Skocz do zawartości

Stan Wyjatkowy


jan koval

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie będę Ci odpowiadał i tłumaczył, bo jesteś MEGA CHAMEM ! z takimi nie rozmawiam wogóle natomiast dla innych: taka była sytuacja że gość wpieprzył się koło mnie i miał twarz 5-10 cm od mojej głowy, a wózka nikt z nas nie miał mój post zresztą był w celach sondowania opinii :-) i spodziewałem się innego zdania, ale nie takiego chamstwa, to jest po prostu upadek tej cywilizacji

Czyli żona 5 cm od Twojej twarzy się znalazła. Jeśli Ci żona przeszkadza to jej to powiedz a nie pisz na forum. Mam 33 lata i jeszcze nikt komu nie pozwoliłem 5 cm od mojej buzi nie był. Fakt były bitki ale mówimy o piesciach. Jeśli chodzi o buzie to było kilka kobiet w moim życiu 5 cm i bliżej. Facet zdecydowanie nie. O co Ci chodzi z tymi 5 cm. P.S. Jak na Ciebie leciała to wystarczy powiedzieć że nie. Fajnie że masz powodzenie ale zalic się tym na forum jest trochę kiepskie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli żona 5 cm od Twojej twarzy się znalazła. Jeśli Ci żona przeszkadza to jej to powiedz a nie pisz na forum. Mam 33 lata i jeszcze nikt komu nie pozwoliłem 5 cm od mojej buzi nie był. Fakt były bitki ale mówimy o piesciach. Jeśli chodzi o buzie to było kilka kobiet w moim życiu 5 cm i bliżej. Facet zdecydowanie nie. O co Ci chodzi z tymi 5 cm. P.S. Jak na Ciebie leciała to wystarczy powiedzieć że nie. Fajnie że masz powodzenie ale zalic się tym na forum jest trochę kiepskie.

Tobie to chyba jest potrzebny psycholog lub psychiatra. Każdemu ubliżasz i wyzywasz, jak ktoś napisze nie po Twojej myśli - w demokracji każdy może pisać co chce ale wyzywanie obrażanie. Weź się zastanów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę Kościół jest takim problemem gdy facet koledze 5 cm od jego ust dmucha?? Przecież to jak pocałunek. Ja mam tel który ma 20 cm a to jest blisko. Ty piszesz o ksiezach którzy siedzą koło siebie. To nie problem tu te 5 cm w sklepie jest problemem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech go dmucha, ich sprawy. Lans władzy kościelnej, bez poszanowania reguł dla ogółu, to boli.

To Ci odpowiem bo potrafie czytać. Służba liturgiczna jest zwolniona. Ja też jestem zwolniony z noszenia maseczek bo twierdzę że mój stan zdrowia mi na to nie pozwala. Prezes za to jest zwolniony ze wszystkiego bo jego żal jest lepszy niż mój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ci odpowiem bo potrafie czytać. Służba liturgiczna jest zwolniona. Ja też jestem zwolniony z noszenia maseczek bo twierdzę że mój stan zdrowia mi na to nie pozwala. Prezes za to jest zwolniony ze wszystkiego bo jego żal jest lepszy niż mój.

Nie, no to mnie uspokoiłeś. Elegancko.
Służba liturgiczna rozszerzona. Bo ich był milion, a służyli siedząc. A jego żal jest ostry jak mgły cień, więc lepszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę Kościół jest takim problemem gdy facet koledze 5 cm od jego ust dmucha?? Przecież to jak pocałunek. Ja mam tel który ma 20 cm a to jest blisko. Ty piszesz o ksiezach którzy siedzą koło siebie. To nie problem tu te 5 cm w sklepie jest problemem.

Ale się chłopie uczepił tych 5cm ...

Swoją drogą to jak dla Ciebie to jest pocałunek to ja nie mam pytań ... smutne te "Twoje" pocałunki...

Jako osoba inteligentna(za którą się uważasz) powinieneś wiedzieć co to jest przejaskrawienie i w jakim celu się je stosuje...

Tak czy inaczej sytuacji gdzie ktoś się ryje ze swoją gębą na odległość mniejszą niż pół metra w sklepach mógłbym Ci na mnożyć ...a to już odległość, która pozwala poczuć cudzy oddech...na co niekoniecznie mam ochotę

Poza prawem, nakazami, regułami itd. istnieje coś takiego jak zdrowy rozsądek ...polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuje:

Zmiany wokół komisji w trakcie pandemii

Choć Kancelaria Sejmu stwierdziła, że koronawirus przeszkadza w zrobieniu czegokolwiek wokół komisji ds. pedofilii, to w tzw. tarczy antykryzysowej, odsłona 3.0, przyjętej przez Sejm w czwartek, znalazły się zapisy zmieniające ustawę o powołaniu komisji.

Dotychczas mogły zasiadać w niej osoby, które miały stosowne wykształcenie psychologiczne, medyczne bądź prawnicze. Teraz wymagania zmieniono (brakuje jeszcze podpisu prezydenta pod ustawą), będzie trzeba spełnić jeden z czterech warunków:

  • mieć tytuł doktora habilitowanego lub tytuł profesora
  • być nauczycielem akademickim
  • mieć wyższe wykształcenie prawne, medyczne, psychologiczne lub pedagogiczne
  • być osobą odznaczoną orderem, lub odznaczeniem (m.in. wojskowe jak Virtuti Militari)

Zmiany, wprowadzane po cichu przy ustawie o przeciwdziałaniu pandemii koronawirusa, "przemycono" tuż przed premierą drugiej części filmu Sekielskich, a po pytaniach mediów o stan prac nad komisją. Trudno wierzyć w przypadek.

dr hab. doceniony przez władzę odznaczeniami i czekający na profesurę na etacie nauczyciela akademickiego, będzie bardzo uważny w odgadywaniu tych sekretnych życzeń władzy informowania na bieżąco krajowej prokuratury itd.  Ale w końcu powstanie komisja. Nie oglądałem filmu Sekielskiego, może kolejny coś sprawi. Żyjemy w państwie, które nie chce ścigać przestępców jeśli są kapłanami. Jak ma to pogodzić ze swoim chrześcijańskim sumieniem ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Tomasz Kowalczewski skompromitował się tą wypowiedzią i to podwójnie. Po pierwsze wymyślił nieprawdopodobną historyjkę o wprowadzeniu piosenki spoza listy. Po drugie przyznał wprost, że w Trójce za czasów jego kadencji dokonuje się manipulacji podczas liczenia głosów. Pytanie brzmi oczywiście, kto manipuluje? Domniemana odpowiedź - zapewne opozycja. Panu Kowalczewskiemu złota czcionka w konkursie na najgłupszą wypowiedź roku. Pan Tomasz zapomniał chyba, że słuchaczami Trójki nie jest "ciemny lud który wszystko kupi". smile.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który raz piszę. Tylko idiota Jarosław może posłać do szkoły najmłodsze dzieci. Te które świat poznają przeciwieństwem higieny. Za to najstarsze w domu. Kasa misiu kasa. Naprawdę podziwiam ludzi którzy dalej na nich głosują. Trzeba być naprawdę......... Chore.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rachunek ekonomiczny, dzieci w żłobku albo przedszkolu, nie trzeba płacić rodzicom zasiłku opiekuńczego. Kasa misiu kasa.

Zasiłek to nie wszystko. Ci rodzice są w wieku produkcyjnym i powinni pracować. Podobnie jak rodzice dzieci ze szkoły podstawowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...