Skocz do zawartości

Zwardoń 2024 - zlot Twardzielek i Twardzieli - part 2


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Mitek napisał:

Cześć

Ja nie mam datownika komputerowego w głowie. 04.03 to czwarty marzec. Też często zaczyna Excela od lat czy miesięcy ale myślę normalnie Marku Kochany.

Pozdro

To ni ma wyjścia, trzeba okolicznościowy urlop brać na dzień dobry, niech wiedzą z kim tańczą. 
Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, .Beata. napisał:

@KrzysiekK U mnie wszystko w jak najlepszym porządku. Jak to Adam powiada: do lasu z drzewem się nie przyjeżdża 😉 więc nie mam pojęcia czy Jarek to mąż czy nie mąż …

@Mitek śpimy wszyscy w Halce

@Marcos73 i @Lexi tropik do zrealizowania myślę w tym pokoju 4 osobowym z jacuzzi…

to mój nr konta. Poproszę o 40 zł wpłaty za jedną osobę. Znaczy może być więcej, nie pogniewam się…. Zaliczkę puszczę jutro.

62 1140 2004 0000 3702 5470 2280
hasło Halka

 

Poszło za 3 osoby … Beatko, wielkie dzięki za organizację. Wielkie!!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lexi napisał:

..ale wali "Dajworem"... a niby Grzegórzki .. 🙂

Ty jedź na Orlen kup mu Perłę bo żyć Ci nie da 😉 choć z drugiej str to ma rację i powinien przynajmniej skrzynkę przytulić za straty moralno-smakowe 😜

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marcos73 napisał:

Na piechotę czy samochodem? Bo nie wiem jak będzie. Można pociągiem próbować, ale nie wiem czy to dobry pomysł.

pozdro

Cześć

Czas jest ważny. Środek transportu dowolny. My mamy najszybszym środkiem transportu dla nas dostępnym prawie 5h....

Jak my Wam zazdrościmy Marku!!!

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Czas jest ważny. Środek transportu dowolny. My mamy najszybszym środkiem transportu dla nas dostępnym prawie 5h....

Jak my Wam zazdrościmy Marku!!!

Pozdro

Wiem, żartuję. Ja mam coś koło 100km. Chyba nawet mniej.

pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Marcos73 napisał:

Wiem, żartuję. Ja mam coś koło 100km. Chyba nawet mniej.

pozdro

Cześć

No to lekko wk....jące dla nas jest ale zadam pytanie inaczej...

A czy byłeś kiedyś na nartach na Szczęśliwicach, Parchatce, w Krajnie, albo Kazimierzu, Bałtowie, Rąblowie, w Tumlinie albo na Telgrafie? Bo ja na przykład na większości opisywanych przez Was stoków byłem. Co ciekawe nigdy nie byłem na Mosornym - albo nie pamiętam, ale raczej nie byłem. no i na tych słowackich ale resztę znam.

A wiesz jakie to są górki... może małe ale z duszą... 😉

Marek też się wygłupiam. Zazdrościmy Wam cholernie - poza sezonem si,e tego nie czuje ale - co Ci mam powiedzieć...

Pozdrowienia serdeczne

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, .Beata. napisał:

Jako że doszły 3 osoby (Jarek - chyba mąż oraz mój synek z dziewczyną - czyli jeszcze nie mąż), oraz biorąc pod uwagę Moruńka z Maćkiem i wymagania osobowo - noclegowe, to wszyscy się nie zmieścimy w Reksonie. Zatem zarezerwowałam WSTĘPNIE noclegi dla wszystkich w Halce. Krzyś z Natką i Rafałem - 3 os, Kaem z Jarkiem i Mateuszem - 3 os, Michał z Markiem i Harnasiem - 3 os, reszta ma pokoje 2 os. Łącznie będzie nas 25 os. Na dole jest bar, zarezerwowana dla nas stołówka jako imprezownię oraz salka z bilardem czy czymś tam. Parking na 12 aut. Za takie luksusy jest dopłata 10 zł na os/noc, chyba że przyjedziemy dobę wcześniej, wtedy zostanie cena 70 zł. JEŚLI WSZYSTKIM  PASUJE TO DAJCIE ZNAĆ, trzeba zrobić wpłatę. Szczegóły prześlę po waszej akceptacji.

Jeśli nie, to pozostaje zadzwonić do Zgody i próbować się tam pomieścić. Nic innego nie znalazłam na naszą grupę.

Super, qrde super!!!!!

Ps. Kto to jest Mateusz - fiszkę personalną poproszę. I jak u niego z tolerancją na image.jpeg.321b68fff79a848380d928feb69a078e.jpeg

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

No to lekko wk....jące dla nas jest ale zadam pytanie inaczej...

A czy byłeś kiedyś na nartach na Szczęśliwicach, Parchatce, w Krajnie, albo Kazimierzu, Bałtowie, Rąblowie, w Tumlinie albo na Telgrafie? Bo ja na przykład na większości opisywanych przez Was stoków byłem. Co ciekawe nigdy nie byłem na Mosornym - albo nie pamiętam, ale raczej nie byłem. no i na tych słowackich ale resztę znam.

A wiesz jakie to są górki... może małe ale z duszą... 😉

Marek też się wygłupiam. Zazdrościmy Wam cholernie - poza sezonem si,e tego nie czuje ale - co Ci mam powiedzieć...

Pozdrowienia serdeczne

Cze

Nie, nie byłem nigdy na tych stacjach 🙂, ale w zeszłym sezonie w Black Friday w przypływie emocji kupiłem karnety na .... Kurzą Górę. Na szczęście mogłem je zwrócić. W pobliżu mamy Harbutowice lub Myślenice, Kasina, Rzyki.  Potem już tylko Podhale - (najlepszy dojazd ca. 1,5 h - ja szybciej) lub Krynica (tu ok 2h). W Beskidy pewnie też podobna odległość jak do Krynicy. Ale w tamte rejony to nie jeżdżę, jak coś to Zwardon lub Istebna. Oczywiście nieco dalej Słowacja ale to wszystko w zasięgu. To oczywiście z narciarskiego punktu widzenia bardzo duży plus.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Marcos73 napisał:

ps. Przypomnij się jeszcze o piwko za ostrzałkę, Lexi Ci postawi co dostał od Victora piwo dla mnie, ale sprzedał, a piniondzory przepił.

 

16 godzin temu, mig napisał:

Poproszę cesję naleznosci na piśmie. Lexi to miglanc....

 

23 godziny temu, .Beata. napisał:

Michał z Markiem i Harnasiem

No i Beata załatwiła sprawe piwka za ostrzałkę.. 🙂

image.thumb.png.1fc2e127ec1f30a058c1608c384ec468.png

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Mikoski napisał:

Przelew poszedł po drucie 😏

…po drucie?!

16 godzin temu, mig napisał:

Poszło. Będę pewnie też w czwartek. Jakby co, to mam nocleg 30km bliżej/dalej...

A to jakaś propozycja jest?

2 godziny temu, Kaem napisał:

Super, qrde super!!!!!

Ps. Kto to jest Mateusz - fiszkę personalną poproszę. I jak u niego z tolerancją na image.jpeg.321b68fff79a848380d928feb69a078e.jpeg

Mateusz - @lubeckim , myślę że z powodzeniem zwiększycie jego tolerancję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Mitek napisał:

A ja ile wpłaciłem zakładając, że przyjedziemy w piątek do południa (co nie jest pewne bo może w czwartek)?

Pozdro

Mitku, Ty już ZApłaciłeś 😜  

Za „być może czwartek” wpłaciłeś 0

Edytowane przez .Beata.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...