Skocz do zawartości

najlepsza muzyka na szusowanie


senalslider

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Tak jak muzyka czy radio którego dźwięki dolatują mnie w namiocie, tak jak każda muzyka do słuchania której jestem przez kogoś zmuszany muzyka na stoku mnie denerwuje i są to zwyczaje prymitywów. Udowadnianie oczywistości tych twierdzeń po prostu obrażałoby interlokutorów.

Pozdrowienia

Zawsze możesz założyć słuchawki i posłuchać swojej ulubionej muzyki :)

A tak serio to nie spotkałem się żeby muzyka z głośników przeszkadzała w czymkolwiek. Zawsze była na tyle cicha, że jak mi nie odpowiadała, (a często tak bywało, zwłaszcza jak puszczali najpopularniejsze stacje radiowe) to po prostu podziwiam widoki i 'nie słyszę' tej pseudo muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz założyć słuchawki i posłuchać swojej ulubionej muzyki :)

A tak serio to nie spotkałem się żeby muzyka z głośników przeszkadzała w czymkolwiek. Zawsze była na tyle cicha, że jak mi nie odpowiadała, (a często tak bywało, zwłaszcza jak puszczali najpopularniejsze stacje radiowe) to po prostu podziwiam widoki i 'nie słyszę' tej pseudo muzyki.

Cześć

Muzyka w pewnych sytuacjach po prostu mi nie pasuje jaka by nie była. Swego czasu próbowałem jeździć z walkmanem ale nic  z tego nie wyszło. Musze słyszeć co się w około mnie dzieje. A muzyka z głośników - dzisiaj idę na imprezę i na pewno będzie głośno a na stoku - dla mnie koszmar.

Pozdrowienia serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Muzyka w pewnych sytuacjach po prostu mi nie pasuje jaka by nie była. Swego czasu próbowałem jeździć z walkmanem ale nic  z tego nie wyszło. Musze słyszeć co się w około mnie dzieje. A muzyka z głośników - dzisiaj idę na imprezę i na pewno będzie głośno a na stoku - dla mnie koszmar.

Pozdrowienia serdeczne

Powtarzam jeszcze raz, ma być CICHA :) tak cicha żeby nic nie zagłuszała ale była słyszalna.

Wtedy jak nie chcesz jej słuchać to po prostu nie zwracasz na nią uwagi i gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam jeszcze raz, ma być CICHA :) tak cicha żeby nic nie zagłuszała ale była słyszalna.

Wtedy jak nie chcesz jej słuchać to po prostu nie zwracasz na nią uwagi i gitara.

Cześć

Albo ktoś puszcza muzykę dla siebie albo dla innych. CICHA - jeżeli ja słyszę to nie denerwuje i koniec . Dal mnie nieakceptowalne w żadnej formie  i tyle.  Ta już mam.

Jako, że jestem raczej miłośnikiem tzw klasyki rocka, ze wskazaniem na metal to dość szybko wybijam z głowy puszczanie muzyki komukolwiek jeżeli mam pod ręką samochód czy jakiś sprzęt do odtwarzania. na nartach takiej możliwości nie ma niestety ale prośba tez czasami działała.

Pozdrowiena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły puszcza się jakieś radio i to raczej radio w którym muzyka jest na bardzo niskim poziomie, ale takie czasy niestety większości ludzi taki poziom odpowiada. I nie ma się co dziwić, że taka muzyka jest puszczana, nigdy nie będzie tak że 100% użytkowników stoku będzie zadowolonych, ale lepiej zadowolić 90% puszczając jakiś komercyjny badziew, niż zadowolić 10% którzy wolą coś ambitniejszego.

Decyzja należy do właściciela stoku i nie każdy puszcza bo przecież trzeba jeszcze za to zapłacić.

Wg. muzyka w tle w niczym nie przeszkadza, ta na uszach jak najbardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może niech ci, którzy chcą słuchać muzyki podczas jazdy na nartach i wrzucać kawałki, krórymi się chcą podzielić z podobnie zakręconymi, przeniosą się do wątku: http://www.skiforum....uzyka-na-narty/.

Tam już temat był wałkowany.

Tutaj niech pozostaną "Mędrcy świata, monarchowie" ;), którzy są skłonni ukamienować kazdego, komu kabelek z ucha wystaje! :D

Jak ktoś nie chce poznać nowości muzycznych albo niekoniecznie nowości, tylko nieodkrytych dla niego klimatów, tylko blablać o wyższości świąt Wielkanocy nad świętami Bożego Narodzenia, niech odpuści...

Forum wszak jest dla wszystkich...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Co prawda ruskie teraz niepopularne, ale kiedyś kumpel przesłał mi film z jazdą wyczynowych snowboardzistów slalomowych, ilustrowanej muzyką, którą musiałem poznać. Ten film jest chyba niedostępny, natomiast znalazłem jakąś amatorszczyznę, ale z tą samą muzą (Кукрыниксы - Кайф). https://www.youtube.com/watch?v=csMK4GeO7xE 

Edytowane przez Chertan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...