Skocz do zawartości

strefy wolne od LGBT


jan koval

Rekomendowane odpowiedzi

SF osiągnęło dno, tu nie chodzi że jesteście głęboko w dupie tu chodzi o to że się tam urządzacie. Trzeba być wyjætkowym indywidułum aby grzebać w cudzym życiorysie a jeszcze większym aby to upubliczniać. Generalnie pozostawiam Wam tą piaskownicę pełną g......

Szkoda, że nie protestowałes jak jedno indywiduum mówiło, że protestujące kobiety to Córy Koryntu, a drugie które ma szerzyć naukę Chrystusa nazywało je hołota, którą będzie taranował autem i walił w mordę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

SF osiągnęło dno, tu nie chodzi że jesteście głęboko w dupie tu chodzi o to że się tam urządzacie. Trzeba być wyjætkowym indywidułum aby grzebać w cudzym życiorysie a jeszcze większym aby to upubliczniać. Generalnie pozostawiam Wam tą piaskownicę pełną g......

Adamie, nie denerwuj się. W tym nie ma nic złego. To czysta ludzka ciekawość. Tacy jesteśmy ciekawscy i plotkarscy. Jedni mniej, drudzy więcej, ale każdy trochę. BTW chyba Witek zaliczył pudło. W zainteresowaniach tego księdza jest bieganie, ale nie ma nic o narciarstwie.

 

Moje nazwisko nie jest bardzo popularne. Z zimą się kojarzy. :) Klikając na moje imię i nazwisko znajdziemy i mnie, moją działalność profesjonalną, hobby, ale także wielu innych, w tym polityków. Moje imię i nazwisko znalazło się także na słynnej liście konfidentów, tzw. TW, Wildszteina z 2005 r. Natychmiast udałem się do IPN by zdjąć z siebie odium a może... by się przekonać, że jednak byłem, choć nieświadomie. Ufff... dostałem glejt, że jestem czysty. Bardzo trzeba uważać z wszelkimi podejrzeniami i oskarżeniami, a niejednemu psu na imię Burek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SF osiągnęło dno, tu nie chodzi że jesteście głęboko w dupie tu chodzi o to że się tam urządzacie. Trzeba być wyjætkowym indywidułum aby grzebać w cudzym życiorysie a jeszcze większym aby to upubliczniać. Generalnie pozostawiam Wam tą piaskownicę pełną g......

Adasiu Drogi
Wszelka działalność forumowa i w ogóle internetowa w sensie wpisów, postów, opinii itd. opiera się dla mnie na założeniu uczciwości. Ja odkąd pierwszy raz napisałem coś w sieci zawsze mam ten sam pseudonim, każdy może sprawdzić gdzie mieszkam albo nawet zadzwonić.

Jeżeli ktoś korzysta ze swojego prawa do anonimowości jaką daje sieć to jego sprawa i jego sprawą są powody z jakich to czyni.

Ale jeżeli ktoś wykorzystuje to aby oszukiwać innych stwarzać, fałszywe obrazy, oszukiwać innych na dodatek jeszcze agitując to... ja nawet nie mam słów co należy z takim gościem zrobić a jego eliminacja jest czymś niezbędnym dla dalszego funkcjonowania tej "umowy" o byciu w sieci uczciwym.

Pozdrowienia

 

PS

Oglądam właśnie po raz kolejny Django. To znakomity i niezwykle zabawny film. Polecam go wszystkim dumnym ze swojego konserwatywnego światopoglądu, z idei wyższości ludzi nad zwierzętami i.... z idei, że tylko bóg ma rację i.... że powinniśmy dążyć do zachowania ducha tradycji - jaki by on nie był...  i tak dalej, i tak dalej... :)

A Christoph Waltz to rola nie na jednego Oskara ale na pięć chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest z czego brać przykład .
Się nie dziwię że większość tych protestujących nie wie po co protestują .
Drętwa panna z zasłoniętą do połowy twarzą brzdąka nie swoją melodie (czas honoru?) z naprędce wymyślonym tekstem , patriotyczne to to bardzo .
Oj słabo słabe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest z czego brać przykład .
Się nie dziwię że większość tych protestujących nie wie po co protestują .
Drętwa panna z zasłoniętą do połowy twarzą brzdąka nie swoją melodie (czas honoru?) z naprędce wymyślonym tekstem , patriotyczne to to bardzo .
Oj słabo słabe

Nie dziwię się że dziewczę zasłania twarz miała by problem zdać maturę ,to idzie do CKE ....

Rewolucje nigdy nie potrzebowały górnolotnych tekstów ważne że lud śpiewa  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się że dziewczę zasłania twarz miała by problem zdać maturę ,to idzie do CKE ....

Rewolucje nigdy nie potrzebowały górnolotnych tekstów ważne że lud śpiewa  :D

 

Zobacz jakimi estetami stali się nagle zwolennicy PiSu... Zdradzieckie kanalie jakoś nie raniły ich wysublimowanych uszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest z czego brać przykład .
Się nie dziwię że większość tych protestujących nie wie po co protestują .
Drętwa panna z zasłoniętą do połowy twarzą brzdąka nie swoją melodie (czas honoru?) z naprędce wymyślonym tekstem , patriotyczne to to bardzo .
Oj słabo słabe

Słabe to jest to o czym śpiewa,
czy ty tego nie czujesz?
PS jak wolisz chłopca niedrętwego choc rapuje sztywniutko to voila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno: Za wszelkie epitety czy przezwiska skierowane na kogokolwiek z tego forum podczas kłótni: PRZEPRASZAM. 

 

Sam wybaczam wulgaryzmy i groźby pod swoim adresem. 

 

ŻEGNAM

Źle robisz. Za bardzo się przejmujesz. Przecież nawet Twój adwersarz, Witek, cytował mądry wpis o tym by zachować spokój. To tylko forum, internetowe, zdalne, wirtualne. Nic więcej. Tu się do pewnego stopnia bawimy i uczymy. :) I spędzamy czas. Obojętnie kim jesteś masz prawo uczestniczyć i wypowiadać swoje opinie, nawet gdy one się bardzo innym nie podobają. Wymagany jest luz. Trudno o niego w tych czasach, bo covid, bo restrykcje, bo PIS, bo JK, bo protesty, bo ataki damskich bokserów na kobiety, bo ataki na kościoły (już nie), wszyscy jesteśmy rozemocjonowani. Do tego perspektywy jeżdżenia na nartach w tym sezonie są takie sobie, więc trudno o tematy narciarskie na forum narciarskim. :) Więc dyskutuje się o tym i owym. A co najbardziej nakręca? Światopogląd i polityka. BTW na całym świecie, powiedzmy tzw. cywilizowanym. I często dochodzi do spięć, mechanizm samonakręcania działa, lecą wulgaryzmy i inne epitety. Normalne. :) Wracaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle robisz. Za bardzo się przejmujesz. Przecież nawet Twój adwersarz, Witek, cytował mądry wpis o tym by zachować spokój. To tylko forum, internetowe, zdalne, wirtualne. Nic więcej. Tu się do pewnego stopnia bawimy i uczymy. :) I spędzamy czas. Obojętnie kim jesteś masz prawo uczestniczyć i wypowiadać swoje opinie, nawet gdy one się bardzo innym nie podobają. Wymagany jest luz. Trudno o niego w tych czasach, bo covid, bo restrykcje, bo PIS, bo JK, bo protesty, bo ataki damskich bokserów na kobiety, bo ataki na kościoły (już nie), wszyscy jesteśmy rozemocjonowani. Do tego perspektywy jeżdżenia na nartach w tym sezonie są takie sobie, więc trudno o tematy narciarskie na forum narciarskim. :) Więc dyskutuje się o tym i owym. A co najbardziej nakręca? Światopogląd i polityka. BTW na całym świecie, powiedzmy tzw. cywilizowanym. I często dochodzi do spięć, mechanizm samonakręcania działa, lecą wulgaryzmy i inne epitety. Normalne. :) Wracaj.

NIE!

Ja jestem uczciwy i mogę rozmawiać, bić się i nie wiem co jeszcze z każdym w swoim imieniu. Podobnie jak inni koledzy, nie szafuję nikami, wszyscy wiedzą gdzie mieszkam, wiele osób mnie zna, jestem sprawdzalny i transparentny, ale jak ktoś kłamie, ukrywa się za ekranem tworząc inną osobowość, tego nie akceptuję i chyba nikt normalny. Co Ty piszesz Andrzeju??

Pozdro
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle robisz. Za bardzo się przejmujesz. Przecież nawet Twój adwersarz, Witek, cytował mądry wpis o tym by zachować spokój. To tylko forum, internetowe, zdalne, wirtualne. Nic więcej. Tu się do pewnego stopnia bawimy i uczymy. :) I spędzamy czas. Obojętnie kim jesteś masz prawo uczestniczyć i wypowiadać swoje opinie, nawet gdy one się bardzo innym nie podobają. Wymagany jest luz. Trudno o niego w tych czasach, bo covid, bo restrykcje, bo PIS, bo JK, bo protesty, bo ataki damskich bokserów na kobiety, bo ataki na kościoły (już nie), wszyscy jesteśmy rozemocjonowani. Do tego perspektywy jeżdżenia na nartach w tym sezonie są takie sobie, więc trudno o tematy narciarskie na forum narciarskim. :) Więc dyskutuje się o tym i owym. A co najbardziej nakręca? Światopogląd i polityka. BTW na całym świecie, powiedzmy tzw. cywilizowanym. I często dochodzi do spięć, mechanizm samonakręcania działa, lecą wulgaryzmy i inne epitety. Normalne. :) Wracaj.

 

Czasem się człowiek zagalopuje i wypowie o to jedno słowo za dużo.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE!

Ja jestem uczciwy i mogę rozmawiać, bić się i nie wiem co jeszcze z każdym w swoim imieniu. Podobnie jak inni koledzy, nie szafuję nikami, wszyscy wiedzą gdzie mieszkam, wiele osób mnie zna, jestem sprawdzalny i transparentny, ale jak ktoś kłamie, ukrywa się za ekranem tworząc inną osobowość, tego nie akceptuję i chyba nikt normalny. Co Ty piszesz Andrzeju??

Pozdro
 

Może nikt nie groził Ci albo osobą o podobnych poglądach: strzelaniem, dawaniem w mordę, drzeć mordę pod domem, wy... ? 

 

Kłamania nie akceptuje i Ludwiczka nie mam zamiaru bronić jeśli skłamał ale sam nie dziele się danymi (choć pewnie łatwo mnie namierzyć) bo agresorów nie brakuje, a ja nie jestem kawalerem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE!

Ja jestem uczciwy i mogę rozmawiać, bić się i nie wiem co jeszcze z każdym w swoim imieniu. Podobnie jak inni koledzy, nie szafuję nikami, wszyscy wiedzą gdzie mieszkam, wiele osób mnie zna, jestem sprawdzalny i transparentny, ale jak ktoś kłamie, ukrywa się za ekranem tworząc inną osobowość, tego nie akceptuję i chyba nikt normalny. Co Ty piszesz Andrzeju??

Pozdro
 

 

Zgadzam się w całości, postępuje dokładnie tak samo. Mam ten sam nick na forach audio oraz brydżowych, poza tym to są pierwsze litery imienia i nazwiska. Zdjęcie swojego pyska też wkleiłem w wątku o LGBT. Jeśli się obracamy w towarzystwie wzajemnie się szanujących osób należy jakieś minimum przyzwoitości zachować, to nie są anonimowe komentarze na interii. Kolega LudwiczekR niewątpliwie nadużył naszego zaufania, podając się za kogoś innego niż w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...