Skocz do zawartości

Szczyrk - Czyrna - Solisko


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się cieszę że w tamtym roku pod koniec sezonu "rzutem na taśmę" udało nam się wyskoczyć po raz pierwszy na SON Kilka dni później orczyki......... już leżały na ziemi.

Wszystkich nie zlikwidują w tym sezonie, a w COS pewnie postoją jeszcze bardzo długo. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.szczyrkow...pl/?id=6218&L=0

Janica pytał o mapkę wyciągów przed sezonem 2018/2019. Nie wiem czy taka mapa jest już gdzieś oficjalnie zamieszczona. Z podawanych informacji wiadomo, że w miejsce orczyków C1-C2 na tej mapce powstanie 6-osobowa kanapa. W miejsce orczyków C3-C4 również 6-osobowa kanapa, ale górna stacja będzie zlokalizowana w miejscu gdzie jest oznaczenie trasy 3a i stąd zostanie poprowadzony łącznik do COS. W miejsce orczyków C5-C6 powstanie 8-osobowa kanapa. 0d5c9c2a5ed60d49ace89fd4fa2e4610.jpg Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już aktualizacja strony informująca o benefitach z tytułu posiadania akcji. http://www.tmr.sk/klub-akcjonariuszy-/. Benefity obowiązują również w tym roku.

Niestety zakładki odnoszące się do przysługujących skipassów nie zostały zaktualizowane i nadal nie wiadomo czy Szczyrk będzie również objęty programem czy też nie http://www.tmr.sk/da...ak-pl/25-ks.pdf.

Napisałem w tej sprawie do TMR i jak tylko uzyskam odpowiedź nie omieszkam się nią podzielić.

 

 

Ps. Odpowiedź z TMR:

 

Dear Mr. Witek,

 

at this moment we do not have information about skiresort Szczyrk, if the shareholder benefits will be valid there or not.

 

It is needed to wait and  continuously check our website www.tmr.sk .

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie będzie można parkować przy SON - parkowałem w Solisku a teraz tam są stacje kolejki???

na samym Solisku było chyba kilkanaście miejsc... Pozostałe parkingi w tym rejonie są nieruszone. Jeszcze Rychter zaczął budowe parkingu na Julianach- coś sie tam dzieje? Poza tym wykorzystywany będzie w końcu parking w Czyrnej- zwykle stał pusty bo do oczyków było daleko. Teraz na samym parkingu jest  dolna stacja gondoli więc ożyje.  Ale faktycznie przy spodziewanym ruchu bedzie z tym nieciekawie....


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Poza tym wykorzystywany będzie w końcu parking w Czyrnej- zwykle stał pusty bo do oczyków było daleko.

 


Byłem w zeszłym roku w weekend przy umiarkowanym tłoku. (Kolejki do orczyków od 0 o 8.00 do 10min o 11.00)

Już z samego rana było dużo samochodów na parkingu, w środku dnia full zapełniony.

 

Wydaje mi się że rano parkowało tam znacznie więcej aut niż na Solisku - pewnie dlatego, że w Czyrnej parking był bezpłatny a na Solisku trzeba bulić.*

 

* - o ile dobrze pamiętam


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fejsie deklarują, ze otworzą sezon 15 grudnia. Chyba wiedzą co robią. Pewnie skalkulowali również czas na odbiory techniczne ;).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zaryzykowałem i zarezerwowałem nocleg od 14 do 17 grudnia. Pytanie tylko co otworzą tego 15, bo w zeszłym roku otwierali pojedyncze stoki. Pytanie jak oni stoją z budową systemu naśnieżania, bo to tak naprawdę jest istotne.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowałem i zarezerwowałem nocleg od 14 do 17 grudnia. Pytanie tylko co otworzą tego 15, bo w zeszłym roku otwierali pojedyncze stoki. Pytanie jak oni stoją z budową systemu naśnieżania, bo to tak naprawdę jest istotne.

Naśnieżanie będzie bardzo dobre pod warunkiem, że temperatury spadną poniżej zera i do tego czasu uda się napełnić zbiornik na Hali Skrzyczeńskiej. Gdzieś wyczytałem, że chwalą się, że w tydzień przy sprzyjających temperaturach są w stanie naśnieżyć 90% tras. Zawsze pozostaje ci BSA, ma ruszyć 4 listopada. Prawdopodobnie również będę w tym okresie w Szczyrku, ale nie wiem czy znajdę czas na narty :), zarobiony będę ;).


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie.

Na SF pojawił się dziś artykuł NOWY SZCZYRK - CZY POLAKÓW BĘDZIE STAĆ NA NIE-POLSKIE CENY w którym jest o ew. bojkocie otwarcia ze względu na cennik http://www.szczyrkow...-karnetow-1718/

 

Porównałam z cenami w większych ośrodkach na Dolnym Śląsku i w okolicach i taniochą zawiało. A przecież to nie do nas burżuje ze stolicy jeżdżą.

No i moje pytanie, to za jakie pieniądze się tam u was nartuje? 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowe płakanie jak gdzieś się cennik zmienia. To samo było w przypadku BSA, gdzie biorąc pod uwagę, że dostępna była jedynie jedna trasa cena rzeczywiście wydawała się wysoka, a kolejki mieli ogromne.

 

Zresztą już widzę ten bojkot, jak otworzą i się wieść rozniesie jakie zmiany są w tym roku w Szczyrku (chociaż już sporo osób kojarzy) to pozostaje mieć nadzieję żeby chociaż w ciągu dni roboczych kolejki były znośne.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie.

Na SF pojawił się dziś artykuł NOWY SZCZYRK - CZY POLAKÓW BĘDZIE STAĆ NA NIE-POLSKIE CENY w którym jest o ew. bojkocie otwarcia ze względu na cennik http://www.szczyrkow...-karnetow-1718/

 

Porównałam z cenami w większych ośrodkach na Dolnym Śląsku i w okolicach i taniochą zawiało. A przecież to nie do nas burżuje ze stolicy jeżdżą.

No i moje pytanie, to za jakie pieniądze się tam u was nartuje? 

To jest cennik do 25 grudnia. W sezonie pewnie będzie drożej, dlatego jeżeli ktoś planuje więcej niż 7 dni jazdy w Szczyrku powinien pomyśleć o sezonówce. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo jeszcze, czy posiadacze akcji TMR będą mogli korzystać z benefitów w postaci darmowych skipassów również w Szczyrku.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest cennik do 25 grudnia. W sezonie pewnie będzie drożej, dlatego jeżeli ktoś planuje więcej niż 7 dni jazdy w Szczyrku powinien pomyśleć o sezonówce. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo jeszcze, czy posiadacze akcji TMR będą mogli korzystać z benefitów w postaci darmowych skipassów również w Szczyrku.

 

cennik w sezonie będzie taki jak w COS, generalnie ceny są konkurencyjne,

http://www.skrzyczne....pl/cennik.html


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...