Skocz do zawartości

Sezon 2023/2024


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Jan napisał:

pewnie gdyby nie słynny kurs narciarski to nikt by się nim nie interesował

Coś w tym jest ,bo mają perełki z sappadzkiej szkółki 

IMG_1352.thumb.jpeg.79638faaa7a3bbfbb23922bbfebbe3e8.jpeg

IMG_1353.thumb.jpeg.787f8bb9c9ed05ddac5b7260f8fe1438.jpeg

IMG_1355.thumb.jpeg.07a0ca02c3e6649b3d3dfb53cfa756f9.jpeg

IMG_1357.thumb.jpeg.8bd19b9ef93f2e0096bdad71a11afd17.jpeg

IMG_1354.thumb.jpeg.e45fe2b39d5fabdec9b395642580dd39.jpeg
 

IMG_1356.thumb.jpeg.f3b7c78c21199928b85ac17b06d83fbc.jpeg
 

..jutro w planie dwie sportowe trasy do upadłego ⛷️IMG_1345.thumb.jpeg.3b660e52e03be2dcb4b7061b7f981edb.jpeg 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zachodnim Tyrolu znów dosypało śniegu, co spowodowało w poniedziałek problemy na Kaunertalu, bo tam zawsze śnieg ich zaskakuje, tak jak u nas zima drogowców. Najlepsze warunki narciarskie niezmiennie panują w Ischgl oraz Nauders, tam wiedzą jak wykorzystywać opady śniegu. 

DSCN0373.JPG

 

DSCN0378.JPG

DSCN0379.JPG

DSCN0384.JPG

DSCN0386.JPG

 

DSCN0390.JPG

 

DSCN0393.JPG

DSCN0395.JPG

DSCN0400.JPG

DSCN0401.JPG

DSCN0402.JPG

DSCN0403.JPG

 

DSCN0405.JPG

DSCN0406.JPG

 

 

Edytowane przez tomkly
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Każde centrum chwali się swoim bohaterem. Buzzi to już narciarz raczej na schodzącej ale - jak to się mówi - nigdy nic nie wiadomo. Specjalista konkurencji szybkościowych a raczej głównie DH. Raczej narciarz 3 dziesiątki WC (kurde kto z nas by nie chciał!!) ale potrafił być 6 w Wengen a to już trzeba być kozakiem.

Przekaż pozdrowienia i ukłony

Trzymaj się.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Victor nie ma co komentować tylko lać kijem za znęcanie się nad ludźmi - masz to u nas. 😉

A nie korciło Cię żeby te starocie wymienić na tegoroczne - zdjęcie 12, czy wiązania nie pasowały. 😉 

Żeby nie było znam te narty i uważam że ciężko o lepsze SL niż te Dynastary z roczników 2005/06/07 (chyba) ale ta wieśniacka nitowana blacha na dziobie zawsze mnie drażniła. Narta przepięknej konstrukcji z wyprowadzonymi modelowo ściankami bocznymi rasową grafiką a jak komórka to jeszcze nabijane numery itd. i ten (ch)hałowy (kto pamięta to słowo) element wykończeniowy - zgroza. 🙂

Trzymaj się serdecznie i zrób za nas parę skrętów bo ja właśnie za Ciebie piję piwo!

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Mitek napisał:

A nie korciło Cię żeby te starocie wymienić na tegoroczne - zdjęcie 12, czy wiązania nie pasowały. 😉 

Cześć 

🤣🤣🤣

Może leciwe ale jakoś mi siadły i nie oddaje 😜 . Wiesz,przyleciałem na lekko z butami a sprzęt mam od Tadeo. Pierwszego dnia wziąłem jakieś Stockli Laser SL ale mi nie siadały więc następnego zamieniłem na te Dynastary i tak jest do dziś (z chęcią bym je zawinął ze sobą ale Tadeo nie odda 🤷‍♂️) aczkolwiek jutro biorę jakieś AK żeby wypróbować coś innego przede wszystkim dłuższego  

48 minut temu, Mitek napisał:

zrób za nas parę skrętów bo ja właśnie za Ciebie piję piwo!

Masz jak w banku ⛷️ parę skrętów będzie 😉 bo to najprawdopodobniej ostatni dzionek alpejski tego sezonu 🥲

Twoje zdrowie 🍻

Pozdrawiam 


 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Victor napisał:

Drugie śniadanie 😉IMG_1510.thumb.jpeg.d0e5821ed5a6b7ece128c7cd2239fb6e.jpeg

Dziś w pełnym słońcu 🔥🌞 taka włoska przygoda 😜 narciarsko mega ⛷️ 

 

IMG_1437.jpeg

IMG_1439.jpeg

IMG_1447.jpeg

IMG_1444.jpeg

IMG_1448.jpeg

IMG_1449.jpeg

IMG_1455.jpeg

IMG_1458.jpeg

IMG_1460.jpeg

IMG_1463.jpeg

IMG_1464.jpeg

IMG_1465.jpeg

IMG_1467.jpeg

IMG_1468.jpeg

IMG_1474.jpeg

IMG_1480.jpeg

IMG_1482.jpeg

IMG_1488.jpeg

IMG_1491.jpeg

IMG_1490.jpeg

IMG_1496.jpeg

IMG_1498.jpeg

IMG_1497.jpeg

image.jpg

Zaje fajnie 👍 zazdraszczam ale tylko do jutra ,wieczorem wyruszamy ⛷️ w bardzo mocnym składzie . Miał to być koniec sezonu ale koledzy coś tam jeszcze znaleźli więc będzie....ale to na później zostawimy 😜

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Mikoski napisał:

Zaje fajnie 👍 zazdraszczam ale tylko do jutra ,wieczorem wyruszamy ⛷️ w bardzo mocnym składzie . Miał to być koniec sezonu ale koledzy coś tam jeszcze znaleźli więc będzie....ale to na później zostawimy 😜

A tak jęczałeś na początku, że gondolierzy na stoku… 

pozdro

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mikoski napisał:

Zaje fajnie 👍 zazdraszczam ale tylko do jutra ,wieczorem wyruszamy ⛷️ w bardzo mocnym składzie . Miał to być koniec sezonu ale koledzy coś tam jeszcze znaleźli więc będzie....ale to na później zostawimy 😜

Skład jest pancerny a sezon trwać będzie do 15 maja. To przypomnienie dla niedowiarków. 🙂

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zakończenie sezonu, już niedługo, bo 1. 04. wyruszamy do Les 2 Alpes. Planowane 12 dni jazdy. Na kamerkach widać, że warunki są całkiem fajne więc już trochę przebieramy nogami. 

                                                           Pozdr4all 🙂 !

Edytowane przez Dany de Vino
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Chertan napisał:

Pozdro z busa, aktualnie Czechy i coraz bliżej do SFL, jutro pierwsza relacja. Jeszcze nigdy tam nie byłem. 

No weź Piotrek nie torturuj- daj fote.... wszyscy czekamy posrani prawie...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lexi napisał:

No weź Piotrek nie torturuj- daj fote.... wszyscy czekamy posrani prawie...

Cześć

Jaką fotę głupku, Marek po co? Niech sobie tam jeździ zajebiście ale po co ma nas męczyć fotami. Człowiek się jakoś leczy spokojnie, leczy swoją psychikę aby odnaleźć sens życia w bezśnieżnym łez padole a Ty chcesz zniweczyć te wysiłki. O sadyzm nigdy Cię nie podejrzewałem...

Pozdro

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...