Skocz do zawartości

Trochę humoru


Mikoski

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, SzymQ napisał:

Na stronie https://orlendlapolski.pl/

obraz.png.8a5baae34307545992c4c85f0f5451b4.png

tymczasem smutna rzeczywistość w eboku PGNiG:

obraz.png.ff3ba9c66d240448b95c05ee7ffb2c5e.png

Niedługo opłaty abonamentowe będą tak wysokie, że gaz zaczną rozdawać gratis 😉

Ktoś kupuje te idiotyzmy z Orlenu? Ja mam rachunki za prąd na normalnym poziomie, za gaz poszło do góry 2x, dla ogrzewania ciepłej wody i ogrzewania mieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś chłopakom nie wyszło na S8.

 

"Warto przypomnieć, że zalany dziś fragment Trasy AK był przebudowywany w 2014 r. Zainstalowano wówczas system, który miał zapobiegać tego typu sytuacjom. „Działa już system odwodnienia z dodatkowymi zbiornikami na deszczówkę, co zapobiegnie zatapianiu Trasy AK pod wiaduktem ul. Mickiewicza" – opisywaliśmy. "

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MarioJ napisał:

Coś chłopakom nie wyszło na S8.

 

"Warto przypomnieć, że zalany dziś fragment Trasy AK był przebudowywany w 2014 r. Zainstalowano wówczas system, który miał zapobiegać tego typu sytuacjom. „Działa już system odwodnienia z dodatkowymi zbiornikami na deszczówkę, co zapobiegnie zatapianiu Trasy AK pod wiaduktem ul. Mickiewicza" – opisywaliśmy. "

 

Cześć

Sądzę, że projektowo i wykonawczo jest Ok, tylko ktoś nie dopilnował konserwacji odpływów. Od tego 2014 roku opadów nawałnicowych było w Warszawie bardzo wiele i to znacznie większych.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.08.2023 o 14:54, kordiankw napisał:

Krzysztof @moruniek a gdzie żeś ty tu dopłynął 😉 ?

Mężczyzna pływał SUP-em po zalanej trasie S8 w Warszawie

Ja byłem wtedy z dzieciakami nad jeziorami, wstawię jutro relacje. Moja żona jechała tą trasą godzinę przed zalaniem.

p.s.

Ten Pan ze zdjęcia raczej nie ma pojęcia o pływaniu na SUP-ie. Stoi odwrócony przodem do rufy. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mitek napisał:

Cześć

Ja niestety nie mogę oglądać siatkówki a ją uwielbiam, choć grac nigdy nie umiałem.

Pozdro

Mam podobnie nawet w ręczną mnie dobreprezentacji szkolnej brali nie wiem po co ale siatkówkę mi odpuścili choć na plaży czy w plenerze pograć lubię…
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...