Jump to content

rower :)


jark
 Share

Recommended Posts

W dniu 7.05.2026 o 22:30, PaVic napisał:

😂 czarna obrotówka w czerwone kropki 😜 chyba coś pod 7-8g już za bardzo nie pamiątem ale musiała iść obok pyska,że zaatakował. . Ogólnie pierwsze wrażenie, że zaczep ale po chwili 🥳 już się zaczęło ,odezwała się młoda krew bo max mógł mieć ze trzy lata..żywioł i chwilę zabawy było 😏Mam/oglądam parę kanałów z fr. wody i ochotę mam się wybrać bo co kolesie się bawią to …ach Merecki coś by napisał bo to dziś emeryt ale pojęcie ma 🤪 😂

 

Świetna pasja, dręczenie zwierząt dla sportu. Jak tak lubisz drapieżniki to może z niedźwiedziem spróbujesz, ostatnio głośno o jednym na Podkarpaciu?

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Edwin napisał:

Naprawdę,Ty taki błąd gramatyczny popełniasz?

A na tego niedźwiedzia to @Victorma iść z wędką,czy dzidą ? Pozdro Piter😀

Zawsze mialem banie z dyktand wiec oczywiscie bledy sie zdazaja. 

Nie pomyliles nickow?

Mysle ze nawet z bronia palna byscie sie nie odwazyli. Emocjonowanie sie dreczeniem rybki, ktora nic nam nie moze zrobic to bardzo slaby typ rozrywki.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Spiochu napisał:

Zawsze mialem banie z dyktand wiec oczywiscie bledy sie zdazaja. 

Nie pomyliles nickow?

Mysle ze nawet z bronia palna byscie sie nie odwazyli. Emocjonowanie sie dreczeniem rybki, ktora nic nam nie moze zrobic to bardzo slaby typ rozrywki.

Cześć

Jak to przecież to jest absolutnie równa walka. Z jednej strony ryba, często okrutny drapieżnik. Z drugiej, biedny wędkarz, który nawet pod wodą oddychać nie może. Oczywiście wędkarz ma wędki cały zestaw przynęt, sonary, zanęty i całą naukę ze statystykami brań ale... to po prostu równa walka.

Pozdro

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Cześć

Dzisiaj bardzo fajny rowerowy wieczór z Rybelkiem a później jeszcze, szybki samotny skok.

Szkoda, że tak dużo ludzi na ścieżkach, często kontrolujących to co robią tak jak ta Pani, która minionej nocy wjechała na Trasę Łazienkowska pod prą i dopiero po trzech kilometrach dostała czoło od jakiegoś biednego taksówkarza. Na szczęście taksówkarz i pasażerowie - OK. Na nieszczęście Pani też.

Pozdro

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

Jak to przecież to jest absolutnie równa walka. Z jednej strony ryba, często okrutny drapieżnik. Z drugiej, biedny wędkarz, który nawet pod wodą oddychać nie może. Oczywiście wędkarz ma wędki cały zestaw przynęt, sonary, zanęty i całą naukę ze statystykami brań ale... to po prostu równa walka.

Pozdro

Sami bohaterowie, szczególnie w naszych władzach. Setki miliardów na armie a jednego niedźwiedzia nie mogą odstrzelić. Jedną osobę juz zabił, a wczoraj włamał się komuś do garażu. 

https://esanok.pl/2026/policja-goni-niedzwiedzie-na-sygnalach-radny-pisze-do-premiera-ogloscie-stan-wyjatkowy-video.html

Link to comment
Share on other sites

W dniu 8.05.2026 o 17:23, AdrianW napisał:

Kiedyś ojca wsadziliśmy w taki kajak jednoosobowy hmmm taki wiesz "sportowy".

Trzeba było zacząć od tego 😂😏

Śmieje się ale dziś siedząc w poczekalni wpadł miedzy rolkami i tak przypomniała mi się wasza dyskusja . 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Cześć

Wbrew pozorom pływanie pod wodą w odwróceniu jest łatwiejsze od zwykłej eskimoski. To pierwsze miałem okazję uskuteczniać. Druga nigdy nie wyszła jak trzeba. 🙂

Pozdro

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
2 godziny temu, PaVic napisał:

Trzeba było zacząć od tego 😂😏

Kurna Paweł śmiechy śmiechami ale z moim Witkiem to czasami jak z dużym dzieckiem. Jak mu skuter kupiłem to po pierwszej przejażdżce płotek u kolegi rozwalił...🤷 Mięcho ze stawu skokowego wystaje, rów że palec można wsadzić a on mówi że nic się nie stało i że się zagoi. Nie chciał do szpitala jechać. A po 2 dniach mówi do Żanety że może by pojechał jednak zszyć...🤯 zagoiło się jak na psie😄 Oj dużo historii było....... A Mitek nie wierzy ale on naprawdę ledwo w ten kajak się wcisnął, to kawał konia😉

Edited by AdrianW
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, AdrianW napisał:

Kurna Paweł śmiechy śmiechami ale z moim Witkiem to czasami jak z dużym dzieckiem. Jak mu skuter kupiłem to po pierwszej przejażdżce płotek u kolegi rozwalił...🤷 Mięcho ze stawu skokowego wystaje, rów że palec można wsadzić a on mówi że nic się nie stało i że się zagoi. Nie chciał do szpitala jechać. A po 2 dniach mówi do Żanety że może by pojechał jednak zszyć...🤯 zagoiło się jak na psie😄 Oj dużo historii było....... A Mitek nie wierzy ale on naprawdę ledwo w ten kajak się wcisnął, to kawał konia😉

Cześć

To nie kwestia wiary tylko wiedzy.

W kajak się nie wciska tylko się w niego wsiada - działa siła ciążenia.

1. Kajak ma być stabilny.

2. Wiosło musi być w zasięgu ręki jak będziesz w kajaku.

3. Pierwsza w kajaku siada dupa.

Wystarczy jak się zrozumie te trzy zasady.

Pozdro

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

To nie kwestia wiary tylko wiedzy.

W kajak się nie wciska tylko się w niego wsiada - działa siła ciążenia.

1. Kajak ma być stabilny.

2. Wiosło musi być w zasięgu ręki jak będziesz w kajaku.

3. Pierwsza w kajaku siada dupa.

Wystarczy jak się zrozumie te trzy zasady.

Pozdro

Raczej proste te zasady i logiczne. Dawno to było ale pamiętam jak dziś że był problem z tym wsiadaniem. Ale wiesz, niektórzy żeby wysiąść z kajaka najpierw próbują wstać na proste nogi. 

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, AdrianW napisał:

Raczej proste te zasady i logiczne. Dawno to było ale pamiętam jak dziś że był problem z tym wsiadaniem. Ale wiesz, niektórzy żeby wysiąść z kajaka najpierw próbują wstać na proste nogi. 

Czy pisałem gdzieś o wysiadaniu?

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
14 minut temu, AdrianW napisał:

To napisz🙂 bo z wysiadaniem też ciekawa sytuacja była. Może coś ciekawego się dowiem.

Z wysiadaniem to wystarczy pomyśleć ale trzeba uwzględnić późniejsze wsiadanie...

Pozdro

Edited by Mitek
Link to comment
Share on other sites

W dniu 6.05.2026 o 11:16, a_senior napisał:

Fakt, trochę przesadziłem z 5000 zł za dobry MTB, ale już za 7000-8000 zł się coś znajdzie. Np. ten wspomniany Corratec czy jakis Giant. I co to znaczy dobry? 🙂

Szukam roweru dla córki (na szczęście nie będe za niego płacił :)), która będzie na nim jeździć..., nie, nie w górach 🙂, ale głównie po podwarszawskich wertepach, ewentualnie po nadmorskich bezdrożach. Dlaczego więc MTB? Bo tylko taki pozwala na pełną amortyzację a córa taką chce. Z własnych doświadczeń wiem, że po bardzo nierównych nadmorskich ścieżkach najlepiej mi sie jeździło właśnie na bardzo budżetowym full MTB. A co kupi ostatecznie córka to się okaże.

Odnośnie ram karbonowych powtórzyłem opinię sprzedawcy. Nie mam żadnych własnych doświadczeń. 

Cze

Ja właśnie kupiłem dla żony, z wykorzystaniem do dziczenia dla syna. No nawet z ceny można w sklepie ubić 🙂

pozdro

Taki francuski wytwór 😉

https://www.centrumrowerowe.pl/rower-mtb-lapierre-zesty-cf-6-9-pd50031/

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Marcos73 napisał:

Cze

Ja właśnie kupiłem dla żony, z wykorzystaniem do dziczenia dla syna. No nawet z ceny można w sklepie ubić 🙂

Taki francuski wytwór 😉

https://www.centrumrowerowe.pl/rower-mtb-lapierre-zesty-cf-6-9-pd50031/

 

To jeden z dwóch rowerów, które poleciłem córce. Obok tego Corrateca.

Ale synowi bym nie pożyczał. Moment i będzie po sprawie, czyli po rowerze. Ja już troche zapomniałem co robią synowie, ale patrząc na "wyczyny" rowerowe 10-letniego wnuka, wyobrażam sobie najgorsze. 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, a_senior napisał:

To jeden z dwóch rowerów, które poleciłem córce. Obok tego Corrateca.

Ale synowi bym nie pożyczał. Moment i będzie po sprawie, czyli po rowerze. Ja już troche zapomniałem co robią synowie, ale patrząc na "wyczyny" rowerowe 10-letniego wnuka, wyobrażam sobie najgorsze. 🙂

Bez przesady Andrzeju, rower jest do jeżdżenia. Ma wytrzymać. 
pozdro

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
9 godzin temu, Marcos73 napisał:

Cze

Ja właśnie kupiłem dla żony, z wykorzystaniem do dziczenia dla syna. No nawet z ceny można w sklepie ubić 🙂

pozdro

Taki francuski wytwór 😉

https://www.centrumrowerowe.pl/rower-mtb-lapierre-zesty-cf-6-9-pd50031/

 

Doskonała specyfikacja jak za tą cenę. Nawet dobór opon prawidłowy.

Czyli jednak można kupić dobry rower jak komuś się chce poszukać i trochę poczyta w necie. 

Wziąłeś rozmiar S czy M?

Edited by Spiochu
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Marcos73 napisał:

Bez przesady Andrzeju, rower jest do jeżdżenia. Ma wytrzymać. 
pozdro

Cześć

Poza nazwą wszystko ma fajne. Rozumiem, że miałeś dać 9000 ale urwałeś pewnie z 1000-1500pln?

Ja mam zwyczaj negocjowania wszędzie, raczej dla zabawy niż z realnym celem i zazwyczaj udaje się coś ugrać.

Pozdro

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Spiochu napisał:

Doskonała specyfikacja jak za tą cenę. Nawet dobór opon prawidłowy.

Czyli jednak można kupić dobry rower jak komuś się chce poszukać i trochę poczyta w necie. 

Wziąłeś rozmiar S czy M?

Cze

Zamówiłem L, ale finalnie wybór będzie dokonany przez użytkowników. W sklepie mają S oraz M, ale to dla żony i syna po części i generalnie jak przyjedzie to wybiorą rozmiar odpowiedni. To chyba najlepsze rozwiązanie. Niestety nie mieli w sklepie większej ramy w obrębie tego modelu (są wyższe o lepszej specyfikacji). Ale uważam że ta jest wystarczająca dla przyszłych użytkowników. Dla mnie M byłby dobry prawdopodobnie, ale wg producenta to rozmiar graniczny.

pozdro

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Mitek napisał:

Rozumiem, że miałeś dać 9000 ale urwałeś pewnie z 1000-1500pln?

..Maras jakoś nie w formie... jakby był to by mu jeszcze z tysiaka dopłacili do  tego bicycla.. żeby se tylko poszedł.. 😉

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...