Skocz do zawartości

Analiza jazdy


Tadeo

Rekomendowane odpowiedzi

22 hours ago, Spiochu said:

Dużo bardziej niż sprawność, z wiekiem limituje psycha.

Jak bardzo prawdziwe...

Jeszcze kilkanaście lat temu puszczenie się na krechę z czarnej ściany nie było dla mnie żadnym problemem, a teraz pomimo znacznie większych umiejętności (i raptem świeżej "3" z przodu) przechodzą mnie ciarki na wspomnienie kilku takich zjazdów 😅

Natomiast sprawność i wytrenowanie to najlepsze (chyba tylko oprócz rozsądku i rozgrzewki) co można zrobić żeby uniknąć kontuzji. Już znam kilka bardzo dobrze jeżdżących osób, które po spadku formy (praca, siedzący tryb życia itp) nabawiły się kontuzji.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlosliwcy.... kto nigdy nie puszczal sie na kreche niech pierwszy rzuci nartą....  🙂

3 z przodu? Z przedszkolakami to same kłopoty....

 

Przy okazji- w Ustroniu + 18st... pierwsze kilometry przepedalowane  po stromym, super... choc nogi mają zdanie nieco odmienne...

Edytowane przez mig
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2024 o 11:08, KrzysiekK napisał:

W Zwardoniu po zejściu z kanapy sie liczy ?

Na kreche? Hmmm... nieźle. Pod warunkiem że rowno i nie ma ludzi.... na dole spory wybieg.

Spytaj Spiocha jak się jedzie na kreche z Dzikowca. Tam nachylenie Zwardoń x 2.5....

Edytowane przez mig
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, mig napisał:

Na kreche? Hmmm... nieźle. Pod warunkiem że rowno i nie ma ludzi.... na dole spory wybieg.

Spytaj Spiocha jak jedzie na kreche z Dzikowca. Tam nachylenie Zwardoń x 2.5....

Te 3m z krzesła i takie zachwyty ? Nie no, dzięki. 
 

 

🤣

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, mig napisał:

Na kreche? Hmmm... nieźle. Pod warunkiem że rowno i nie ma ludzi.... na dole spory wybieg.

Spytaj Spiocha jak jedzie na kreche z Dzikowca. Tam nachylenie Zwardoń x 2.5....

Ja zrozumiałem, że będzie rzucał nartą, po zejściu z kanapy, a nie, że od razu na krechę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Flex 40 napisał:

Jak bardzo prawdziwe...

Jeszcze kilkanaście lat temu puszczenie się na krechę z czarnej ściany nie było dla mnie żadnym problemem, a teraz pomimo znacznie większych umiejętności (i raptem świeżej "3" z przodu) przechodzą mnie ciarki na wspomnienie kilku takich zjazdów 😅

Natomiast sprawność i wytrenowanie to najlepsze (chyba tylko oprócz rozsądku i rozgrzewki) co można zrobić żeby uniknąć kontuzji. Już znam kilka bardzo dobrze jeżdżących osób, które po spadku formy (praca, siedzący tryb życia itp) nabawiły się kontuzji.

Dlatego zawsze powtarzam: nieświadomość jest błogosławieństwem. Jednak do momentu gdy przestaje wszystko iść dobrze 😄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KrzysiekK napisał:

Te 3m z krzesła i takie zachwyty ? Nie no, dzięki. 
 

 

🤣

3m z krzesła to razem z Migiem spadliśmy jak nas gość z obsługi zżucił. Wystartowaliśmy z dolnej stacji na samej rurce bo siedzisko się o buty podbiło i podniosło do pionu przy wsiadaniu.  Nawet bym nie przypuszczał, że to w ogóle możliwe.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Spiochu napisał:

 

To se ne wrati 😉

 

csm_dzikowiec_f0a808f78f.thumb.webp.67e176c54d5ba9f4b52657d6711858f7.webp

A na dolnym odcinku,mało kto by się odważył zabrać mnie na stopa,by zjechać na dół w duecie na jednej parze nart. Stanąłem na tyłach nart Śpiocha i tak zjechaliśmy i to nie na krechę 😁Pozdro Piotrek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Spiochu napisał:

 

To se ne wrati 😉

 

csm_dzikowiec_f0a808f78f.thumb.webp.67e176c54d5ba9f4b52657d6711858f7.webp

Też pamiętam wybierałem sobie pasek przy wyciągu i udawałem, że jadę slalom, na sl nomen omen, z dala od złego lasu...

ps Janowi gratuluję zostania moim psychofanem:-)

Edytowane przez star
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/21/2024 at 9:21 PM, Jan said:

a gdzie się spuszczałeś ?

O puszczaniu się w dobrych warunkach można pogadać. Temat spuszczania przemilczę, bo od tego staje się na górnej narcie.

Potwierdzone info od kolegi

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...