Skocz do zawartości

Zwardoń 2024 - zlot Twardzielek i Twardzieli - part 2


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Chertan napisał:

No my mniej wierzący, jaka tam Madonna, chyba, że nasza Gajowska. SFL najpewniej, śniegu też sporo, więc się najeździmy. Rower w tym sezonie już bywa, więc i parcie mniejsze na narciochy.  

Ja też chyba rower wyciągnę. Wszędzie Lejdis 🙂, gdzie się nie obejrzysz. Kiedy ruszacie??? Ja 16.03.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja wczoraj i dzisiaj przejechałem ponad 100km, Rybelek dzisiaj koło 60km więc rower jak najbardziej. Zmiana miejscówki...? My to już chyba mamy zapłacone w tej Halce. Na nartach to pojeździć można zawsze ale wwieźć narty asfaltem a zjechać na nich po stoku z rowerem... - jest wyzwanie? Można obrócić parę razy...

Pozdro

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Ja wczoraj i dzisiaj przejechałem ponad 100km, Rybelek dzisiaj koło 60km więc rower jak najbardziej. Zmiana miejscówki...? My to już chyba mamy zapłacone w tej Halce. Na nartach to pojeździć można zawsze ale wwieźć narty asfaltem a zjechać na nich po stoku z rowerem... - jest wyzwanie? Można obrócić parę razy...

Pozdro

To ja będę Was wspierać w tym wyzwaniu, leżakując i popijając „co nie co”

Do Halki poszła tylko zaliczka, Twoja i Kaema reszta jest na moim koncie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

No to Rybelek będzie Ci sekundował w tym działaniu - właśnie to zadeklarowała. A czy tam w tej Halce to będzie można kupić sobie śniadanie itd. po coś pisałaś?

Pozdro

 


 Haha, nooo…- jeżeli mam wsparcie Rybelka, to strefa kibica może spokojnie konkurować z Twoim wyzwaniem;)

Mają stołówkę - z tego co wiem, to trzeba się wcześniej umówić na posiłki, zwłaszcza że muszą się zaopatrzyć na łikend. Mają też bar, ale nie wiem jak, po zmianie właściciela, teraz działa. No i sezon się skończył…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilsko jeszcze się trzyma ,od Miziowej wzwyż w niedzielę było pięknie,do Szczawnicy już lekka bieda,ale spokojnie dało się zjechać, omijając minerały. Jeździłem tam wiele razy w gorszych warunkach a i tak było warto. To Tylko 50 km ze Zwardonia. Nie widziałem żadnej informacji ,żeby mieli przerwać przed weekendem. Generalnie często kończę sezon na Pilsku,ale nigdy nie wydarzyło się to przed końcem lutego. Wygląda na to,że Istebna też wytrzyma do weekendu. Skrzyczne już padło. Do niedzieli ma działać jeszcze Małe Skrzyczne i Zbójnicka Kopa. Wisła Soszów też jest szansa na utrzymanie do weekendu,no i Nowa Osada jak już Michał pisał. Piszcie gdzie będziecie, ale chyba warto się jednak spotkać na śniegu.

Szutrówki czekają na ostatni weekend sezonu.

Pozdrowienia 😎

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chertan napisał:

Ile osób byłoby chętnych na śniadanie w sobotę i niedzielę w Halce? Może im dać znać o liczbie? Chyba, że każdy ma sam, to też nie problem, zadzwonię i umówię się. 

Ja się piszę dwie osoby 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chertan napisał:

Ile osób byłoby chętnych na śniadanie w sobotę i niedzielę w Halce? Może im dać znać o liczbie? Chyba, że każdy ma sam, to też nie problem, zadzwonię i umówię się. 

Ja jestem chętny, @.Beata. ale przyjadę sam, syn jedzie na Kasprowy - koniec sezonu szykują wcześniej niż zakładali.

pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Marcos73 napisał:

Ja jestem chętny, @.Beata. ale przyjadę sam, syn jedzie na Kasprowy - koniec sezonu szykują wcześniej niż zakładali.

pozdro

Żony nie bierzesz? Moja jedzie, ale jedziemy na 2 auta, Ania musi być na Śląsku w niedzielę. Jak coś to możesz wskoczyć do mojego emerytowozu, będzie weselej. Rowery zabieram na bagażnik najpewniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Chertan napisał:

Ile osób byłoby chętnych na śniadanie w sobotę i niedzielę w Halce? Może im dać znać o liczbie? Chyba, że każdy ma sam, to też nie problem, zadzwonię i umówię się. 

Sobota 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Chertan napisał:

Żony nie bierzesz? Moja jedzie, ale jedziemy na 2 auta, Ania musi być na Śląsku w niedzielę. Jak coś to możesz wskoczyć do mojego emerytowozu, będzie weselej. Rowery zabieram na bagażnik najpewniej. 

Nie, córka przyjeżdża - wesele będzie, więc wiesz - albo się dowiesz w niedalekiej przyszłości 😉

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minutes ago, Lexi said:

Chęć jazdy w narodzie nie upadła pomimo pogody..

Białka:Zrzutekranu2024-02-27o10_21_55.thumb.jpg.8ded46b1b3f4b7f2c84d46ee538084bd.jpg

Bukowina:

Zrzutekranu2024-02-27o10_22_16.thumb.jpg.d57af711d5b8d1dbc446e8ae1a8c1373.jpg

Rohace:

Zrzutekranu2024-02-27o10_23_47.jpg.0dc4e38b8eff9272e568fa82cd7e27c6.jpg

No na Kotelnicy parking był wczoraj tak zawalony, że pojechaliśmy na Harendę. I to był dobry wybór 🙂

Edytowane przez SzymQ
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z człowiekiem z Halki i powiedział, że najchętniej gdyby było z 10 osób chętnych na śniadania, ale dla i mniejszej grupy coś zrobi, mamy dać znać gdzieś do czwartku. Piszcie zatem kto jeszcze chętny i na ile dni, na razie mam 4 na sob i niedzielę, 1 na sobotę 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Chertan napisał:

Rozmawiałem z człowiekiem z Halki i powiedział, że najchętniej gdyby było z 10 osób chętnych na śniadania, ale dla i mniejszej grupy coś zrobi, mamy dać znać gdzieś do czwartku. Piszcie zatem kto jeszcze chętny i na ile dni, na razie mam 4 na sob i niedzielę, 1 na sobotę 

Cześć

Rybelek i Mitek śniadanie sobota i niedziela, jeżeli można to bez mięsa na ciepło. 🙂 Bo dobry salcesonik to wciągnie z przyjemnością.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...