Jump to content

Joanna Sm

Members
 • Posts

  739
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Joanna Sm last won the day on December 24 2021

Joanna Sm had the most liked content!

Recent Profile Visitors

1,181 profile views

Joanna Sm's Achievements

Experienced

Experienced (11/14)

 • Very Popular Rare
 • Dedicated
 • Reacting Well
 • First Post
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

134

Reputation

 1. https://www.instagram.com/reel/CszaxqkIXF8/?igshid=MzRlODBiNWFlZA== Chyba, że z niewidzialnym siodełkiem …
 2. Moja ulubiona Edge of seventeen - krótki skręt, albo pod górkę https://www.instagram.com/reel/Ck63npvpME4/?igshid=YmMyMTA2M2Y= https://www.instagram.com/reel/ClyfESyoVl2/?igshid=YmMyMTA2M2Y= golden nights- krótki skręt https://www.instagram.com/reel/CYhef3nKyFa/?igshid=YmMyMTA2M2Y= Trampoline - puch i drzewa https://www.instagram.com/reel/Clg1DxzpIo8/?igshid=YmMyMTA2M2Y= https://www.instagram.com/reel/ClbO0uap2zh/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
 3. Jutro będę te kebaby cwiczyc na stoku!!! Dzięki!
 4. https://www.instagram.com/reel/ClyfESyoVl2/?igshid=MDJmNzVkMjY= mam zamiar tak jeździć…. a teraz poproszę mnie nauczyć tak jeździć. dziękuję wujek dobroduch Adam!
 5. Kup nowe jednopalczaste - włóż rękę w cienkiej rękawiczce i ogrzewacz chemiczny. Lekarz nie potrzebny. Prawie się z mężem rozwiodłam w podróży poślubnej z powodu marznących rąk. Normalnie te rękawice, które wybrałaś są do d….
 6. Ok Ja lubię juniorskie wszystko…. No i też i narty i buty…. Cena jest lepsza. Nie znam zalet ….bo co to niby ma znaczyć? Parametry dorosłych ? Proszę np. buty? sztywnosc 95 mi wystarcza nawet do 110 można znaleźć, tylko po co? Dziewczę na pewno wykorzysta juniorską nartę, a za 10 lat będzie czas na dorosłe.
 7. Cześć Mjkmjk Fajnie piszesz, potrzeba masy do tej szybkiej jazdy! 😛 Gabaryty córki idealne! Jestem kobietą o takich gabarytach i jeżdżę na 156 Volkl Kenja. ….narta świetna, jest fajnie sztywna, ale wolałabym dłuższą i szybszą. Dłuższa narta jest bardziej stabilna przy większej prędkości. Dojrzałam i znam swoje preferencje. 😌 Spokojnie nawet 163 cm będzie idealne ! Jakby Jan przywiózł mi je do Zermatt, to możemy się spotkać i wymieniać narty z Twoją pociechą!
 8. Czy macie doswiadczenia jak radzić sobie z naroślą na łuku stopy? Koleżanka nie mieści się już w bucie - i bolesna narośl na śródstopiu powiększa się. lekarz zasugerował operację - ale nie gwarantuje, że to nie wróci. Nie wiadomo czy sama blizna pooperacyjna nie będzie bolesna. Czy lepiej zostawić sobie narośl … co zresztą i tak już przeszkadza w zwykłym bucie? Wyprofilować but narciarski, odbarczyc? czy szukać innego profilu buta, żeby łatwiej dopasować?
 9. Wracając do Garmina przyszedł kabel na drugi dzień i ładuje baterię, ale po jednym dniu siadła i znowu muszę ładować. Choć wczoraj pokazywał, że ma dżiusu ma na 6 dni…..
 10. Razem z kierpcami! To nisko się kłaniam!👍
 11. Całkiem fajna obsługa klienta Pani- jakaś kumata na temat produktu potrafiła odpowiedzieć na różne pytania i bez azjatyckiego akcentu. na razie wyślę drugi kabel do ładowania … a potem będzie cześć Nr. 2 czyli wysłać „zdjęcie” styku … cdn.
 12. Właśnie padła mi bateria…. 2 dni temu przestał mi się ładować. uzywam ok 9 mc-y…. ( przeciążyła, czy co?) chyba po basenie nie zdążył się osuszyć i załatwiłam go jak go podłączyłem do ładowania? a z tą współpracą z aplikacjami ….nie rozumiem, skoro wszystko da się zobaczyc w Stravie to po cholerę jeszcze mieć Edge…. Nie mam oprogramowanie, żeby odczytać „power” z pedałów. Moze wiele, i dlaczego nie mógłby zastąpić rowerowego komputera? Na jodze liczy mi „utratę potu” przez porównanie temperatury otoczenia? 😳 Ostatnio w 42 stopniach się pociłam…. tez miał problem z pomiarem HRV- zmienności pulsu…- po przyjęciu postawy pomnikowej- bez ruchu- test kończył się komunikatem…. Coś tam nie mógł A teraz jak bateria się nie naladowala mam go na „odwyku”…. W sumie 3 cyferki jeszcze dokładnie czas pokazują. trzeba do serwisu i wtedy zobaczę czy fajna firma. pozdrawiam.
 13. No i Macieju… podobają mnie się te pętelki …. z tymże ze 150 cm zrobiłeś 30-40 cm?? Czyli przeplatasz na cztery ręce? I czy szybki blues Adamie… to przykład na NW? Ja zapamiętałam instrukcję: „na T- rexa” …. to chyba była grupa freestylowa ….chodziło być może o sposób trzymania kijów…. chyba błędnie…. a tutaj proponuję ćwiczenia spokojnej góry w rytmach indiańskich -proszę zwrócić uwagę na nadgarstki…. Bardzo spokojne…. 😉 IMG_4148.MOV
 14. Idealnie do trenowania hasła: Mia aport Guiness!
 15. Jak sobie radzi Twój Golden z tym urokliwym szczeniakiem…już ma jakieś imię? Mój Apollo maluchy niestety przewraca… Tylko Rocky - English retriever - ze swoją 100 funtową wagą nie da się odepchnąć od bramy sąsiadki …
×
×
 • Create New...