Skocz do zawartości

Zwardoń 2024 - zlot Twardzielek i Twardzieli - part 2


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, .Beata. napisał:

Szymek, o ile wcześniej klepałeś spanie w Karczmie?

Beata, proszę Cię nie pitol o spaniu w karczmie, kto rano trzodę ogarnie, zapałki do oczu powkłada, da kopa w dupę na drogę na stok rano o 11.00...... Jeszcze trzeba nas tam jakoś dostarczyć. Błagam, nie wymyślaj.

pozdrawiam

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, .Beata. napisał:

omyślałam o nas wszystkich tam na górze

A budżet wytrzyma? Bo to są trudne wybory. Żeby nie trzeba było z czegoś rezygnować. Jest spanie, jedzenie, wieczorne bajanie i narty. Jak będą leśnicy to jedzenie opanujemy, więc na wszystko wystarczy. Jeśli nie, coż, poproszę Piotrka o Esperol, niech zaszyje gdzieś na plecach, żebym nie wydrapał. W sumie to chyba bez jedzenia człowiek dłużej wytrzyma niż bez picia. Się zastanowię.

pozdrawiam

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marcos73 napisał:

Dobry pomysł, albo 2 tematy z dwoma miejscami - wpisywać tylko kto kiedy i na ile może. Wówczas się troszkę wyklaruje miejsce ewentualnego spotkania.

pozdrawiam

Ankieta dostępna, tytuł w Hyde Park taki sam, jak tego wątku. Można głosować.

Edytowane przez grimson
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, .Beata. napisał:

A skąd wiadomo będzie, że nie grzebano przy zliczeniu głosów? 😉

Bo tylko ja mogę grzebać w liczeniu głosów😁

Na serio - to są dane czysto maszynowe, bez możliwości ingerencji z zewnątrz. Może ktoś, kto ma możliwość grzebania w silniku na stronie coś może zmodyfikować, ale to już wyższy IT skill.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marcos73 napisał:

Ale poprzednio to chyba wszyscy jeździli cały dzień, nieprawdaż? Chyba że z czołówką chcesz w nocy jeździć, to przepraszam.

pozdro

 

Już widzę @SzymQjak jeździ z tą czołówką.... Narciarz w czerwonej kurtce, czarno-białych spodniach w jakąś kratkę z czołówką założoną tył na przód ..  

 

🙂

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2023 o 09:41, Marcos73 napisał:

Cze

Proponuję 1-3.03.2024. Wpisywać proszę propozycję terminów oraz deklaracje chęci uczestnictwa w tym spektakularnym i nietuzinkowym wydarzeniu i miejscu. Wieczorne bajanie i porady w cenie pobytu, wyśmienite towarzystwo także. 

pozdrawiam

Marek ...dziękuję (Ty i Mitek wiecie za co - jak nadejdzie ten czas to pogadamy) i dziękuję za wątek. Co z mojej strony: stawię się w wyznaczonym miejscu i czasie.......i w tym miejscu i czasie służyć Wam (każdemu) będę wiedzą i praktyką którą posiadam a także z pokorą uczyć się będę ...bo lubię się uczyć.....bardzo bym chciał aby na spotkaniu @mig się stawił bo chcę świadomość swoją dalej kształtować dla przyszłego pokolenia.....Pawełku szkoda że nieco wycofałeś się ale fajnie że pamiętasz o mnie - twoja wizyta "wirtualna" była bardzo pokrzepiająca.....Szymek - ty wiesz Co - pogadać musimy tak czy siak....Mitek...uśmiech Ewy śni mi się po nocach🤣,  Beata i Ela - no dziewczyny najbardziej porządne - na szkolenie stawiły się na baczność i przed terminem tak więc bez Was będzie smutno i nijak......

Dzieciaki.....weźcie narciarską młodzież - bez niej to tylko "gotowanie żaby".....Uwierzcie jestem w stanie Im zrobić "jesień średniowiecza" w 1 godzinę........ i to zanim zapną  narty......

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/24/2023 at 8:10 PM, KrzysiekK said:

Już widzę @SzymQjak jeździ z tą czołówką.... Narciarz w czerwonej kurtce, czarno-białych spodniach w jakąś kratkę z czołówką założoną tył na przód ..  

 

🙂

A może by jeszcze kamizelkę odblaskową z literką L, taką jak mają na moto na kursach na prawko... Cały stok dla nas, bo wszyscy inni uciekną... 🤣

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...