Skocz do zawartości

Zwardoń 2024 - zlot Twardzielek i Twardzieli - part 2


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

Celowo nie w materiałach szkoleniowych. Pytanie o co chodzi?

Pozdro

Gdzieś do połowy dotrwałem .."gostek" sie gdzieś potłukł trochę.. 

- linia spadku stoku,

- zmiana zakrawędziowania, wejście na języki...itd itp.. sporo tego.. 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

Ale nie myślisz, że to jest jakiś żart. Widziałeś jak gość jedzie, jak jest ubrany...??

POzdro

Zobacze jutro całe - pewnie masz racje bo tam wszystko zgrzyta 🙂 ....Zdravim serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bubol.T napisał:

Teraz każdy może nagrywać co chce i udawać eksperta. Takie czasy.

Cześć

No fakt kajakowych takich filmów widziałem co najmniej kilkanaście. Goście wykupili pól Decathlonu i opowiadali bzdury.

Ale na nartach...trzeba chociaż jakoś jeździć...a to niby jakaś szkoła.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, nikon255 napisał:

polecam pierwsze 13 sekund 😄

 

 

Ostatnio było ich z tego SnowShow na Wielkanoc w L2A więcej niż setka ale zagrożenia nie stanowili bo cały dzień imprezowali w knajpie na stoku a potem jechali kolejką na dół 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

No fakt kajakowych takich filmów widziałem co najmniej kilkanaście. Goście wykupili pól Decathlonu i opowiadali bzdury.

Ale na nartach...trzeba chociaż jakoś jeździć...a to niby jakaś szkoła.

Pozdro

No właśnie, jakoś jeździć i to niby jakaś szkoła. 

Mam znajomego z najwyższymi uprawnieniami do szkolenia instruktorów nurkowania w IDF , lata temu jeździliśmy razem na narty,często opowiadał w jakim kierunku zmierza szkolenie w jego dziedzinie ,ale nie tylko ,bo chyba w każdej. Szybciej ,łatwiej z pominięciem większości treści. Jest papier ,można korzystać. 

Z resztą o czym my tu rozmawiamy,jak u Rydzola na uczelni można zostać lekarzem, bo ojciec Tadeusz osobiście zadzwonił do radia M i się żalił, że za długo czeka na decyzję z ministerstwa ,kolejnego dnia pozytywna decyzja już była. Kasa się zgadza i jesteś lekarzem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, rozważam przyjazd na spotkanie. Niestety tylko na sobotę i bez noclegu. Pytanie: czy trzeba się jakoś do was zapisać i zostać zaakceptowanym, czy po prostu przyjechać?  

                                                             Pozdr.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dany de Vino napisał:

Koledzy, rozważam przyjazd na spotkanie. Niestety tylko na sobotę i bez noclegu. Pytanie: czy trzeba się jakoś do was zapisać i zostać zaakceptowanym, czy po prostu przyjechać?  

                                                             Pozdr.

Myślę że przyjedziesz "na pałę", ja mam identyczny plan na zlot jak Ty [jak dobrze pójdzie to będę na zlocie]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Dany de Vino napisał:

Koledzy, rozważam przyjazd na spotkanie. Niestety tylko na sobotę i bez noclegu. Pytanie: czy trzeba się jakoś do was zapisać i zostać zaakceptowanym, czy po prostu przyjechać?  

                                                             Pozdr.

Bogdanie, mogę być Twoim sponsorem przy wprowadzaniu w tę grupę AN, co prawda osobiście znam tylko kilka osób, ale zawsze to te kilka więcej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
36 minut temu, .Beata. napisał:

Cześć 

Urlopy ogarnięte - pojawimy się w czwartek. Jeśli jeszcze ktoś coś, to o znaka poproszę, uprzedzę Halkę.

@moruniek jak wygląda sytuacja? Będziesz?

 

 

Nasza Beatka "zagęszcza kłąb" (cokolwiek to znaczy of course)... 😉

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Lexi napisał:

Nasza Beatka "zagęszcza kłąb" (cokolwiek to znaczy of course)... 😉

No bo jak temperatura spada to pszczoły zagęszczają kłąb i specyficznie się poruszają żeby było w uproszczeniu cieplej więc myślę że w kontekście zlotu zabrzmi odpowiednio i wywoła uśmiech😝😎

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KrzysiekK napisał:

No bo jak temperatura spada to pszczoły zagęszczają kłąb i specyficznie się poruszają żeby było w uproszczeniu cieplej więc myślę że w kontekście zlotu zabrzmi odpowiednio i wywoła uśmiech😝😎

A co to jest ten kłąb, który zagęszczają? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Chertan napisał:

A co to jest ten kłąb, który zagęszczają? 

Piotruś, proszę Cię, taki światły człowiek, erudyta pełną gęba i nie wie??? Kłąb, to to samo co głąb tylko pisane przez k. Jak pskiutas bez S, albo potop pisane wspak. Proste sprawy 😉

pozdrawiam

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...