Jump to content

zeberkaa

Members
 • Posts

  1,231
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

zeberkaa's Achievements

Mentor

Mentor (12/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Posting Machine Rare
 • Conversation Starter
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputation

 1.     Zgadza się, przecież czasami po wypadku problem pojawia się z opóźnieniem. Co nie znaczy że nie jest skutkiem wypadku.
 2. Jak mnie coś nie obchodzi to się nie odzywam.
 3. Tak? A ile razy ty na tym forum określenie "głupota" zastąpiłeś czymkolwiek bardziej kurtuazyjnym? Nie byłeś, nie widziałeś, nie znasz cudzych możliwości a oceniasz zwykle bardzo autorytatywnie i bez pardonu. Głupota, nieudacznictwo etc. Jak tylko komuś się noga na stoku powinie. Nie znam się ani na nartach ani na himalaizmie. Ale jestem przekonana że zarówno na nartach jak i w wysokich górach nie jesteś w stanie przewidzieć wszystkich sytuacji które mogą cię spotkać. Jeśli nie jesteś w stanie przewidzieć i się zabezpieczyć to ryzykujesz. Dla jednych to fun dla innych, wyznających inne wartości - jest to głupota. I żadne wyższe wtajemniczenie nie jest do tego stwierdzenia potrzebne. Ty zdaje się uważasz że prawdziwy narciarz nie popełnia błędów a jeśli nie ustoi to nieprzygotowany patałach. Mierząc jedna miarą co powiesz o tych niedostatecznie przygotowanych którzy pozostali w górach? Czemu nie pozwalasz innym być takimi jakim jesteś ty? Patent masz jakiś na jedynie objawioną prawdę? Palec Boga cie dotknął? Rozumiem że może nie podobać ci się niepoprawność jaką jest obmawianie zmarłych a to już całkiem inna sprawa.
 4.   Cały świat znamy tylko i wyłącznie na podstawie szczątkowej wiedzy co nie zmienia faktu że możemy mieć własne zdanie na różne tematy i wolność wyrażania go w swobodnej wymianie.
 5.     Nie no to tupet trzeba mieć, holka rzuciła się na pomoc, dźwiga narty pod pachą a ten foty robi żeby się na SF pochwalić   Co do dzwonów to zaliczyłam w tym sezonie jeden aż plomby z zębach zabrzmiały i powiem że na kaca najlepsza jest praca. Bardzo ładnie wszystkie naciągnięcia rozgimnastykowały się podczas dalszej jazdy i następnej nazajutrz. Przyczyna to hańbiący brak kondycji i idące za tym zmęczenie na stoku. Reszta to rzecz wtórna.
 6.   Jeśli epizod martyrologiczny ma znacznie zwiększać umiejętności to zdobędę i polsporty!
 7.   Skala jest ok tylko przy wpisywaniu poziomu umiejętności powinno się odznaczać lub nie okienko z oświadczeniem "widziałem film ze swoją jazdą" I wcale się nie czepiam, chętnie bym zobaczyła ze człowiek jest zdolny i daje radę.  Ostatnio na PZJU zawstydził mnie narciarz z trzyletnim stażem i co tu dużo mówić dał do myślenia a przy tym  zmobilizował.
 8.   Po fotach i filmach wnoszę że wstupenka za okazaniem szkolnej legitki ale wchodzę w to! I bez zatyczek
 9. To że nikt nie sprawdzał nie jest jednoznaczną odpowiedzią.
×
×
 • Create New...