Skocz do zawartości

strefy wolne od LGBT


jan koval

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chcesz powiedzieć przez to, że caryca wzorowała się na Łysiaku?

Nie, ale tłumaczenie/cytat zabrzmiał znajomo. A nie podejrzewam, że autor mema lub Ty czytałeś je w oryginale. Sentencją mojej wypowiedzi było to: przypisanie ról zależy od sympatii politycznych.

 

A część o eliminacji pasuje idealnie do tego wypychania z forum :-) 

 

Ps. Lubie tą książkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej książki Łysiaka nie czytałem, za to moje ulubione tego autora to pisane pod pseudonimem jako Valdemar Baldhead.

 

Od "Dobrego"zacząłem "czytać". Odniesienia, cytaty, których jest pełno i są bardzo ważne w tej książce spowodowały, że zacząłem czytać te książki/źródła i zaznaczać cytaty, wracać. Choć niektóre nie były łatwe. Jak w tych książkach było odwołanie do innych to szło to dalej i dalej. Łysiak po pewnym czasie zaczął powtarzać wątki, tematy, ale i tak będę mu wdzięczny do końca życia. Musze wygospodarować trochę czasu na to hobby bo ostatnio zaniedbałem. I to motto: "Prawda przeciw światu!" i rada dla syna w jednej ze książek: "nie daj się!".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TW dokumentował dla swoich - trzeba zarobić na miejsce na liście

"Mógłbyś napisać dokładnie? Chcesz powiedzieć, że mnie Dariusza Kubiaka oskarżasz, że jestem TW i podjąłem działania polegające na dokumentowaniu wystąpień, demonstracji, nazywanych Strajkiem Kobiet, oczekując w zamian korzyści w postaci miejsca na liście do parlamentu?"

 

Tak myślałem. Pomawiacz i tchórz! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od "Dobrego"zacząłem "czytać". Odniesienia, cytaty, których jest pełno i są bardzo ważne w tej książce spowodowały, że zacząłem czytać te książki/źródła i zaznaczać cytaty, wracać. Choć niektóre nie były łatwe. Jak w tych książkach było odwołanie do innych to szło to dalej i dalej. Łysiak po pewnym czasie zaczął powtarzać wątki, tematy, ale i tak będę mu wdzięczny do końca życia. Musze wygospodarować trochę czasu na to hobby bo ostatnio zaniedbałem. I to motto: "Prawda przeciw światu!" i rada dla syna w jednej ze książek: "nie daj się!".

Nie mogę się oprzeć, pochwalę się. ;)
Ja zaczynałem od pożyczonego "MW" (na giełdzie chodził w zawrotnych pieniądzach) i "Szachisty".
Szkoda, że na starość tak mu się pióro popsuło :(

Załączone miniatury

  • received_400827681083231.jpeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się oprzeć, pochwalę się. ;)
Ja zaczynałem od pożyczonego "MW" (na giełdzie chodził w zawrotnych pieniądzach) i "Szachisty".
Szkoda, że na starość tak mu się pióro popsuło :(

Cześć

Imponujący zbiór - gratulacje szczere - choć do Łysiaka mi bardzo daleko. Zupełnie innego rodzaju księgozbiór rozwijam ale bardzo cenię poważną realizację dowolnej pasji.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80dcc8992d1bfa0059614fa354baae77.jpg


Jeśli mają dowody (a z tego wyroku wynika, że mają) to za łagodnie go potraktowali. Jest jeszcze:
"W maju 2019 r. do Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu skierowano zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez kard. Gulbinowicza. Złożył je reprezentujący informatyka i pietę Przemysława Kowalczyka (ps. Karol Chum) mecenas Artur Nowak. Chum twierdzi, że był molestowany przez hierarchę kościelnego." Może się nie wywinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mają dowody (a z tego wyroku wynika, że mają) to za łagodnie go potraktowali. Jest jeszcze:
"W maju 2019 r. do Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu skierowano zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez kard. Gulbinowicza. Złożył je reprezentujący informatyka i pietę Przemysława Kowalczyka (ps. Karol Chum) mecenas Artur Nowak. Chum twierdzi, że był molestowany przez hierarchę kościelnego." Może się nie wywinie.

Odpowiedź sobie sam. Jeśli prokuratura działa wolniej niż niespieszny Watykan...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mają dowody (a z tego wyroku wynika, że mają) to za łagodnie go potraktowali. Jest jeszcze: "W maju 2019 r. do Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu skierowano zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez kard. Gulbinowicza. Złożył je reprezentujący informatyka i pietę Przemysława Kowalczyka (ps. Karol Chum) mecenas Artur Nowak. Chum twierdzi, że był molestowany przez hierarchę kościelnego." Może się nie wywinie.

Dochodzenie przeprowadziła Stolica Apostolska, już taki jeden co tu pisał, a już nie pisze, dawał do zrozumienia, że papież nie jest dla niego żadnym autorytetem. To i pewnie decyzja Watykanu dla naszych hierarchów kościelnych nie ma znaczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Surowa czy nie..( porównując z typowa ciszą w takich sytuacjach to surowa). W kazdym razie skoro jest kara to i stwierdzenie winy. Myslę że prokuratura zadziała niespiesznie - a-biskup ma 97 lat... Swoją drogą... z jednej strony bohater Solidarności z 1981 a z drugiej.... hmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Surowa czy nie..( porównując z typowa ciszą w takich sytuacjach to surowa). W kazdym razie skoro jest kara to i stwierdzenie winy. Myslę że prokuratura zadziała niespiesznie - a-biskup ma 97 lat...
Swoją drogą... z jednej strony bohater Solidarności z 1981 a z drugiej.... hmmm

 

Ale kara (choćby symboliczna) dopadła go za życia. Taki Jankowski miał więcej szczęścia.

 

W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodzenie przeprowadziła Stolica Apostolska, już taki jeden co tu pisał, a już nie pisze, dawał do zrozumienia, że papież nie jest dla niego żadnym autorytetem. To i pewnie decyzja Watykanu dla naszych hierarchów kościelnych nie ma znaczenia.


Pedofilia jest ku... (tak, tak przekleństwo) i tu zero tolerancji.

Ps. ... a w sumie napisze na priva żeby nie otwierać frontu, a jednak ciekawość zżera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mają dowody (a z tego wyroku wynika, że mają) to za łagodnie go potraktowali. Jest jeszcze:
"W maju 2019 r. do Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu skierowano zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez kard. Gulbinowicza. Złożył je reprezentujący informatyka i pietę Przemysława Kowalczyka (ps. Karol Chum) mecenas Artur Nowak. Chum twierdzi, że był molestowany przez hierarchę kościelnego." Może się nie wywinie.

 

Skoro nie wyniuchał tego żaden pismak, tylko sami rozesłali do redakcji to dowody są grube. Nie wiem czy kościelnie można mu więcej zrobić, choć przypuszczam, ze można go jeszcze z księdza zwolnić.

Gorsza sprawa z prokuraturą. Pewnie umorzą, albo przeciągną aż się przedawni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodzenie przeprowadziła Stolica Apostolska, już taki jeden co tu pisał, a już nie pisze, dawał do zrozumienia, że papież nie jest dla niego żadnym autorytetem. To i pewnie decyzja Watykanu dla naszych hierarchów kościelnych nie ma znaczenia.

Nasz nie ksiądz miał avatar, który określiłem jak się tu tylko pojawił avatarem pedofila. Pomyliłem się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Surowa czy nie..( porównując z typowa ciszą w takich sytuacjach to surowa). W kazdym razie skoro jest kara to i stwierdzenie winy. Myslę że prokuratura zadziała niespiesznie - a-biskup ma 97 lat...
Swoją drogą... z jednej strony bohater Solidarności z 1981 a z drugiej.... hmmm

 

Nie ma bohaterów wśród pedofili !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie wyniuchał tego żaden pismak, tylko sami rozesłali do redakcji to dowody są grube. Nie wiem czy kościelnie można mu więcej zrobić, choć przypuszczam, ze można go jeszcze z księdza zwolnić.

Gorsza sprawa z prokuraturą. Pewnie umorzą, albo przeciągną aż się przedawni.

Już jest załatwione, że nie ruszą. W "Zabawie w chowanego" był poruszony ten wątek. Argumentacja była taka, że należy umorzyć ze względu na wiek kanalii. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...