Skocz do zawartości

Zwardoń 2024 - zlot Twardzielek i Twardzieli - part 2


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Harnaś napisał:

Może Michelin Alpin. Twierdzą, że guma działa cały czas tak samo aż do dopuszczalnego zużycia. Ja zacząłem 4 sezon na Michelin Alpin 6. Najlepsze opony jakie miałem, a nie miałem ich dużo 😉

Bardzo dobra opona. Ale czy najlepsza nie podejmuję się oceniać. Na pewno bardzo miękka i elastyczna. Na śnieg i lód idealna, na autostradę już niekoniecznie. Tu chyba Conti oraz Bridgestone są lepsze. Natomiast na górskie przełęcze i trudne warunki rzeczywiście Miśki są wybitne.

Edytowane przez tomkly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/20/2024 at 2:17 PM, .Beata. said:

Moi Drodzy,

sytuacja wygląda tak: 40 miejsc to holding Reksona i Halka. Oba budynki dzieli ulica do Zgody. W Reksonie są: 3x 2 os, 1x 4+1, i 2x 4 os. Mamy w swoim składzie 4 małżeństwa, 2 rodzinki (5 osób), 2 żony i 5 mężów + miejmy nadzieję moruniek z dzidzią.
W Zgodzie o ile mnie pamięć nie myli, na 1 piętrze są 2 pokoje z dwoma podwójnymi łożami + kanapa i chyba jeden pokój 3 os. Na 2 piętrze są 2x 2 os, 1x 3 os i  duży pokój w którym spali chłopacy (7 łóżek). 
Pomyślcie jak się rozmieścić, mogę z Elżbietą kimać w Halce. Reksona póki co zaklepana, mamy się rozliczyć na miejscu.

Wracając do głównego tematu, bo już się rozmydlil. Ja bym się pisał na ten duży pokój z 7 łóżkami ewentualnie w reksonie do któregoś pokoju 4 osobowego. Czy ktoś już tam się "dopisał"? Co ważne, czy każdy ma indywidualnie tam dzwonić i rezerwować czy jak Beta wspomniała jest cały zaklepany dla nas i musimy się tylko mię©dzy sobą dogadać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lubeckim napisał:

Wracając do głównego tematu, bo już się rozmydlil. Ja bym się pisał na ten duży pokój z 7 łóżkami ewentualnie w reksonie do któregoś pokoju 4 osobowego. Czy ktoś już tam się "dopisał"? Co ważne, czy każdy ma indywidualnie tam dzwonić i rezerwować czy jak Beta wspomniała jest cały zaklepany dla nas i musimy się tylko mię©dzy sobą dogadać?

Ja poproszę o wpasowanie mnie tam, gdzie można. Niekłopotliwy jestem, raczej ..

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2024 o 14:17, .Beata. napisał:

Moi Drodzy,

sytuacja wygląda tak: 40 miejsc to holding Reksona i Halka. Oba budynki dzieli ulica do Zgody. W Reksonie są: 3x 2 os, 1x 4+1, i 2x 4 os. Mamy w swoim składzie 4 małżeństwa, 2 rodzinki (5 osób), 2 żony i 5 mężów + miejmy nadzieję moruniek z dzidzią.
W Zgodzie o ile mnie pamięć nie myli, na 1 piętrze są 2 pokoje z dwoma podwójnymi łożami + kanapa i chyba jeden pokój 3 os. Na 2 piętrze są 2x 2 os, 1x 3 os i  duży pokój w którym spali chłopacy (7 łóżek). 
Pomyślcie jak się rozmieścić, mogę z Elżbietą kimać w Halce. Reksona póki co zaklepana, mamy się rozliczyć na miejscu.

Nie wiem, kto odpowiada za rezerwację łóżek , więc pisze pod Beata postem organizacyjnym - otóż siebie zgłosiłem wcześniej, ale proszę o dokoptowanie mojego kolegi - Jarka. Chłop forum czyta, ale taki nieśmiały bardziej. Rekomenduję człowieka, a to dlatego, że:

- jeździ od 8 lat i wiernie powiela moje błędy

- stateczny i rozważny >50, dobra kondycja

- jak trzeba, to za kołnierz nie wyleje, a że kondycja dobra ...

Proszę o uwzględnienie Jarka w naszych łóżkowych zasobach.

  • Thanks 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lexi napisał:

Sie zara okaże że trza będzie kilka chałup w Zwardoniu dobudować coby miejsca starczyło..

...a te orczyki za Zgodą pracują @Adam ..DUCH ?

To jest generalnie kolejny temat rzeka i raczej bliżej do Amazonki niż Wisły. 14 - w czasach świetności Zwardonia funkcjonowało 14 wyciągów + 3 za miedzą. Jako "dziecko" Szczyrku, Pilska i Kasprowego osobiście nigdy nie pałałem zbytnią sympatią do Rachowca. Bliżej mi było do Skalanki, Trawersu2, Beskidka czy też do slalomowej trasy na zboczach Kikiuli (Zwardoń Myto) czy też tuż a granicą Serafinow. A jak już przy Zgodzie jesteśmy. Tam jest z Orawcowej przy pensjonacie wyciąg należący do Fiedorów - oczekuje na inwestora więc jak ktoś ma kilka luźnych baniek to Adam chętnie - tak mi się wydaje pójdzie na współpracę zwłaszcza że można pocisnąć nieco w dół linę i jakiej 800 m. kanapę wystawić.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że doszły 3 osoby (Jarek - chyba mąż oraz mój synek z dziewczyną - czyli jeszcze nie mąż), oraz biorąc pod uwagę Moruńka z Maćkiem i wymagania osobowo - noclegowe, to wszyscy się nie zmieścimy w Reksonie. Zatem zarezerwowałam WSTĘPNIE noclegi dla wszystkich w Halce. Krzyś z Natką i Rafałem - 3 os, Kaem z Jarkiem i Mateuszem - 3 os, Michał z Markiem i Harnasiem - 3 os, reszta ma pokoje 2 os. Łącznie będzie nas 25 os. Na dole jest bar, zarezerwowana dla nas stołówka jako imprezownię oraz salka z bilardem czy czymś tam. Parking na 12 aut. Za takie luksusy jest dopłata 10 zł na os/noc, chyba że przyjedziemy dobę wcześniej, wtedy zostanie cena 70 zł. JEŚLI WSZYSTKIM  PASUJE TO DAJCIE ZNAĆ, trzeba zrobić wpłatę. Szczegóły prześlę po waszej akceptacji.

Jeśli nie, to pozostaje zadzwonić do Zgody i próbować się tam pomieścić. Nic innego nie znalazłam na naszą grupę.

  • Like 3
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, .Beata. napisał:

Jako że doszły 3 osoby (Jarek - chyba mąż oraz mój synek z dziewczyną - czyli jeszcze nie mąż), oraz biorąc pod uwagę Moruńka z Maćkiem i wymagania osobowo - noclegowe, to wszyscy się nie zmieścimy w Reksonie. Zatem zarezerwowałam WSTĘPNIE noclegi dla wszystkich w Halce. Krzyś z Natką i Rafałem - 3 os, Kaem z Jarkiem i Mateuszem - 3 os, Michał z Markiem i Harnasiem - 3 os, reszta ma pokoje 2 os. Łącznie będzie nas 25 os. Na dole jest bar, zarezerwowana dla nas stołówka jako imprezownię oraz salka z bilardem czy czymś tam. Parking na 12 aut. Za takie luksusy jest dopłata 10 zł na os/noc, chyba że przyjedziemy dobę wcześniej, wtedy zostanie cena 70 zł. JEŚLI WSZYSTKIM  PASUJE TO DAJCIE ZNAĆ, trzeba zrobić wpłatę. Szczegóły prześlę po waszej akceptacji.

Jeśli nie, to pozostaje zadzwonić do Zgody i próbować się tam pomieścić. Nic innego nie znalazłam na naszą grupę.

Z tego co zrozumiałem to mamy Reksone i Halkę, gdzie patrząc na mapę to i na czworakach uda się przejść więc mi pasi. Rozumiem że wszyscy w Halce i tak też impreza. Ja akceptuję. 
 

edit … doczytałem … tylko Halka … mi pasuje 

Edytowane przez KrzysiekK
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, .Beata. napisał:

Jako że doszły 3 osoby (Jarek - chyba mąż oraz mój synek z dziewczyną - czyli jeszcze nie mąż), oraz biorąc pod uwagę Moruńka z Maćkiem i wymagania osobowo - noclegowe, to wszyscy się nie zmieścimy w Reksonie. Zatem zarezerwowałam WSTĘPNIE noclegi dla wszystkich w Halce. Krzyś z Natką i Rafałem - 3 os, Kaem z Jarkiem i Mateuszem - 3 os, Michał z Markiem i Harnasiem - 3 os, reszta ma pokoje 2 os. Łącznie będzie nas 25 os. Na dole jest bar, zarezerwowana dla nas stołówka jako imprezownię oraz salka z bilardem czy czymś tam. Parking na 12 aut. Za takie luksusy jest dopłata 10 zł na os/noc, chyba że przyjedziemy dobę wcześniej, wtedy zostanie cena 70 zł. JEŚLI WSZYSTKIM  PASUJE TO DAJCIE ZNAĆ, trzeba zrobić wpłatę. Szczegóły prześlę po waszej akceptacji.

Jeśli nie, to pozostaje zadzwonić do Zgody i próbować się tam pomieścić. Nic innego nie znalazłam na naszą grupę.

 

Cześć

Dla nas OK. Prosimy o dwójkę tam gdzie większość mieszka.

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Marcos73 napisał:

Będzie dobrze, obyś tylko jakichś łódek nie wymyślił jak poprzednio, albo bojerów 😉

pozdro

Poprzednio w tym terminie  były narty w Temu i Ponte. Trasy trochę dłuższe.... w tym roku też, ale wyjazd już w przestawiony na najbliższą sobotę. Zdąrzę wrócić. Bojery to już chyba tylko w Finlandii i Kanadzie... na Mazurach pewnie już nie latają, porządnego lodu brak....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mig napisał:

Poprzednio w tym terminie  były narty w Temu i Ponte. Trasy trochę dłuższe.... w tym roku też, ale wyjazd już w przestawiony na najbliższą sobotę. Zdąrzę wrócić. Bojery to już chyba tylko w Finlandii i Kanadzie... na Mazurach pewnie już nie latają, porządnego lodu brak....

Widzę, że wszyscy robią formę na Zwardoń 😉

pozdro i miłych szusów w słoneczku życzę.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Marcos73 napisał:

Widzę, że wszyscy robią formę na Zwardoń 😉

pozdro i miłych szusów w słoneczku życzę.

 A dziekuje. To też potrafiłeś załatwić?  😉

Jak zwykle granicą chmur na Brenero...

122230292_Screenshot_20240125_162330_WeatherRadar.thumb.jpg.a42f528b68df0bd0c988c5d67d84a4e4.jpg

Edytowane przez mig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mig napisał:

 A dziekuje. To też potrafiłeś załatwić?122230292_Screenshot_20240125_162330_WeatherRadar.thumb.jpg.a42f528b68df0bd0c988c5d67d84a4e4.jpg

Tak, nie dziękuj, odrobisz w polu 😉

pozdrawiam

ps. Przypomnij się jeszcze o piwko za ostrzałkę, Lexi Ci postawi co dostał od Victora piwo dla mnie, ale sprzedał, a piniondzory przepił.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Marcos73 napisał:

Tak, nie dziękuj, odrobisz w polu 😉

pozdrawiam

ps. Przypomnij się jeszcze o piwko za ostrzałkę, Lexi Ci postawi co dostał od Victora piwo dla mnie, ale sprzedał, a piniondzory przepił.

Poproszę cesję naleznosci na piśmie. Lexi to miglanc....

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...