Skocz do zawartości

Zwardoń 2024 - zlot Twardzielek i Twardzieli - part 2


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, SzymQ napisał:

Na pewno chciałbym rodzinę zabrać na Harendę, ale to nie może być pierwszy dzień. A resztę to może sobie same będą wybierać.

to powodzenia życzę

Masz dzieci w wieku przedszkolnym że możesz jechać poza feriami ?

Harenda faktycznie ma lepsze warunki niż Zwardoń

https://www.harendazakopane.pl/kamery

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, Jan said:

to powodzenia życzę

Masz dzieci w wieku przedszkolnym że możesz jechać poza feriami ?

Harenda faktycznie ma lepsze warunki niż Zwardoń

https://www.harendazakopane.pl/kamery

W polskim systemie edukacji rodzic może napisać usprawiedliwienie dla nieobecności dziecka w szkole. Nic się nie zmieniło od Twoich czasów poza tym, że uprościł się zakres materiału, a niektóre podręczniki przypominają broszurki reklamowe. Starsza córka w szkole średniej "już" przerabia układy równań...

Edytowane przez SzymQ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SzymQ napisał:

W polskim systemie edukacji rodzic może napisać usprawiedliwienie dla nieobecności dziecka w szkole. Nic się nie zmieniło od Twoich czasów poza tym, że uprościł się zakres materiału, a niektóre podręczniki przypominają broszurki reklamowe. Starsza córka w szkole średniej "już" przerabia układy równań...

No męczą te dzieci okrutnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chertan napisał:

Ja tam biorę narty i rower, zawsze się jedno wykorzysta, buty też jakieś lepciejsze na wędrówkę, jest tyyyyle możliwości, a i tak wszystko o dupę roztrzaść, bo pewnie nogi będą miętkie po imprezowaniu z tak zacnym towarzychem. 

Jade Pieter vanem wiec.. jak podrzucisz swoje wszystkie rowery i narty do mnie to wszystkie zabawki zabierzemy.. 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Lexi said:

Jade Pieter vanem wiec.. jak podrzucisz swoje wszystkie rowery i narty do mnie to wszystkie zabawki zabierzemy.. 😉 

Ilekroć jadę na wyjazd rodzinny, to przeklinam kombi i marzę o vanie. 🙂

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SzymQ napisał:

Ilekroć jadę na wyjazd rodzinny, to przeklinam kombi i marzę o vanie. 🙂

Widziałem kiedyś dwie panie, które wykupiły pół sklepu IKEA (tak około 100 kartonów). Próbowały to spakować do dużego kombi i jakoś nie chciało się zmieścić😉.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SzymQ napisał:

Ilekroć jadę na wyjazd rodzinny, to przeklinam kombi i marzę o vanie. 🙂

Polecam zestaw max... piwniczka na wina...sala bankietowa ..hotel .. ostatnio zaproponowałem synowi że mu wesele urządzę - odmówił.. nie wiedzieć czemu.. (zaraz za tą szybą w vanie jest ściana działowa - graciarnia).

IMG_2771a.jpg.14f078643fef87cdb081cc59f99b2111.jpg.c9db7a82b935ba5474bf672d3f982783.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SzymQ napisał:

W polskim systemie edukacji rodzic może napisać usprawiedliwienie dla nieobecności dziecka w szkole. Nic się nie zmieniło od Twoich czasów poza tym, że uprościł się zakres materiału, a niektóre podręczniki przypominają broszurki reklamowe. Starsza córka w szkole średniej "już" przerabia układy równań...

To zależy teraz tylko od wyboru podręcznika przez nauczyciela. Te nie są niestety sobie równe. Ten sam podręcznik córki a syna, urósł z języka polskiego o 54 strony (a to 3 lata różnicy).

p.s.

A prawdziwa zabawa zaczyna się jak nauczyciel korzysta z generatorów sprawdzianów. Te tworzył ktoś inny, często nie patrząc w podręcznik.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lexi napisał:

Polecam zestaw max... piwniczka na wina...sala bankietowa ..hotel .. ostatnio zaproponowałem synowi że mu wesele urządzę - odmówił.. nie wiedzieć czemu.. (zaraz za tą szybą w vanie jest ściana działowa - graciarnia).

IMG_2771a.jpg.14f078643fef87cdb081cc59f99b2111.jpg.c9db7a82b935ba5474bf672d3f982783.jpg

Ożeż Ty, a ja w zeszłym roku szukałem lokalu na komunię córki 😉

Edytowane przez moruniek
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, moruniek napisał:

To zależy teraz tylko od wyboru podręcznika przez nauczyciela. Te nie są niestety sobie równe. Ten sam podręcznik córki a syna, urósł z języka polskiego o 54 strony (a to 3 lata różnicy).

p.s.

A prawdziwa zabawa zaczyna się jak nauczyciel korzysta z generatorów sprawdzianów. Te tworzył ktoś inny, często nie patrząc w podręcznik.

Bazą powinna być podstawa programowa. Tego się powinien się trzymać nauczyciel bo z tego są egzaminy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Lexi said:

Polecam zestaw max... piwniczka na wina...sala bankietowa ..hotel .. ostatnio zaproponowałem synowi że mu wesele urządzę - odmówił.. nie wiedzieć czemu.. (zaraz za tą szybą w vanie jest ściana działowa - graciarnia).

IMG_2771a.jpg.14f078643fef87cdb081cc59f99b2111.jpg.c9db7a82b935ba5474bf672d3f982783.jpg

No nieźle. Przy takim zestawie to faktycznie można zaszaleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lexi napisał:

Polecam zestaw max... piwniczka na wina...sala bankietowa ..hotel .. ostatnio zaproponowałem synowi że mu wesele urządzę - odmówił.. nie wiedzieć czemu.. (zaraz za tą szybą w vanie jest ściana działowa - graciarnia).

IMG_2771a.jpg.14f078643fef87cdb081cc59f99b2111.jpg.c9db7a82b935ba5474bf672d3f982783.jpg

Blisko  „swojskich” na polane i mógłbym chwilkę tam bazować 🫣

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2024 o 15:18, Lexi napisał:

Bez problemu..jestem za.

100km tylko .

Ja czarować nie będę bo żaden ze mnie "czaruś". Stacja miała zakończyć pracę dzisiaj ale z uwagi, iż pojawiła się spora "grupa" stacja działa do wtorku. Śniegu jest sporo i na spokojnie można przepychać ale jest to poza mną. Menagerowi stacji wskazałem pewne możliwości utrzymania śniegu/trasy do 3 marca.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Adam ..DUCH napisał:

Ja czarować nie będę bo żaden ze mnie "czaruś". Stacja miała zakończyć pracę dzisiaj ale z uwagi, iż pojawiła się spora "grupa" stacja działa do wtorku. Śniegu jest sporo i na spokojnie można przepychać ale jest to poza mną. Menagerowi stacji wskazałem pewne możliwości utrzymania śniegu/trasy do 3 marca.

Sprecyzuj Adam. Była opcja że chodzi do 3.03 czyli na styk. Teraz czytam, że do dziś miała chodzi ale wyjątkowo przedłuża się pracę do wtorku. Czyli już wiadomo, że na pewno nie będzie chodzić do ,,naszej,, niedzieli czy menager dopiero się namyśla ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...