Skocz do zawartości

Zwardoń 2024 - zlot Twardzielek i Twardzieli - part 2


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, KrzysiekK napisał:

( mam takiego shiza na ten rok żeby zobaczyć czy fis Gs lub SL takiego lamera jak ja nie zabiją )

Cze

Nie zabiją, ale może być to trudne do realizacji - wiązania są kręcone na stałe - a regulacja minimalna - sporo zabawy z ustawieniem i przestawieniem jest.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Marcos73 napisał:

Dobry pomysł, albo 2 tematy z dwoma miejscami - wpisywać tylko kto kiedy i na ile może. Wówczas się troszkę wyklaruje miejsce ewentualnego spotkania.

pozdrawiam

Ale po co Maras .. zrobić spęd co tydzień w innym miejscu a na ostatnim Piotrek pozaszywa wszystkim esperal i bedziemy do lata nówka.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Marcos73 napisał:

No już polówka to nie przyjadę, choćby bylo 30 na plusie - bo tam to nic nigdy nie wiadomo 😉

pozdrawiam

Stawiam postulat abyś przechal czymś 4x4, z lebiodką, no i może z jakimiś elementami konstrukcyjnymi umożliwiającymi zakotwienie w gruncie... 

( lebiodka to może być podkarpacki termin.... Trzeba wyjaśniać ? 😝 )

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Lexi napisał:

Ale po co Maras .. zrobić spęd co tydzień w innym miejscu a na ostatnim Piotrek pozaszywa wszystkim esperal i bedziemy do lata nówka.

Maras, ale to tylko deklaracje. Ty, ja, Damian, Michał, Piotrek, KrzysiekK, pewnie Mitek z Ewą (może Moruńka skaptują), być może Becia i Szymek z rodzinką do Zwardonia przyjadą. Adam tez będzie. To już sporo osób jest raczej pewnych i na dłużej. Może reszta z innych rejonów Polski się zmobilizuje i pokaże, że w LZ też da się ekipę zebrać. Na stoku a nie na necie. 

pozdrawiam

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, KrzysiekK napisał:

Stawiam postulat abyś przechal czymś 4x4, z lebiodką, no i może z jakimiś elementami konstrukcyjnymi umożliwiającymi zakotwienie w gruncie... 

( lebiodka to może być podkarpacki termin.... Trzeba wyjaśniać ? 😝 )

Tak też będzie, bez lebiodki, ale z hakiem - właśnie się dzisiaj montuje - piękny amerykancki 😉

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minutes ago, Marcos73 said:

Maras, ale to tylko deklaracje. Ty, ja, Damian, Michał, Piotrek, KrzysiekK, pewnie Mitek z Ewą (może Moruńka skaptują), być może Becia i Szymek z rodzinką do Zwardonia przyjadą. Adam tez będzie. To już sporo osób jest raczej pewnych i na dłużej. Może reszta z innych rejonów Polski się zmobilizuje i pokaże, że w LZ też da się ekipę zebrać. Na stoku a nie na necie. 

pozdrawiam

Nie wiem czy sam czy z rodziną, ale się wybieram. Tylko liczcie mnie jako jedną trzecią uczestnika. Jak narty pod butem to ciężko się przerzucić na cokolwiek innego... W przeciwieństwie do Mitka - nie wiem czy mi życia starczy żeby się najeździć 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SzymQ napisał:

Nie wiem czy sam czy z rodziną, ale się wybieram. Tylko liczcie mnie jako jedną trzecią uczestnika. Jak narty pod butem to ciężko się przerzucić na cokolwiek innego... W przeciwieństwie do Mitka - nie wiem czy mi życia starczy żeby się najeździć 🙂

Ale poprzednio to chyba wszyscy jeździli cały dzień, nieprawdaż? Chyba że z czołówką chcesz w nocy jeździć, to przepraszam.

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, mig said:

Musicie koniecznie poprawiać to co dobre? Słyszałem, że Zwardoń był ok..... Tak?

Dalej jest ok 🙂 Czekamy tylko na Twoje zgłoszenie. 

 

1 minute ago, Marcos73 said:

Ale poprzednio to chyba wszyscy jeździli cały dzień, nieprawdaż? Chyba że z czołówką chcesz w nocy jeździć, to przepraszam.

pozdro

 

Pamiętam, że było jeżdżone do końca dnia. Ale jeśli Ty pamiętasz, że cały dzień, to chyba inaczej pamiętamy od której średnio było jeżdżone 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, SzymQ napisał:

Nie wiem czy sam czy z rodziną, ale się wybieram. Tylko liczcie mnie jako jedną trzecią uczestnika. Jak narty pod butem to ciężko się przerzucić na cokolwiek innego... W przeciwieństwie do Mitka - nie wiem czy mi życia starczy żeby się najeździć 🙂

Cześć

Ja się po prostu przesiadłem na rower, ale wkręcenie w jeżdżenie pozostało. No... teraz wracając z pracy wyprzedził mnie gość i od razu było widać, że jeździ. Dawno się tak nie narobiłem żeby się za nim utrzymać. Aż mu pogratulowałem i podziękowałem gdy się rozstawaliśmy u mnie pod domem. Ale miał nogę jak słoń. Na płaskim cały czas 35-37 km/h. Pod górki troszkę zwalniał i to dawało mi szansę na utrzymanie się. Szacun ale i satysfakcja bo chłopak był na oko dwa razy młodszy a naprawdę objeżdżony.

Co do nart to Zwardoń jest już tradycją...

Pozdro

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...