Skocz do zawartości

strefy wolne od LGBT


jan koval

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie przez takie tezy o oponentach jak ta powyżej, która w założeniu ma obrazić.

Obrażać?

Piszesz o mnie "Uaktywnił się Bełchatów o który pytałeś. Albo tęsknił i podglądał incognito od dawna, albo co pewniejsze partia wezwała do boju"

 

Przecież to najdelikatniejsze co można Ci odpisać. Nie wspomnie o zawartości historii Twoich postów. Tylko jedna osoba może się z Tobą równać. :) 

​Wracając do bystrości.Skoro coś już piszesz, nieważne, czy o wzywaniu do boju, czy inne farmazony, to sprawdź! Jestem na forum, polubiłam pojedyncze posty, które mi odpowiadają, ale dyskusji wartej uczestnictwa nie widziałem, więc nie uczestniczę. Takie prawo forumowicza :)  "Daremnie czekam ...." - coś w tym sensie. :) 

Mnie nie interesuje kto Cię wzywa do boju i co tam sobie w tym ciemnym pokoju przed kompem kombinujesz To Ty nie mogłeś się pohamować, żeby mnie nie zaczepić, więc dziwne, że się dziwisz. Jest akcja - jest reakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... zostałeś sam zwyciezki na placu boju. Ale pewnie dlatego że inni poszli razem na piwo....

Trochę z Wami wczoraj popisałem, przyszli znajomi, popróbowaliśmy cytrynówki własnej roboty, wstaje rano .... i zostałem sam na placu boju. Czyli jest ok! :) 

PS. Jak poszli na piwo to może wzięli sobie do serca moje uwagi odnośnie integracji?! Byłoby ok. 

aaaa.... i "zwycięski"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrażać? Piszesz o mnie "Uaktywnił się Bełchatów o który pytałeś. Albo tęsknił i podglądał incognito od dawna, albo co pewniejsze partia wezwała do boju" Przecież to najdelikatniejsze co można Ci odpisać. Nie wspomnie o zawartości historii Twoich postów. Tylko jedna osoba może się z Tobą równać. :) ​Wracając do bystrości.Skoro coś już piszesz, nieważne, czy o wzywaniu do boju, czy inne farmazony, to sprawdź! Jestem na forum, polubiłam pojedyncze posty, które mi odpowiadają, ale dyskusji wartej uczestnictwa nie widziałem, więc nie uczestniczę. Takie prawo forumowicza :) "Daremnie czekam ...." - coś w tym sensie. :) Mnie nie interesuje kto Cię wzywa do boju i co tam sobie w tym ciemnym pokoju przed kompem kombinujesz To Ty nie mogłeś się pohamować, żeby mnie nie zaczepić, więc dziwne, że się dziwisz. Jest akcja - jest reakcja.

Chyba ci się coś pomyliło, cytujesz opinię kogoś innego przypisując ją mnie. Nie znajdziemy wspólnego pola do dalszej dyskusji. Żegnam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to właściwe słowo, ... ale nie wszystkich.

 

Nie będzie miło.

 

Ja, i pewnie większość. uważamy Cię po prostu za człowieka Wołomina. Może zajmujesz się w gangu tylko dowozem pizzy i czyszczeniem kibli. Może jesteś przyzwoitym człowiekiem. OK. Ale jesteś w tym gangu. Bo my tak widzimy obecną rzeczywistość. To nie jest władza lecz struktura mafijna. Zawłaszczyła Polskę, codziennie pluje na obywateli. Rozwaliła już skutecznie całe sektory naszego życia (sądownictwo, edukację, służbę zdrowia). Wykazała się skrajną indolencją w walce z koronawirusem (i jeszcze chciała ją wykorzystać do zaostrzenia prawa aborcyjnego). Wykształciła postawy kupieckie w części elektoratu. Z nepotyzmu uczyniła sztandar. Słowa "prawo" i "sprawiedliwość" sprowadziła do orwellowskiego przeciwieństwa. To tylko wstęp do tego jak postrzegam Wasze, tak Wasze, osiągnięcia. Trzeba będzie 20 lat pracy aby odkręcić zło co je uczyniliście. A co bardziej prawdopodobne nie uda się to nigdy.

 

Nie wiem co spowodowało taki Twój wzrost aktywności na sf. Chcesz się wybielić? Odzyskać naszą akceptację?? Samoakceptację??? Że niby taki odważny jesteś i stajesz do konfrontacji i obrony? Że przełkniesz tę żabę? Nic z tych rzeczy chłoptasiu z Wołomina. Nikt uczciwy nie będzie chciał tutaj z Tobą być, gadać itd. A tylko przez to, że Cię znam to moja odpowiedź jest tak łagodna i dyplomatyczna. Powinno być jedenaście gwiazdek. 

 

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ci się coś pomyliło, cytujesz opinię kogoś innego przypisując ją mnie. Nie znajdziemy wspólnego pola do dalszej dyskusji. Żegnam.

 

To ja napisałem o uaktywnieniu, a Tobie się dostało.

Inna sprawa, że to mocno obraźliwe dla niego było. Oni wszyscy łącznie z karłowatym wodzem oczekują "po dzisięciokroć" przeprosin za wszystko i ciągle było słychać "najpierw muszą przeprosić, żebyśmy...."

Sami plują jadem i jakoś tej belki w oku nie widzą. To komuniści w czystej formie, do katolików im daleko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przez takie tezy o oponentach jak ta powyżej, która w założeniu ma obrazić.
Można do tego dodać "mordy zdradzieckie",
"My jestesmy tu gdzie wtedy, oni tam gdzie stalo ZOMO"
"Cała Polska z was się śmieje, komuniści i złodzieje" i jeszcze parę innych i masz odpowiedź na swoje pytanie.

Nie dodałeś: Wyper***ć, je***ć pis, pis ru***a mnie codziennie w d***,  - to tylko 3 z całej palety które widziałem na ostatnim przemarszu. Czy one w założeniu obrażają, czy nie, bo sam już nie wiem?! ;) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby się integrował a nie covidował.

Cześć

Byłeś? Widziałeś jak to wygląda? Mogę Ci opisać ze szczegółami protesty warszawskie. Nie sądzę, żeby były bardziej covidujące niż przeciętna msza a najbardziej stłoczoną grupą byli biedni (bez cienia sarkazmu) policjanci zmuszeni do stworzenia podwójnego kordonu przed domkiem przerażonego karzełka przeciwko całkowicie pokojowo nastawionym ludziom.

Na cztery spacery na jakich byłem widziałem 3 (słownie: trzy) osoby bez maseczek. Również odległości - oczywiście w miarę możliwości jakieś tam starano się trzymać.

Integracja i poczucie więzi oraz jedności celu/celów na bardzo wysokim poziomie.

Pozdrowienia

PS.

A Ty jak jesteś radnym w Bełchatowie (jak rozumiem) t nie mógłbyś tam ruszyć miejscowego środowiska + jakieś pieniądze z budżetów i aktywizować bełchatowski ośrodek narciarski?
Kopalnia ma tyle kasy, że spokojnie stać ich na dziesięć Snowboxów...

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja napisałem o uaktywnieniu, a Tobie się dostało.

Inna sprawa, że to mocno obraźliwe dla niego było. Oni wszyscy łącznie z karłowatym wodzem oczekują "po dzisięciokroć" przeprosin za wszystko i ciągle było słychać "najpierw muszą przeprosić, żebyśmy...."

Sami plują jadem i jakoś tej belki w oku nie widzą. To komuniści w czystej formie, do katolików im daleko

Nie wiem skąd ta potrzeba rozciągania wypowiedzi na innych. Prezes, pis itd... Ja Ci nie piszę "Oni wszyscy z tym rudym na czele itd. itp. Dostrzegasz tę różnicę?! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Byłeś? Widziałeś jak to wygląda? Mogę Ci opisać ze szczegółami protesty warszawskie. Nie sądzę, żeby były bardziej covidujące niż przeciętna msza a najbardziej stłoczoną grupą byli biedni (bez cienia sarkazmu) policjanci zmuszeni do stworzenia podwójnego kordonu przed domkiem przerażonego karzełka przeciwko całkowicie pokojowo nastawionym ludziom.

Na cztery spacery na jakich byłem widziałem 3 (słownie: trzy) osoby bez maseczek. Również odległości - oczywiście w miarę możliwości jakieś tam starano się trzymać.

Integracja i poczucie więzi oraz jedności celu/celów na bardzo wysokim poziomie.

Pozdrowienia

PS.

A Ty jak jesteś radnym w Bełchatowie (jak rozumiem) t nie mógłbyś tam ruszyć miejscowego środowiska + jakieś pieniądze z budżetów i aktywizować bełchatowski ośrodek narciarski?
Kopalnia ma tyle kasy, że spokojnie stać ich na dziesięć Snowboxów...

Pozdrowienia

Na marszach które obserwowałem, również ten bełchatowski, spora grupa osób bez maseczek, i to raczej demonstrujących sprzeciw przeciw ich zakładaniu. Zbici w grupie, w odległościach 20-30 cm a nie metrów. W trakcie marszu tylko 3 hasła wywrotowe ;), reszta haseł pokojowych: "wyp****ć, je***ć itd. ;) :) 

 

Nie jestem radnym, kiedyś byłem. Radnym jednak nic do Góry Kamieńsk. Właścicielem jest PGE. Kiedy jeszcze kierowałem obiektem - czyli w ubiegłym roku, udało mi się zakupić nowe armatki od SuperSnow, postawić najdłuższą w Polsce taśmę dla dzieci i tor tubingowy. W planach był jeszcze zakup systemu dostępu - niestety zmienił się prezes i pomysł upadł. W  ubiegłym roku, ze względu na brak śniegu nie udało się uruchomić Góry nawet na jeden dzień. Teraz w firmie są takie władze, że jak podejrzewam nie ma szans na rozwój. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...