Skocz do zawartości

Zwardoń 2024 - zlot Twardzielek i Twardzieli - part 2


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, grimson napisał:

Prędzej będą nas ubogacać kulturalnie niż pracować.

Przed wojną Polska była wielokulturowa może warto do tego wrócić?

Socjal u nas słaby więc raczej jak już to muszą trochę popracować. W Poznaniu jest spora grupa kierowców chyba z Nepalu, sporo Gruzinów, że o studentach na medycznych studiach nie wspomnę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
40 minut temu, Chertan napisał:

Hej, jak potencjalni uczestnicy? 1-3 marca aktualne i pasuje? Wygląda na to, że jestem wtedy w kraju i będę przebierał nogami, żeby do Zwardonia jechać. Wyjazd w Alpy nam się zapewne zrobi 15 marca  

Pewnie razem pojedziemy. Łapiesz się na takie towarzystwo?

pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek mój nie dość, że nieładny to jeszcze za duży... 🙂

U mnie na początku marca może być różnie - jestem na etapie zmian zawodowych na dużą skalę, trochę wymuszonych, i jak to w takich sytuacjach można sporo stracić ale i sporo zyskać więc rękę na pulsie trzeba trzymać.

Pozdro

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mojej córce kask ocalił głowę. Poleciała co prawda, nie na nartach, a ino spadła z konia. Wcale nie w cwale, czy galopie, nawet nie w kłusie. Ino w stępie koń się przestraszył, na halę wtargnął lisek, a ów koń zamiast stanąć na tylnych nogach, przykląkł na przednich. Córka się tego nie spodziewała. I równo przywaliła czołem w ziemię. Ta była miękka.

p.s.

Na szczęście kask cały 😉.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, moruniek napisał:

Wczoraj mojej córce kask ocalił głowę. Poleciała co prawda, nie na nartach, a ino spadła z konia. Wcale nie w cwale, czy galopie, nawet nie w kłusie. Ino w stępie koń się przestraszył, na halę wtargnął lisek, a ów koń zamiast stanąć na tylnych nogach, przykląkł na przednich. Córka się tego nie spodziewała. I równo przywaliła czołem w ziemię. Ta była miękka.

p.s.

Na szczęście kask cały 😉.

Z tym to różnie.. w zeszłym roku w Zwardoniu tak wyciąłem na zlodowaciałym chodniku że jakbym miał kask to bym zniszczył - szczęśliwie w czapce byłem..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, moruniek napisał:

Wczoraj mojej córce kask ocalił głowę. Poleciała co prawda, nie na nartach, a ino spadła z konia. Wcale nie w cwale, czy galopie, nawet nie w kłusie. Ino w stępie koń się przestraszył, na halę wtargnął lisek, a ów koń zamiast stanąć na tylnych nogach, przykląkł na przednich. Córka się tego nie spodziewała. I równo przywaliła czołem w ziemię. Ta była miękka.

p.s.

Na szczęście kask cały 😉.

W końcu na "konnej" hali to niebylejaki piasek musi być... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 23.08.2023 o 23:32, Mitek napisał:

Cześć

Hm... raczej wyklucza. Ja jak jadę jeździć - to jeżdżę a jak jadę się spotkać to mogę sobie posiedzieć pod stokiem na browarze i pogadać z przyjaciółmi - jeździć nie muszę.

W Austrii się raczej jeździ...

Pozdro

Mitek dzięki ,za cynk ,bo jeszcze bym przegapił. 1-3 marzec mi pasuje, tydzień wczesni j niezbyt ,mam w tym terminie klepnięty apartament na Hochkarze. Teraz wszystko zależy od postępów młodego,czy taki wyjazd ma sens. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Na Hochkar jesteśmy ekipą 10-17.02.2024. Szkoda, że się nie spotkamy ale wiadomości będziesz miał z pierwszej ręki. Natomiast dynamika pogodowa (w sensie opadów) tego miejsca zawsze mnie powalała.

No Ty to masz na Hochkar jak ja do Bałtowa niemalże...

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...