Jump to content

bodex4

Members
 • Posts

  519
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

bodex4's Achievements

Proficient

Proficient (10/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Posting Machine Rare
 • Conversation Starter
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputation

 1. Niedługo ogloszą nowy ład 《taka nowa dobra zmiana i nowy plan Morawieckiegoo) i naród oszaleje że szczęścia. Następnym razem będą bić brawo prezydentowi gdy będzie ich mijać. 6 lat rządów a ja już nie jestem w stanie zapamietać tych planów i programów.
 2. W ramach trudnej sytuacji pandemicznej w Czechach - Czesi nie mogą korzystać z swoich stoków ale z polskich już tak.   Czesi zamknęli granice z Polską, Polska nie zamknęła granic z Czechami krajem który ma jedną z najgorszych sytuacji na świecie.    Bareja 2021
 3. Stoki narciarskie też są bez sensu bo wpływają na ocieplenie klimatu: wycinka lasów, spalone paliwo, energia na naśnieżania, ratrakowanie, bezsensowne produkcja nart itd.
 4.     https://www.tvp.info...y?captcha_key=#!
 5. 12 02 poluzowali i wygląda na to że już się przymierzają do powrotu do obostrzeń Szukają pretekstu (widząc co robią np. Czesi i Słowacy) - przedstawiając jakieś ststystyki że niby o 1 tysiąc więcej chorych 
 6.   Kordiankw zbliżają się wybory, więc potrzeba z 500+ zrobić 700+ z wyprawki 300+ zrobić 500+ no i 15 emeryturę. Potem jakiś przekop, albo100 mostów by TVP info miało o czym mówić i wybory wygrywają bez pomocy Porozumienia i SP
 7. Edukacja, sądy, TVP, kultura są dokładnie takie  jakie chce większość  społeczeństwa.   Na dziś sondaże  mówią że 3 kadencja PIS jest prawie pewna.   Po 1989 przegapiono pewnien proces który rodził się w społeczeństwie dzięki Nowakom, Chlebowskim itd
 8.   To już kilka dni temu przewidziałem - porażkę obrócą w wielki sukces.     W myśl tekst Zembatego: "...Jak mnie nie zechcesz to cię porzucę..."
 9. Pod koniec stycznia rząd mówił że w prawdzie w Polsce jest mało zakażeń ale oni obserwują Europę i dlatego nie otwierają soków od 01.02.   Gdy sytuacja z każdym dniem staje się stopniowo coraz gorsza to kilka dni później czyli 05.02 podejmuje decyzję ....... o otwarciu stoków.   Co się zmieniło epidemiologicznie w ciągu tych kilku dni???
 10. bodex4

  Nowa Osada

  Czynne są tylko te trzy. Musisz je porównać z czynnymi w Białce. Najlepiej na wyjazd rodzinny to jest teraz w Zieleńcu 
 11. Nie chce mi się już dyskutować ale skoro od 2007 roku nigdy nie straciłem tej kontroli i nie miałem upadku to może nie jest to zbyt odważna teza. To nie jest obiektywne stwierdzenie do dyskusji z Wami, ale na poziomie jazdy rekreacyjnej w pełni uprawnione. No ale tutaj tylko nieliczni mają prawo tak nspisać. Tak jak tylko nieliczni są prawdziwymi Polakami ostatnio w tym kraju.
 12.   Czyli wasza wspólnota jest  wzorcem czy wyjątkiem? Zarządzanie większością wspólnot szczególnie obejmującą ludzi niewykształconych i korzystającej z "dobrej zmiany" wyglada zgoła inaczej i jest orką na ugorze.   "Każdy człowiek ma jakiś ograniczony horyzont swej wiedzy i zainteresowań. Kiedy horyzont ten zaczyna się stopniowo kurczyć i w końcu redukuje się do punktu, jest to właśnie punkt widzenia."
 13. Ten kto wymyślił fora internetowe i wspólnoty mieszkaniowe - nie lub Polaków.
×
×
 • Create New...