Jump to content

Rogue

Members
 • Posts

  36
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Rogue

 1. Rogue

  Jasna Chopok

  3. Czy faktycznie opłaca się kupić skipassy przez internet wcześniej?   Kupno dzień wcześniej lub tego samego dnia nie robi różnicy, ale np dwa tygodnie wcześniej już tak. I to bardzo.
 2.   Cała oferta tego sprzedawcy to wysmarowane plakiem narty. Sam model jest świetny, ale ten konkretny egzemplarz? Cena jak za wynajem nart na sezon. Ryzyko sam musisz ocenić.
 3.   Czemu mi nie bangla , ani ie, ani chrome?
 4.   Właśnie sobie przypomniałem o mojej gromadce z poprzedniego sezonu  . Wygląda na to, że spędzą w poczekalni jeszcze jeden   pzdr
 5.   Mocna rzecz. Osobiście się przekonałem przy ćwiczeniach stabilizacyjnych jaki ze mnie cienki bolek.
 6.   ...toć sama ekonomicznie uzasadniona święta prawda tak chciałem pro forma zasięgnąć języka, bo ostatni raz nocowałem tam z 15 lat temu w Orlim Gnieździe.
 7.   Jeszcze nie przeglądałem ofert w tych okolicach i mam pytanie >>> należy się spodziewać problemów z rezerwacją w tym okresie?
 8.   Wygląda tak, jak by chcieli rozpocząć sezon w marcu. Wystarczy jak przyjdzie załamanie pogody z początkiem listopada.
 9. Wczoraj wieczorową porą była krótka migawka w którejś TV.
 10.   Na pewno był w ofercie first minute o której zapomniałem. Opcja z dopłatą jak do SM - tak jak piszesz. Z tego co pamiętam propozycja dopłaty do SM była chyba droższa niż w minionym sezonie. 
 11. o to  to. Nie mogłem się odnaleźć na tej nowej stronie
 12.   Kiedyś mieli dostęp do kamer na stronie  http://www.snowarena.lt/ Teraz nie widzę.   pzdr
 13.   PKP przekazało (częściowo) grunty pod wyciągami i budynkiem na rzecz Skarbu Państwa. Czyli SP będzie mógł w jakimś stopniu decydować o tym co się na nich dzieje.
 14. Daj znać jak znajdziesz coś fajnego. W zasadzie to korzystałem zawsze z booking.com, ale może jest jakaś alternatywa.
 15.   800zł za wszystko?   Raczej nie. Zauważ, że TŁ i Chopok to dwie różne ceny. TM ma      800zł za cały TMR?   Chopok, Łomnica, Szpindlerowy i Szczyrk? Obawiam się, że nie. Nawet kupując przez GoPass masz różne ceny na Chopok i Łomnicę. Łomnica dizała z Strpskie Pleso i Smokowcem, ale nie z Chopokiem i na pewno nie z Szpindlerowym Młynem o Szczyrku nie wspomnę bo tam pewnie dopiero sezon 2016/2017.   Pozdrawiam PS Sorry za bałagan w poście, ale jeszcze się gubię w edytowaniu.
 16.   Działa. W kasie otrzymuje się karnet na takich samych zasadach jak ten jednorazowy. Można tą operację powtarza, aż do otrzymania imiennej karty. Sprawdzone osobiście.
 17.   Co racja to racja . Ja pojeździłem, ale "on line": http://www.skiareal.cz/web-kamery Żałuje, ale nie udało się dojechać w ten weekend. 
 18.   Zadzwonię do nich. Wydaje mi się, że znam już odpowiedź .  BTW tam nie żadnego portu, więc jak by wgrali nowy soft? Musieli by rozwarstwić nartę, a na pewno tego nie zrobią.    Narty "rozładowują" się od niedzieli więc...   Moim zdaniem to jednak już złom. Syn namawia mnie na wysłanie ich do serwisu w Szczyrku. No zobaczymy jakie koszty, etc Z drugiej strony bezpieczeństwo, przyjemność z jazdy, inna technika jazdy pod jedną nogą, a inna pod drugą. To tylko narty i nie ma co się rozczulać.   Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i pozdrawiam.
 19.   Te sa z podobnym przebiegiem . Wydaje mi się, że wygięcie pojawiło się po wizycie syna na czarnej w Łomnicy. Pewnie przeszacował siły i niefortunnie lądował na jednej narcie.
 20.   Tzn jeździć bez naprawiania czy naprawiać i jeździć?   Wiem, że to już nie będzie to samo. Zgięcie jest w punkcie mikroprocesora.   Ogólnie to szkoda bo bardzo fajna narta.
 21. Witam Wszystkich   Po niedzielnej wizycie w Tatrzańskiej Łomnicy syn wrócił z wygiętą nartą Head supershape i.rally. Dzwoniłem do kilku warszawskich serwisów z pytanie o możliwość naprawy. Odpowiedzi: nie naprawiamy lub tego się nie naprawia. Jeden z serwisów zasugerował wysłanie nart do do Pana Mysłajka ze Szczyrku. Powiedział żeby przysłać to naprawi.   Jakie są doświadczenia szanownych Koleżanek i Kolegów?     Pozdrawiam  
×
×
 • Create New...