Jump to content

zslawek

Members
 • Posts

  86
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

zslawek's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Reacting Well
 • Dedicated
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter

Recent Badges

16

Reputation

 1. Mam na sprzedaż sześć karnetów całodniowych Wiślański Skipass zakupionych w black weekend. Działają w 14 ośrodkach. Sprzedam po cenie zakupu 101,5 PLN za sztukę.
 2. Dzisiaj na Złotym Groniu prawdziwe oblężenie narciarzy już od rana. Liczne szkółki narciarskie z ustawionymi tyczkami oraz przedszkola narciarskie. Kolejka na co najmniej kilka minut. Max co stałem to poniżej 10. Warunki śniegowe od rana gorsze od wczorajszych. Stok pokryty kaszą której z każdą chwilą przybywało. Odsypy w południe dochodziły do 25 cm. Dla wielu narciarzy były to zbyt trudne warunki i wielu przewracało się przez co trzeba było bardzo uważać. Pod luźnym śniegiem lodowy podkład.
 3. Dziś rano pogoda nie zachęcała. Rano w Wiśle deszcz przechodzący następnie w śnieg. O 9 na przełęczy Salmopolskiej -0,5 C. Na Złotym Groniu ludzi mało zwłaszcza z nara. Warunki lepsze niż wczoraj. Później coraz więcej ludzi i po 12 pojawiają się odżyły i coraz więcej przetarć. Ogólnie prawie 4 godzinki dobrze pojeżdzone. Syn 2 godzinki z instruktorem a ja samodoskonalenie. Jutro mam nadzieję że będą jeszcze lepsze warunki.
 4. Dzisiaj rozpoczęcie sezonu na Złotym Groniu. 2 godzinki od 9 do 11. Temperatura w samochodzie +3. Główny stok miękki od rana. Ludzi jak na lekarstwo, myślałem że będzie gorzej. Trasa przy wyciągu orczykowym w lepszym stanie. Minerały zaczęty się szybko pojawiać. Jak na panującą odwilż warunki można uznać za poprawne.
 5. Dzisiaj na Złotym Groniu od rana mglisto, wilgotno, deszczowo. W efekcie na stoku w miarę pusto i jazda na bieżąco. Śnieg ciężki mokry po 12 przesiąknięty wodą. Nowe narty Head e-rally sprawdziły się dzisiaj najlepiej w tych warunkach. Bardzo fajne hartowanie w deszczowej pogodzie.
 6. Dzisiaj na Złotym Groniu pojawiło się co najmniej kilka szkółek co zrobiło większy tłok. Warunki bardziej miękkie niż wczoraj. W paru miejscach na stromszych fragmentach pojawił się delikatnie podkład lodowy. Kolejka na co najmniej 10 minut stania.
 7. Dzisiaj z rana 4 godziny na Złotym Groniu. Warunki zwłaszcza na początku bardzo dobre. Niestety kolejka do wyciągu ponad 10 minut. Przyjechało bardzo dużo Słowaków.
 8. MZ opublikowało dane https://twitter.com/MZ_GOV_PL/status/1471858976451022855/photo/1?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1471858976451022855|twgr^|twcon^s1_&ref_url=https%3A%2F%2Fpulsembed.eu%2Fp2em%2F53f2nzuwi%2F
 9. Jutro startuje Złoty Groń
 10. U mnie na wsi są tylko jedne światła. Czas który podałem to wg aplikacji z telefonu. Teoretycznie zatrzymuje pomiar jak nie wykryje ruchu.
 11. ja na swoim Giant Talon 2 jeżdżąc po moim osiedlu i okolicznych wsiach (teren całkowicie zabudowany) i małym fragmencie lasu mam prędkość średnią pomiędzy 18 a 19,5 km/h z jazdy wczasie 1,5 do 2 h.
 12. Złoty Groń zaczął naśnieżanie
 13. wygląda na to że od 15 listopada w Austrii wprowadzą dodatkowe obostrzenia https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/wieden-juz-nie-czeka-lockdown-dla-niezaszczepionych-w-austrii/pnn29l6
 14. od 1 listopada Austria wprowadza nowe przepisy https://www.onet.pl/turystyka/onetpodroze/austria-od-listopada-certyfikat-covidowy-wymagany-w-miejscach-pracy/hy2vzwl,07640b54
 15. Podobną sobie kupiłem. W Markach była jeszcze w kolorze czerwonym.
×
×
 • Create New...