Skocz do zawartości

Gdzie planujecie pojechać


star

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, grimson napisał:

Na pierwszej ktoś ma telekona na nartach. Druga fotka to A-Fis by night.

To było łatwe. Teraz trudniejsza zagadka. Trinity. Emergency call. Instructor.

Podpowiem, a jak nie zgadniesz spytaj Beatę

Z podróżniczych ciekawostek, to nie tylko ja jeżdżę b7, b jak… po drodze jednemu poszła ośka na podjeździe, pewno wysoki bieg, co by bez esp i driftu… jakieś auto na torowisku, sporo się działo…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To nie plan wyjazdu. To dzisiejsza realizacja. Wystąpiłem w nowej kutce.  Co to za kurtka. Żaden "pająk".  Żona do mnie -trzeba zrobić film.  To poważne wydarzenie. Dobrze, postaram się dostosować do poziomu nowego nabytku. Oczywiście stok jest szeroko znany. Tu często oboje "trenujemy". 

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Plus80 napisał:

To nie plan wyjazdu. To dzisiejsza realizacja. Wystąpiłem w nowej kutce.  Co to za kurtka. Żaden "pająk".  Żona do mnie -trzeba zrobić film.  To poważne wydarzenie. Dobrze, postaram się dostosować do poziomu nowego nabytku. Oczywiście stok jest szeroko znany. Tu często oboje "trenujemy". 

Panie kolego szczerze życzę wielu lat w takiej formie na stoku 💪

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Plus80 napisał:

To nie plan wyjazdu. To dzisiejsza realizacja. Wystąpiłem w nowej kutce.  Co to za kurtka. Żaden "pająk".  Żona do mnie -trzeba zrobić film.  To poważne wydarzenie. Dobrze, postaram się dostosować do poziomu nowego nabytku. Oczywiście stok jest szeroko znany. Tu często oboje "trenujemy". 

Wzorce są 😏

main_03clint_eastwood_i_arnold_schwarzenegger_na_stoku.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje Ci prognozę, w którąa najbardziej wierzę(Multimodel z Meteo Blue). Pełna lampa(wszystkie modele słońce). Wiatr(środek dnia) - średnia szybkość 20 km/g. Porywy -30, 40 km/g.  To dla szczytu(1044 m). Niżej będzie słabszy wiatr. Wiatr z kierunku W.

Niestety zaludnienie stoku jest zawsze niewiadomą większą od pogody. Ostatnio w tygodniu tłok czyniły małolaty, przywożone autobusami.  Ferie warszawskie.  

Wybieram się z żoną w poniedziałek. Szwagrostwo ze Stalowej Woli będzie tu jeżdzić od niedzieli.  Moi uczniowie, dozgonnie wdzięczni za początki w dojrzałym wieku.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Chertan napisał:

Weekend słoneczny w dzień i mroźny w nocy, nie pisać za dużo tylko jeździć. W niedzielę plan poruszać się na Mosornym mam. Jakoś tak monotematycznie, ale szansa jest, że bardzo tłoczno nie będzie. Ma być niestety wiatr. 

Jadę jutro zaraz na 9 rano, ode mnie jest 68km czyli jakąś godzinkę z lekkim okładem. Dalej niż do Wisły ale jak dla mnie lepszy stok. Szkoda że jedziesz w niedzielę, aczkolwiek ma być faktycznie lepsza pogoda niż w sobotę.

Dziś byłem na Skolnitym w Wiśle. Fajnie, udało się zdążyć przed deszczem, który zaczął szurać około 14 ale jednak po wczorajszych 10 stopniach bardzo miękko.

Edytowane przez tomkly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...