Jump to content

Joanna Sm

Members
 • Posts

  726
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Joanna Sm last won the day on December 24 2021

Joanna Sm had the most liked content!

Recent Profile Visitors

367 profile views

Joanna Sm's Achievements

Experienced

Experienced (11/14)

 • Very Popular Rare
 • Dedicated
 • Reacting Well
 • First Post
 • Posting Machine

Recent Badges

129

Reputation

 1. Idealnie do trenowania hasła: Mia aport Guiness!
 2. Jak sobie radzi Twój Golden z tym urokliwym szczeniakiem…już ma jakieś imię? Mój Apollo maluchy niestety przewraca… Tylko Rocky - English retriever - ze swoją 100 funtową wagą nie da się odepchnąć od bramy sąsiadki …
 3. Joanna Sm

  Pasje

  Czy czasem te rośliny nie capią? Pamietam kiedyś nabyłam to coś zielonego na dole , 3 po prawej na zdjęciu i szybko wykończylam….Ale to pachnie jakby tak powiedzieć …. Uhmm, żeby właśnie przyciągnąć muchy!
 4. W jodze to sie nazywa “happy baby”.
 5. https://www.instagram.com/reel/CYhef3nKyFa/?utm_medium=share_sheet Świetna jazda przypomina zabawę i taniec, chociaż muzyka dodana po zjeździe. Życzę, bujania się na śniegu w „rytmie Twoich ulubionych przebojów”. Może czas odświeżyć płytotekę ! a ciekawe, co u Ciebie gra - Wodecki, Maryla, czy Pink Floyd? To mam pytanie do Ciebie Krzysiek, jakbyś mi doradził, gdzie zamocować kamerkę, dla łatwości obsługi i żeby najfajniejsze ujęcie złapać z nart? kupilam właśnie taki gadżet: insta360 z dodatkowym zestawem na śnieg. Czyli wchodzi w to selfie stick, szelki, uchwyt na kijek, i zaczep na kask, dziwny trochę ma ok 20 cm wystający wysięgnik. Syn korzystał z Gopro na czubku kasku. Z waszego doswiadczenia, gdzie taką kamerkę umocować ? https://www.instagram.com/reel/Caown8HIukH/?utm_medium=copy_link a tu przykład gość trzyma ją na kiju, ma tez dużo fajnych ujęć z ciekawych wypraw.
 6. O czym marzą w cerkwi.... bez komentarza
 7. Zachęciłyście mnie do tych rolek mam taką fajną parę o pół numeru za duże po córce ! czasem po garażu się przewiozę ale może już czas ujawnić się na osiedlowej drodze.... I tak mam obdarte kolana i łokcie a za chwilę może być za ciepło na długi rękaw i spodnie .... Choć ochraniaczy nie mam jeszcze i nie wiem jak się zatrzymać bezpiecznie!
 8. https://www.instagram.com/reel/CaORK5kgmK7/?utm_medium=share_sheet Specjalnie z dedykacją dla Mitka! A tu ktoś jest zorientowany w sprzęcie ? Podoba mi się ...widać te emocje!
 9. Ja miałam zawsze opis, ze mam limit na bodajże 5 lajkow emocje widać towar deficytowy i trzeba reglamentować
 10. Też przypomniałam sobie kolegę z Rosji, który w tamtym czasie chodził do szkoły oficerskiej, jeśli skończył w zawodzie to pewnie dowodzi wojskiem. Jedyna nadzieja, że był mądry i zmienił karierę wojskową. Był naszym przewodnikiem po Moskwie, i był świetnie zorganizowany. Były nas 4 osoby, przed wyjściem z autobusu anonsował przystanek wcześniej, żeby się przesunąć do drzwi. Przed wejściem do wielopiętrowego domu handlowego, wyznaczył nam godzinę i miejsce spotkania w razie zagubienia się. No i jak na placu czerwonym była gigantyczna kolejka do pierwszego tam McDonalda to z rosyjskim wdziękiem zaanonsował, że zagranicznym gościom należy się wejście bez kolejki. Ja cenię Rosjan, a największym poważaniem cieszy się u mnie Dostojewski.
 11. Przypomniało mi się o tym śródstopiu jak miałam szczepienie na Covid. Złamanie sprzed 20 lat, a zaczęło łupać po szczepionce!
 12. Joanna Sm

  Kontuzja stopy

  Korzystając z wątku o urazach i determinacji, chcę się podzielić historią kolegi. Jako młodzieniec mocno poturbowany po zwichnięcia barku i mocnym stłuczeniu dłoni, chciał koniecznie startować w zbliżających się zawodach narciarskich. Wystartował więc, ale kijków nie dał rady trzymać więc przykleił je do rękawic. W sumie zajął niezłe 10 miejsce. Do jakich wybiegów posunęliście się po urazach, żeby móc dalej jeździć na nartach? Moja historia: po złamaniu nadgarstka na swnoboardzie -w 1-y dzień na tygodniowym pobycie - gips i jazda bez jednego kija. Najtrudniej było zabezpieczyć rękę przed zimnem, bo rękawica była zbyt mała Trzeba było zrobić supeł na rękawie zbyt dużego swetra męża i zakleić rękaw kurtki.
 13. Wzruszające a jak bark? Czy biceps? Te zerwania, to pourazowe? Czy spontaniczne ? Może za dużo się antybiotyków nałykałeś w życiu? Życzę udanego sezonu..... nareszcie na deskach!!!!
 14. Znany mechanizm urazowy to np. „Koń do stajni”..... czyli Ty do hotelu....albo obeznana droga do domu Jeśli istnieje taka możliwość wracaj zawsze do domu nową drogą, szczególnie jak jesteś zmęczony.... 😉
 15. Mam wrażenie, że co parę lat siły natury starają się uprzątnąć Ci domek ???? I z budą się tym razem rozprawiły .... Mam nadzieję, że piesek już tam nie mieszka, to nie znaczy..... no właśnie tylko się domyślam Może czas się przeprowadzić albo wezwać leśnika do wycinki....
×
×
 • Create New...