Skocz do zawartości

Zwardoń 2024 - zlot Twardzielek i Twardzieli - part 2


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

8 minutes ago, grimson said:

to była ankieta postawiona w wakacje 2023, żeby sprecyzować, gdzie jest zlot. Termin to ustalenia.

Ok ale widzę, że raczej siądzie raczej ten termin. W sumie mi pasuje. JBC to miałbym gorącą prośbę, co by dawać mi cynk 😉 To tak na okoliczność jak bym z jakichś powodów zapomniał zaglądać na forum. @Adam ..DUCH ma numer na komórkę do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym jednak nie używał zwrotu "zlot"...bardziej mi pasuje "spotkanie". Aby wykluczyć pierdu pierdu i w myśl zasady "nie ma srania w PKS-ie" ja jestem i stacja też do Waszej dyspozycji w terminie 01-03.03.2024r. 01 - wieczorny SL, 02- poranny SL lub GS jazda tylko do 16 bo zwyczajem alpejskim od 16 zaczynamy apres ski....miejscówka nie ma żadnego znaczenia. 03 - czas wolny i zajęcia w pod grupach (Nasza ratowniczka służy pewnie kroplówkami). W tym okresie w ramach wolnej jazdy służę nieodpłatnie pomocą instruktorską a jeżeli komuś zależy na konkretnym godzinowym szkoleniu ustawię w szkole stosownych instruktorów (lekcje płatne).

Tak więc na podsumowanie - jeżeli jest chęć i ochota spotkać się w ZW SKI to serdecznie zapraszam w terminie 01-03.03.2024r

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2024 o 10:41, bubol.T napisał:

Faktycznie blisko, jakieś 540 km. Odległość to było główne kryterium ,jadąc z dzieckiem ciężko znoszącym jazdę samochodem. Nigdy tam nie byłem, kilka razy się wybieraliśmy ,ale zawsze padało na jakieś większe ośrodki narciarskie. Jak wyglądają te niebieskie trasy, chodzi mi o nachylenie? Początkujący 5 latek da radę z którejś zjechać,tak żeby nie klepał ciągle na oślej łączce? Patrząc na mapkę i filmy na YouTube,to ten Hochkar wydaje mi się idealny na wyjazd z dzieckiem. To będzie nasz pierwszy od 5 lat wyjazd w Alpy. 

No i co ciekawe jak przez te 5 lat zmienił się stosunek cen. Karnety na Hochkar 4 dni kupione przez internet ,dla rodziny z 5 letnim dzieckiem to około 1100 zł ,młody jeździ za darmo. Dla porównania w Jurgowie,Białce ,czy Kluszkowce taki karnet kosztuje 1655 zł za młodego kasują jedyne 525 zł. Ceny apartamentów podobne jak u nas. 

Oravice do 10 lat dziecko gratis (baseny też).

Napisz jakiej długości szukasz kijków. Coś tam mam, chętnie oddam.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę się na 100%, na szczęście ten termin mam wolny.

Nie mam ino pojęcia, co i jak z noclegami?? Dajcie znać, gdzie się zgłosić. Tak czy inaczej, proszę mnie wpisać na listę. 

Mogę zabrać kogoś po drodze (Bolesławiec - A4 do Gliwic i dalej). 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze

Dobrze by było jakieś konkretne deklaracje, kto i z kim przyjedzie (Żona, Mąż, dzieci). U Ratrakowego są przyzwoite warunki, wszyscy się pomieścimy. Dla wybrednych domki na stoku o ile będą wolne. Pasowały by jakieś konkretne ilości podać - wstępną rezerwację zrobić. Nie wiem czy to nie za wcześnie jest, bo Zwardoń nie ma Krupówek i nie jest tak oblegany.

pozdro

Ja będę z synem, o ile będą jakieś inne dzieciaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Marcos73 napisał:

Cze

Dobrze by było jakieś konkretne deklaracje, kto i z kim przyjedzie (Żona, Mąż, dzieci). U Ratrakowego są przyzwoite warunki, wszyscy się pomieścimy. Dla wybrednych domki na stoku o ile będą wolne. Pasowały by jakieś konkretne ilości podać - wstępną rezerwację zrobić. Nie wiem czy to nie za wcześnie jest, bo Zwardoń nie ma Krupówek i nie jest tak oblegany.

pozdro

Ja będę z synem, o ile będą jakieś inne dzieciaki.

Jednogłośnie ( tj. jednym glosem) zostałeś wybrany kierownikiem wycieczki.... 👍Adam i bez tego będzie miał dość zamieszania... 

Kto przeciw? Nie widzę nie słyszę....

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym tylko delikatnie przypomnieć pewne problemy z dojazdem i wyjazdem do i z bazy. Mam obawy, zwłaszcza Elżbieta - bo to ona będzie jechała, że jej auto na bank tam nie dojedzie. Poszukam czegoś na dole. Jeśli będzie lista osób, to spróbuje znaleźć coś dla wszystkich, jeśli chcecie w Zgodzie, to nie ma problemu. 
 

Nie zmienia to faktu, iż kandydatura Pana Jarząbka na kierownika wycieczki jest w punkt

Edytowane przez .Beata.
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, .Beata. napisał:

Chciałabym tylko delikatnie przypomnieć pewne problemy z dojazdem i wyjazdem do i z bazy. Mam obawy, zwłaszcza Elżbieta - bo to ona będzie jechała, że jej auto na bank tam nie dojedzie. Poszukam czegoś na dole. Jeśli będzie lista osób, to spróbuje znaleźć coś dla wszystkich, jeśli chcecie w Zgodzie, to nie ma problemu. 
 

Nie zmienia to faktu, iż kandydatura Pana Jarząbka na kierownika wycieczki jest w punkt

Ja. za Tobą Becia jak w dym.. 🙂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nie no droga jak droga...

Natomiast ja z Rybelkiem jak na razie jesteśmy. Chcemy spać tam gdzie wszyscy. Może namówię jakieś moje dzieci to syn Bubolka będzie miał towarzystwo, będą razem jarać trawę na balkonie. 😉

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...