Skocz do zawartości

filmy fajnie zrobione


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Jak ktoś nie wiedział to polecam film "14 SZCZYTÓW: NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH."

 

https://youtu.be/8QH5hBOoz08
Jest już na Netflix
Project Possible – 14/7” – tak nazwał swój projekt Nirmala 'Nimsa’ Purji. Nepalczyk, były żołnierz oddziałów specjalnych armii brytyjskiej, postawił przed sobą szalone wyzwanie: wejście na 14 ośmiotysięcznych szczytów w ciągu siedmiu miesięcy. Plan zrealizował z nawiązką, w 2019 roku skompletował Koronę Himalajów i Karakorum w 189 dni! Wejścia realizował przy pomocy butli z tlenem.
Świat sportu lubi rekordy, a akurat ten rekord pewnie długo nie zostanie pobity. Przed wyczynem Nepalczyka najszybciej na 14 ośmiotysięczników wszedł świetny koreański himalaista Kim Chang-Ho (7 lat, 10 miesięcy i 6 dni – niemniej nie używał tlenu z butli, więc trudno porównywać).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 23.12.2021 o 22:27, tyrpoos_ski napisał:

Hej,

filmik z dzisiejszego wypadu na Mosorny.

testowalem tez wkładki Carv. Niedługo wrzucę vloga z recenzja. Filmik niepubliczny - tylko dla Was narazie 😉

Znalazłem moja nartę nr 1. Slalomka idzie w odstawke!! 

pozdrawiam i wesołych świat dla wszystkich!!! 
 

 

Moja też póki co, nieco dłuższa 175cm ale świetne dechy.

pozdrawiam

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No ładnie!  Rozpędza się na początku. Elastyczny facet, miękki.  Wielu marzy o takiej jeździe.  Czy to jest szczyt na takim gładkim stoku? Co mu brakuje, że nie startuje, choćby w Pucharze Europy.  Gdzie te błędy?

Dlatego zamieszczam drugi film, dla porównania. Wiem że gość jest znany. Ale zapomnijmy o nazwisku. Patrzmy tylko na jazdę. Wydaje się szybsza.  Nieco inaczej następuje zmiana krawędzi nart(odciążenie).  Dlatego Alek nie jeździ jako zawodnik.

https://www.youtube.com/watch?v=DpnhBcumr-U

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesja jest dokładnie taka sama.  Jako dziecko byłem w cyrku i podziwiłem akrobatów.  Potem oglądając gimnastyków, np. na olimpiadzie, mogłem się zastanawiać, dlaczego akrobaci nie zdobywają medali. Nie wszyscy ćwiczyli wysoko. 

Dlaczego demonstratorzy z sieci nie zdobywają punktów w zawodach? Przecież na pierwszy rzut oka jeżdżą bardzo podobnie.  Ale mnie się wydaje, że to byli zawodnicy. Tylko im brakowało nieco czasu do lepszych.  I to nieco czasu spowodowało to, że zarabiają w inny sposób na życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
28 minut temu, tyrpoos_ski napisał:

Cześć,

Przesyłam Promo Filmik 🙂 Niedługo odpalenie strony i całego projektu 🙂

 

Pozdrawiam,

Bartek

 

 

Musisz mi dać namiar na swojego kamerzystę, bo moje zdolności i syna to porażka - sprzęt nie pomoże - liczy się człowiek 🙂

ps. fajny filmik - klasa, jazda jak już pisałem - z gracją.

Czekamy na cd.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
8 minut temu, tyrpoos_ski napisał:

Hej,

Podsyłam krótki filmik. Polecam miejsce. Trasa pucharu świata kobiet z zeszłego sezonu DH + SG .

Jazda i narciarze na tym filmiku są drugorzędni, widoki robią robotę 🙂

Pozdrawiam,

Bartek

 

 

Cze

Jak zwykle świetny film, a i kolega kumaty się znalazł, mimo że Włoch 😉

pozdrawiam kamerzystę/operatora.

ps. Head e-race Pro w użyciu jak mniemam. Te z samo jeżdżących 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...