chociaż oglądając z Wochami jakiś sport w knajpie też każdy miał coś do powiedzenia), ale w przypadku Twoich campów, być może cena stanowi jakąś blokadę, którą łatwiej przeskoczyć komuś z bogatszych krajów.

P.S. 

ostatni film przypomniał mi pobyt w Obereggen, chociaż tą trasą jechałem może z 2 razy, bo jakoś się nie składało, żeby tam dojechać z rodziną (jednego dnia było zamknięte z powodu wiatru). 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SzymQ napisał:

Nie wiem jaką perspektywę mają inni oglądający, ale jakoś wątpię, żeby ktoś poświęcał 10 minut tylko po to żeby, zobczyć postęp w jeździe na początku i na końcu filmu.

Cze

Wystarczy zrobić krótkie przebitki picture&picture, aby pokazać progres, który daje kurs. Musi być zauważalny, ale uważałbym z efektem wow, bo się może okazać, że Ci mniej zdolni będą mocno zawiedzeni. Marketing szeptany może zrobić więcej szkody niż pożytku. Lepiej jak klient jest mile zaskoczony, niż rozczarowany.

3 godziny temu, tyrpoos_ski napisał:

Upadku jako ewolucji nie przewidziałem w swoim kursie. Mam natomiast jak się z takiego upadku podnieść kilkoma sposobami 🙂 

Bartek, no i dobrze. Wstawanie ze śniegu jak najbardziej, natomiast samo zachowanie się podczas upadku to już wyższa szkoła jazdy. Dla zaawansowanych można przemycać jakieś wskazówki do tych sztampowych upadków, ale żeby się poświęcać i bić zwłokami na stoku z premedytacją - trochę bez sensu. Poza tym tych upadków i ich różnorodność jest tak duża, że nie da się tego zawrzeć w jakimkolwiek poradniku, a o zimnej głowie nie wspominam.

Szymek jest wyjątkowy i nie wiem czy dobrym pomysłem będzie wdrażanie w życie jego sugestii. Takich dociekliwych jest paru na świecie. Musiałbyś do ceny ze 2 zera dopisać, kurs musiałby trwać ze 4 tygodnie, z czego 3 to będzie teoria wszystkiego 😉

Życzę Ci powodzenia i rozwoju, staraj się zachować wysoki poziom szkoleń, bo często masówka przeradza się w bylejakość. Lepiej mniej, a drożej, klient zasobny dużo wymaga, ale za tą jakość chętnie płaci.

pozdrawiam

ps. Szymon, wiesz że Cie lubię.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...