Skocz do zawartości

Ponowie temat: Jaśka nartowanie....


Jasiek.

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś słoneczko przeplatane chmurkami ale najlepszy dzień jak na razie bo... Ankogel 😍 moja miłość. Po prostu kocham tą górkę z wyjątkiem tych porąbanych wagoników 🤨 ale to tak jak z Pilskiem. Rano czułem się nie swoje bo do 10 chyba byłem sam. Potem dojechali ale kilkunastu na te trasy to zero. 2 szkółki, które nie wiem co tam robiły bo padali jak muchy. Szacun dla instruktorów którzy ich tam przywieźli. Ale wracając do warunków... Przecudny warun z rana twardo ale na moich nowych zabawkach nie ma z tym problemy a o 13 zmiana nart na 99 i bajeczka. Dolna trasa zamieniła się w wiosenną breje a to tygryski kochają najbardziej. Cudowna jazda do 16. Narty płynęły po miękkim śniegu. Uwielbiam taki warun. 

IMG_20240131_095049.thumb.jpg.8495497dddfd54091a8c657763f52859.jpg

IMG_20240131_124429.thumb.jpg.89930124f82130a8cbab573c4a8c3294.jpg

IMG_20240131_124644.thumb.jpg.9f4f80e3d428b9faa3169372e6552d37.jpg

IMG_20240131_144245_BURST1.thumb.jpg.ea94a7243344af626d535880941aae2c.jpg

IMG_20240131_124652.thumb.jpg.79b9002229ea9698516d1a473f492aa9.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne 2 dni na Anko... Wczoraj zacząłem na Molltku ale płaskie światło a raczej jego kompletny brak zepsuło zapowiadaną zabawę a więc po 3 zjazdach w 3 kierunkach szybka zmiana decyzji no i przyjazd na Ankogela. Tu góra podobnie jak na Molltku ale dolna czarnulka... boska. Miał być szybki szpil i pivo a tu super jazda do 16. 

Dziś zjazd do domu a więc plan Anko do 12... ale zapanował ludziowy armagedon na górę ludzie czekali 3-4 wagoniki czyli 1 zjazd na godzinę 😁 brawo wy stójcie jak lubicie... ja tylko na dole 8 zjazdów bez kolejki. Uwielbiam tą trasę zresztą sami zobaczcie jak jej nie lubieć... 

IMG_20240202_095417.thumb.jpg.e375edaae27d5656ff11e55fbbe6f6f6.jpg IMG_20240202_095316.thumb.jpg.322b585fe0e3ef512e46b2794e384212.jpg IMG_20240202_095309.thumb.jpg.5088f1704d1691137227a82c0985ae01.jpg   IMG_20240202_101335.thumb.jpg.3bbe94ab2fa715cbabcd3b94b78d28e6.jpg  

Niestety bajka się skończyła 😦 od poniedziałku horror na Chopku 😉😁

IMG_20240202_103719.jpg

IMG_20240202_095412.jpg

IMG_20240202_095153.jpg

IMG_20240202_095149.jpg

IMG_20240202_095306.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2023 o 22:45, Gabrik napisał:

60 euro, to jest chyba jednak przesada, choć nie znam miejscówki i może warto

Byłem tam w zeszłym tygodniu - w kasie 1 dzień = 69E. Podobno online wychodzi jakieś 3 lub 4E taniej. Parking 10 do 15E (zależnie od sezonu). Dla posiadaczy sezonówki jest free, ale miejsc na nim b. mało. Kwaterki też poszły bardzo w górę, ale jeszcze można coś tam wyhaczyć. Faktem jest, że realizują spore inwestycje, ale Alp z tego i tak żadnym sposobem nie zrobią. 

Edytowane przez Dany de Vino
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, moruniek napisał:

Tylko musisz wyjeździć odpowiednią ilość dni w sezonie 😉

No u mnie raczej to nie będzie problemem już mam 10 dni Chopok na liczniku TMR + 6 dni teraz w A po 60... + 6 dni na Chopku po 55 i jestem do przodu a gdzie tam maj 🤔🤣🤣sam rachunek jest prosty 🤷

PS. zapomniałem, że już zamówiłem 6 dni na święta wielkanocne w Austrii 🤩

Edytowane przez Jasiek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

O ja pierdziu po co ja tu przyjechałem z Austrii 🤔 

Dziś pogodowe okienko ina tym koniec. Góra 💯 może lepiej bo Funitela nie włączyli a jeździ nawet gdy jest grubo. Na Lukovej przewracało ludzi i to dosłownie. Ja z Lukovej2 na 1 podjechałem wystarczyło rozłożyć ręce a wiatr robił za wyciąg 

A więc jeździł tylko dół... poza tym z Chopka Polacy zrobili Białkę a czułem się jak w sCyrku wszędzie kolejki na 30 min umiejętności narciarzy białkowe (padali jak muchy) wczorajszy deszcz+ratrak zamarzł. Cała ferajna z zakopca jest na SVKi 😳😡

Ludziowy kataklizm!!!

PS. Jak ktoś planuje to niech sobie odpuści. Ja dziś o 13 byłem na basenach. Pozdrawiam

Edytowane przez Jasiek.
  • Thanks 2
  • Sad 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Jasiek. napisał:

O ja pierdziu po co ja tu przyjechałem z Austrii 🤔 

Dziś pogodowe okienko ina tym koniec. Góra 💯 może lepiej bo Funitela nie włączyli a jeździ nawet gdy jest grubo. Na Lukovej przewracało ludzi i to dosłownie. Ja z Lukovej2 na 1 podjechałem wystarczyło rozłożyć ręce a wiatr robił za wyciąg 

A więc jeździł tylko dół... poza tym z Chopka Polacy zrobili Białkę a czułem się jak w sCyrku wszędzie kolejki na 30 min umiejętności narciarzy białkowe (padali jak muchy) wczorajszy deszcz+ratrak zamarzł. Cała ferajna z zakopca jest na SVKi 😳😡

Ludziowy kataklizm!!!

 

PS. Jak ktoś planuje to niech sobie odpuści. Ja dziś o 13 byłem na basenach. Pozdrawiam

faktycznie błąd z tą Austrią 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jasiek. napisał:

O ja pierdziu po co ja tu przyjechałem z Austrii 🤔 

Dziś pogodowe okienko ina tym koniec. Góra 💯 może lepiej bo Funitela nie włączyli a jeździ nawet gdy jest grubo. Na Lukovej przewracało ludzi i to dosłownie. Ja z Lukovej2 na 1 podjechałem wystarczyło rozłożyć ręce a wiatr robił za wyciąg 

A więc jeździł tylko dół... poza tym z Chopka Polacy zrobili Białkę a czułem się jak w sCyrku wszędzie kolejki na 30 min umiejętności narciarzy białkowe (padali jak muchy) wczorajszy deszcz+ratrak zamarzł. Cała ferajna z zakopca jest na SVKi 😳😡

Ludziowy kataklizm!!!

 

PS. Jak ktoś planuje to niech sobie odpuści. Ja dziś o 13 byłem na basenach. Pozdrawiam

Jasiek, białczańskie tygrysy Europy, doszły do wniosku, że na Podhalu jest zbyt tanio, żeby się pokazać, trza walić na Chopok, bo to Sztos😉.

pozdro

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cenami za karnet to ładnie ich popierdoliło, 63 euro za dzień🤣 to wolę pojechać 2 godziny dłużej  do Austrii  skipas np lungo będzie tańszy.  Trasy  to nie ma porównania.Odradzam każdemu wyjazd na Chopok mgła ,wiatr , lód , kolejki to nasza specjalność 👍tak powinni się reklamować. Ja głupi byłem tam z dziesięć razy lub więcej i zawsze coś.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mikoski napisał:

63 to cena na jutro a chyba w szczycie było 69 ale nie jestem pewien 

Za 63 euro to tylko 1h stania w kolejce, a 69 euro to 1,5h + 15min. gratis. Nie wiedziałeś? A myślałem że Ty światowy jesteś. Taka promka a Ty w domu. 
pozdro

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jan napisał:

to mniej więcej tyle ile płacę za cały miesiąc w hali

A gdzie ta hala? Bo z szybkiego wyliczenia wychodzi,że za rok to 750 Jurków czyli 15 wejść dniowych na Snowworld w NL ! Daj namiar 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Victor napisał:

A gdzie ta hala? Bo z szybkiego wyliczenia wychodzi,że za rok to 750 Jurków czyli 15 wejść dniowych na Snowworld w NL ! Daj namiar 😉

wiosną ubiegłego roku kupiłem do hali NEUSS za 699 euro,

https://www.alpenpark-neuss.de/piste.html?utm_campaign=neuss_23&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_content=google_sea&utm_market=de&gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIzJTLir-YhAMVNZ2DBx3qYgkhEAAYASABEgIivvD_BwE

w tym roku prawdopodobnie nie kupię bo podnieśli cenę na 999

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jan napisał:

Sprawdziłem ich stronę wychodzi,że to też SnowWorld ale z opcją rocznego którego w NL brakuje (nawet śnieg Niemiec do domu sprzedaje 🤦‍♂️). Gdyby nie te dziwne godziny otwarcia i dojazd lokalnymi drogami ode mnie a mam to raptem 30 km więcej od Landgraaf oferta nawet za tego tysiaka była by do rozważenia . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

W zupełnie innych...

Pozdro

Cześć 

Nie chcę zaczynać tu dyskusji ale czas na euro w PL i szybko zmieniłbyś zdanie,że to ten sam świat a nawet tańszy jak Polska . 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Mitek said:

Cześć

W zupełnie innych...

Pozdro

W Pl za jedyne 500 EUR to można nawet kupić sezonówkę na Szrenicę i jeździć dowoli... ;). Chyba jednak lepsza jazda w hali i w ostatecznym rozrachunku to może nawet tańsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Victor napisał:

Cześć 

Nie chcę zaczynać tu dyskusji ale czas na euro w PL i szybko zmieniłbyś zdanie,że to ten sam świat a nawet tańszy jak Polska . 

pozdro

Cześć

Ale Stary, ja nie mam nic złego na myśli. Po pierwsze dla mnie to sporo kasy - za niewiele więcej opędzam teraz tygodniowy wyjazd do Austrii al całej rodziny a dla Ciebie czy Jana to może być pierdnięcie -tylko zazdroszczę.

Po drugie - ja nie jestem tak napięty na narty, żeby w ogóle jeździć w lecie w hali (jeździłem w hali nie raz i wiem o co chodzi - jakby co). Niestarcza mi czasu na inne aktywności.

Z tego względu to nawet podwójnie dwa inne światy - co nie znaczy, że którykolwiek w tym momencie krytykuję.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...