Jump to content

Marxx74x

Members
 • Posts

  215
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Everything posted by Marxx74x

 1. Dziękuję za wspólny czas na forum. Życzę z całego serca wszystkim mega zabawy na nartach i rozwijania pasji. Jak to napisał klasyk : cześć i dzięki za ryby. Pozdrawiam, M.
 2. Najlepsza (trafna) recenzja: A very nice groomer zoomer. More demanding skiers and those in search of a ski that rewards skill and energy – look elsewhere. M.
 3. A wkładkę od pewnego momentu i tak warto zmienić. M.
 4. @Mitek bo wiedzą co i po co 🙂 M.
 5. Jest świetna i idzie super pracą. Niestety nie potrafi jechać drugiego. Nawet nie technicznie, żeby się odstawić od dziur, siada mental. Ale i tak mega brawa, POL w czołówce cieszy mega. M.
 6. @moruniekŚnieg też jest na hali - bonus na końcu 😉 M.
 7. @mitek napisz coś miłego i tak żeby się zgadzało z chorą koncepcją to Cię polubią i będzie sympatycznie ... M.
 8. Curex mnie zabije 😉 M.
 9. Zapamiętam cenną radę, dziękuję. I jeszcze raz powtórzę : nie oczekuj elaboratów, po prostu nie kupuj wiosną butów dla dzieciaków. Dlaczego? Bo piszę to z perspektywy kilkudziesięciu rodziców, którzy później narzekali. Może słaba perspektywa, z tabelkami i miarkami wiesz lepiej. I na tym kończę - znikam dokształcić się o obcasach. Buty dla dzieciaków mam ogarnięte. Pozdrawiam, M.
 10. Przepraszam za intymne pytanie: Kiedy zakłada Pani szpiki bądź sandały na szpilce to o ile są za duże i czy jest Pani w nich wygodnie ? M.
 11. @Mitek przestań - ma być miło, będę ten zły.
 12. @a_senior proszę mi wybaczyć- pozostanę przy tej odpowiedzi. Jeżeli ktos chce zrobic cos z gruntu glupiego to innej odpowiedzi nie potrafię wyartykułować. Nie kupuje się dziecku wiosną butów na kolejny sezon nawet jak pomierzymy milimetry, uwzględnimy średie przyrosty i tabele. Bo to głupota, strata kasy i niepotrzebne zamieszanie. Wie o tym każdy sklep, który odpala teraz promocje. M.
 13. To jeszcze raz : nie kupuje się dziecku na wiosnę butów narciarskich. Nie kupuje się dziecku na wiosnę butów narciarskich. Nie kupuje się dziecku na wiosnę butów narciarskich. Powtórzyć ? M.
 14. Nauczenie wannaberacer jak sensownie równać to zabawa sama w sobie. Może SITN podchwyci i nowy kurs zrobi w ramach kolejnej specjalizacji 🙂 M.
 15. Równać to jeszcze trzeba umieć 😉 bo czasami równacze tylko gorzej robią. We wszystkim się da :). M.
 16. 2 nm ? 2 nanometry czyli 0.5cm ? Przepraszam, chyba kończę bo to już zbyt zabawne. M.
 17. A na jazdę za Curexem to cóż.. chyba już nie ma takiej narty 🙂 bo jeździec za słaby 🙂 o czym się przed i po Mistrzostwach Austrii boleśnie przekonałem 🙂 M.
 18. Wjazd na górę z paczką i postawienie tyczek .. kilka zjazdów na równanie .. zjazd na zebranie .. czy myślisz, że ja będę na to jakąś rakietę pod nogi zakładał? 🙂 M.
 19. @Edytka8955 .. dlatego dobierz dziecku buty jesienią. Wcześniej a nie dzień przed wyjazdem. Elementarz. Nie wiem skąd jesteś- jak mazowieckie to podpowiem gdzie można to sensownie zrobić i nie wydać za dużo. Tylko proszę nie pisz bzdur o 1.5 cm i innych wynalazkach. Chyba, że jest to forma intelektualnej prowokacji - to nie tylko mnie złapałaś 🙂 M.
 20. @Kubis bez obrazy - mogę wysłać kilka xlsx z cenami ale wiem, ze nie tedy droga. Przepraszam jak uraziłem. Ceny poza retail to coś o czym słusznie się za dużo nie mówi. A i tak APK to bazowe :). Nie wiem troche świadomie czym jest hybryda ale doceniam ekipy z marketingu że wymyślili nowe pojęcie juz chyba 2-3 lata temu. Różne narty zapinam, różne mi się podobają o jak mam być szczery to "hybrydy" ale bez rockera są ok. Nie trzeba się męczyć a i tak będzie chętna choć bez cudów. M.
 21. @KrzysiekK- zakładam buty plus minus o 6:30. Jeżdzę, podchodzę, schodze, do knajpy pójdę, raz dopne mocniej, raz slabiej, czasem zapomne dopiąć .. nie wazne jakie choc polecam - ale dywagacje o tym, ze kawałek plastiku nie pozwala na prawidłowy skręt 🙂 to nie dla mnie. M.
 22. Sorry.. jak nie jesteś patologią to przerost formy nad treścią ale fajnie ze koledzy z fittingu zarobią. Pracuję w butach narciarskich 🙂 I większość osób które w butach pracuje ma dobry ubaw czytając porady o doborze butów. Jak ktoś zakłada buty na 10 dni w roku po 5 godzin to będzie dyskomfort. Ale można wydać dużo orzeszków aby poprawić komfort i 'technikę' butem. Powodzenia. M.
 23. A kto Ci mówi że jakaś tabelka ma sens? M.
 24. Nie kpię. Wychowałem dwa szkraby na nartach i coś tam jadą. Jeden klęka nie wiem po co zgarniając medale a drugi domonstracje urządza. Nie znam się zupełnie. Pomyśl logicznie. Co łączy narciarza z nartą? Nawet małego narciarza. M.
 25. 1.5 cm ? Litości. Nie kupuj dzieciom na wiosnę sprzętu na następną zimę. Taka mantra. Nie kupuj dzieciom na wiosnę sprzętu na kolejną zimę. Albo kup i w styczniu otwórz wątek "dlaczego moje dziecko dziwnie jeździ". M.
×
×
 • Create New...