Skocz do zawartości

Fajni instruktorzy dla nastolatek blisko Zakopanego


JedrzejGra

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani koledzy proszę bez hejtu 🙂, bo ..  po pierwsze jestem ze Szczecina i przyjechałem na ferie z córkam w Tatryi i mieszkam w Folkowej Chacie ( zdjęcie z okna na dowód 🙂 )  . Po drugie nie uczę moich córek, bo uważam to za błąd. Dzieci lubią sie uczyć od obcych i uczą się wtedy najlepiej. Moje córki już jeżdżą na nartach, ale co roku poobierają nauki doszkalające i proszę o prawdziwe i rzetelne polecenia fajnych instruktorów w pobliżu Zakopanego 🙂 

 

 

20240115_104450.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JedrzejGra napisał:

Kochani koledzy proszę bez hejtu 🙂, bo ..  po pierwsze jestem ze Szczecina i przyjechałem na ferie z córkam w Tatryi i mieszkam w Folkowej Chacie ( zdjęcie z okna na dowód 🙂 )  . Po drugie nie uczę moich córek, bo uważam to za błąd. Dzieci lubią sie uczyć od obcych i uczą się wtedy najlepiej. Moje córki już jeżdżą na nartach, ale co roku poobierają nauki doszkalające i proszę o prawdziwe i rzetelne polecenia fajnych instruktorów w pobliżu Zakopanego 🙂 

 

 

20240115_104450.jpg

Nie ma co się dziwić, na Ski Forum mało kto dołącza jako nowy user, jak już to wchodzi bot z reklamami.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JedrzejGra napisał:

Kochani koledzy proszę bez hejtu 🙂, bo ..  po pierwsze jestem ze Szczecina i przyjechałem na ferie z córkam w Tatryi i mieszkam w Folkowej Chacie ( zdjęcie z okna na dowód 🙂 )  . Po drugie nie uczę moich córek, bo uważam to za błąd. Dzieci lubią sie uczyć od obcych i uczą się wtedy najlepiej. Moje córki już jeżdżą na nartach, ale co roku poobierają nauki doszkalające i proszę o prawdziwe i rzetelne polecenia fajnych instruktorów w pobliżu Zakopanego 🙂 

 

To spoko, witamy na forum, ostatnio faktycznie regularnie ktoś od reklam włazi i tępimy. Może ktoś z chłopaków czy dziewczyn kojarzy jakiś Zakopiańczyków dobrze uczących. Większość jednak tam się nie zapuszcza, kończymy gdzieś bliżej albo obok. Nie wiem, na jakim etapie są dziewczyny, może im potrzeba podstaw, wtedy podpatrz kto jak jeździ, uczy, jak podchodzi do dzieci, pogadaj i zobaczysz co za osoba. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Chertan napisał:

To spoko, witamy na forum, ostatnio faktycznie regularnie ktoś od reklam włazi i tępimy. Może ktoś z chłopaków czy dziewczyn kojarzy jakiś Zakopiańczyków dobrze uczących. Większość jednak tam się nie zapuszcza, kończymy gdzieś bliżej albo obok. Nie wiem, na jakim etapie są dziewczyny, może im potrzeba podstaw, wtedy podpatrz kto jak jeździ, uczy, jak podchodzi do dzieci, pogadaj i zobaczysz co za osoba. 

Piotr łyknąłes to? Jak przychodzisz w gości to witasz się z domownikami a nie sprawdzasz jak gospodarze mają urządzony dom. 

Tu aktywność w kilkunastu wątkach, bo pewnie nadal na forum obowiązuje zasada 100 postów aby coś zareklamować. Przynajmniej przed pożarem był taki wymóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, kordiankw napisał:

Piotr łyknąłes to? Jak przychodzisz w gości to witasz się z domownikami a nie sprawdzasz jak gospodarze mają urządzony dom. 

Tu aktywność w kilkunastu wątkach, bo pewnie nadal na forum obowiązuje zasada 100 postów aby coś zareklamować. Przynajmniej przed pożarem był taki wymóg.

No może i naiwny jestem, czas pokaże. A reklamy to nawet w pierwszych postach się już znajdują, więc zasady chyba nie ma. Ale fakt, przywitać się zawsze warto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, yukisan napisał:

Harenda do nauki?

Kolega chyba jeszcze weekend czuje w kościach ;-).

Cześć

Wbrew pozorom Harenda ma bardzo fajnie zagospodarowany do nauki początkujących dół stoku. Stok widoczny opadający równomiernie z dużym wybiegiem. Chyba 3 czy nawet 4 talerzyki o rożnej długości i szybkości jazdy, naturalna bariera oddzielająca od stoku głównego, szybko dostęp do infrastruktury pozanarciarskiej (kibel, wypożyczalnia, knajpa - to dla początkujących bywa bardzo ważne). Wierz mi, że o wiele bardziej komfortowo uczyło się ludzi i to spore grupy na harendzie niż np. w takim  Małym Cichym czy u Jagny.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, JedrzejGra napisał:

Heja, jestem z córkami niedaleko Zakopanego na feriach. Córki mają 11 i 13 lat. Szukam fajnych instruktorów na lekcje indywidualne. Nie chcę grupowych! 🙂 

Cześć,

jeżeli to nie wpis reklamowy, a dzieci jeżdżą, podjedź do Oravic Słowacja. Jestem tam ze swoimi dziećmi (syn i córka ogarnięte narciarsko). Możemy je puścić razem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

Wbrew pozorom Harenda ma bardzo fajnie zagospodarowany do nauki początkujących dół stoku. Stok widoczny opadający równomiernie z dużym wybiegiem. Chyba 3 czy nawet 4 talerzyki o rożnej długości i szybkości jazdy, naturalna bariera oddzielająca od stoku głównego, szybko dostęp do infrastruktury pozanarciarskiej (kibel, wypożyczalnia, knajpa - to dla początkujących bywa bardzo ważne). Wierz mi, że o wiele bardziej komfortowo uczyło się ludzi i to spore grupy na harendzie niż np. w takim  Małym Cichym czy u Jagny.

Pozdro

Okej.

Dzięki.

Utkwił mi w pamięci tylko główny stok.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Victor napisał:

Dlaczego uważasz to za błąd ? 

 

Cześć

Nie wiem dlaczego kolega uważa to za błąd ale możesz mi wierzyć, że widziałem nie dziesiątki a setki przykładów absolutnie idiotycznych zachowań rodziców chcących nauczyć swoje dzieci jazdy na nartach. Ja nie piszę o metodyce czy jakimś planowym celowym działaniu ale o postępowaniu niebezpiecznym po prostu.

Więc, jeżeli kolega podejmuje taką świadomą decyzje to mu kibicuje.

Oczywiście nie wszyscy instruktorzy są idealni a nawet jestem w stanie zaryzykować twierdzenie, że nie jest łatwo trafić na naprawdę dobrego szkoleniowca ale nawet Ci słabsi czy po prostu odwalający swoja robotę są osobami, które umieją dość porządnie jeździć na nartach (w rozumieniu wzoru dla młodego narciarza) oraz są szkoleni i mają wpojone zachowania, które często dla mającego zazwyczaj najlepsze chęci rodzica są sferą nieznaną.

Pozdro

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2024 o 10:26, kordiankw napisał:

Ma przeczucie graniczące z pewnością, że za chwilę ktoś poleci jakąś szkółkę zako ski. 
 

I bardzo dobrze, przynajmniej bedzie cos sie dzialo. Szukajac Mart z Zako i leśniczówki poznalem https://skimagazyn.pl/author/martamalysz/ oraz https://www.facebook.com/przewodnik.tatrzanski.Marta.Naglik/ bawiąc uczyć. Mam wrażenie, że tu panuje jakaś inkwizycja, popuśćcie nieco…

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna inkwizycja, ja nie lubię być traktowany jak upośledzony. Można przecież napisać to samo otwartym tekstem, a nie robić podchody, że jako Robin zadajesz pytanie a za chwilę jako Batman na nie sam sobie odpowiadasz. 
wybierasz odpowiedni wątek, dla przykładu w tym temacie ten ze screena i się reklamujesz. A nie reklamujesz piwo bezalkoholowe i mrugasz okiem.

IMG_6126.png

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kordiankw napisał:

Żadna inkwizycja, ja nie lubię być traktowany jak upośledzony. Można przecież napisać to samo otwartym tekstem, a nie robić podchody, że jako Robin zadajesz pytanie a za chwilę jako Batman na nie sam sobie odpowiadasz. 
wybierasz odpowiedni wątek, dla przykładu w tym temacie ten ze screena i się reklamujesz. A nie reklamujesz piwo bezalkoholowe i mrugasz okiem.

Cześć

 Z upośledzonym, to po pierwsze ale kolega robi cały czas to samo więc dla niego to oczywiste, że tak się robi. Po drugie to jest spokojne przygotowanie do uruchomienia płatnych reklam na SF. Kolega coś o tym wie Witoldzie.

A po trzecie, jak ktoś prosi o polecenie to nie robi się kurwa kopiuj wklej byle co tylko POLECA - kogoś, sprawdzonego, dobrego, przekazuje kontakt itd. Jak się oczywiście chce polecić bo ja na przykład polecam swoje kontakty, miejsca itd. wyłącznie osobom sprawdzonym.

Pozdro

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, kordiankw napisał:

Żadna inkwizycja, ja nie lubię być traktowany jak upośledzony. Można przecież napisać to samo otwartym tekstem, a nie robić podchody, że jako Robin zadajesz pytanie a za chwilę jako Batman na nie sam sobie odpowiadasz. 
wybierasz odpowiedni wątek, dla przykładu w tym temacie ten ze screena i się reklamujesz. A nie reklamujesz piwo bezalkoholowe i mrugasz okiem.

IMG_6126.png

Pytanie jakie to rodzi zagrożenia na tym niszowym i nie moderowanym forum i czyje ego cierpi, dla mnie luz… dowiedziałem się przy okazji o trzech Martach z Zakopanego i okolic, pouczające. Wg mnie przesadzacie i tyle. Forum to nie walka o życie, to rekreacja, jak narty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tak, dla Ciebie to życie bo jesteś opłacany, nie zrozumiałeś, że kolega, w poście do Witolda to ty?

Takie jesteś kolego. W tym wypadku albo tępy albo tak zapatrzony w siebie albo ... nieprzemakalny, jak każdy opłacany.

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

 Z upośledzonym, to po pierwsze ale kolega robi cały czas to samo więc dla niego to oczywiste, że tak się robi. Po drugie to jest spokojne przygotowanie do uruchomienia płatnych reklam na SF. Kolega coś o tym wie Witoldzie.

A po trzecie, jak ktoś prosi o polecenie to nie robi się kurwa kopiuj wklej byle co tylko POLECA - kogoś, sprawdzonego, dobrego, przekazuje kontakt itd. Jak się oczywiście chce polecić bo ja na przykład polecam swoje kontakty, miejsca itd. wyłącznie osobom sprawdzonym.

Pozdro

Ja wiem, że jedynym fajnym instruktorem jesteś Mitku Ty. Jakich reklam, ogarnij się chłopie. Popatrz na zasięgi. Nie walcz z wiatrakami.

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...