Skocz do zawartości

Zwardoń 2024 - zlot Twardzielek i Twardzieli - part 2


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, bubol.T napisał:

Ja tak samo nie umawiam się na spanie,bo przełom luty/marzec to co roku burzliwy czas w przedszkolnych zarazach. Tak samo było ostatnio gdy się widzieliśmy na CG. 

Nie wiem Krzychu w jakim składzie się wybieracie ,ale u mnie mogą przenocować swobodnie 3 osoby, przy rozłożeniu łóżka polowego 4. Oczywiście nocleg w koedukacyjnych warunkach przy trwającym remoncie w 30 metrowym domku na kurzej łapce. Jest czysto, ciepło, jest łazienka z ciepłą wodą i w pełni wyposażona kuchnia. 

Żadne 4x4 nie pomogą w podjeździe pod domek,bo nawet nie ma bramy. 100 metrów pod górkę trzeba się wdrapać z klamotami. Jest za to dobry widok, można zmontować grilla , albo kociołek z ogniska.

Jedyny minus, że to jakieś 50 km od Zwardonia,ale jak coś, to zapraszam.

 

Cześć,

dzięki za zaproszenie myślałem, żeby jechać z młodym ewentualnie samemu. Widok wart miliona dolarów. A cała reszta mało istotna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
7 minut temu, moruniek napisał:

Cześć,

dzięki za zaproszenie myślałem, żeby jechać z młodym ewentualnie samemu. Widok wart miliona dolarów. A cała reszta mało istotna.

Krzysiu

Wbijaj z Maćkiem. Jaj se Pan nie robi. A grafik masz elastyczny - jak guma z majtek. On-line to się można nauczyć jeździć, nie dasz rady tego opanować?

pozdro

Edytowane przez Marcos73
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy,

sytuacja wygląda tak: 40 miejsc to holding Reksona i Halka. Oba budynki dzieli ulica do Zgody. W Reksonie są: 3x 2 os, 1x 4+1, i 2x 4 os. Mamy w swoim składzie 4 małżeństwa, 2 rodzinki (5 osób), 2 żony i 5 mężów + miejmy nadzieję moruniek z dzidzią.
W Zgodzie o ile mnie pamięć nie myli, na 1 piętrze są 2 pokoje z dwoma podwójnymi łożami + kanapa i chyba jeden pokój 3 os. Na 2 piętrze są 2x 2 os, 1x 3 os i  duży pokój w którym spali chłopacy (7 łóżek). 
Pomyślcie jak się rozmieścić, mogę z Elżbietą kimać w Halce. Reksona póki co zaklepana, mamy się rozliczyć na miejscu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, to odwołuję Zgodę w tygodniu, z tymi 4-osobowymi to tylko bywa zgryz, gdy jest oddzielna sypialnia, a drugie spanie w pokoju przechodnim na kanapie, wtedy różnie bywa, choć można spokojnie się dogadać, czy tam polosować i da się to ogarnąć, to raptem 2 noce. Damy radę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, .Beata. napisał:

Moi Drodzy,

sytuacja wygląda tak: 40 miejsc to holding Reksona i Halka. Oba budynki dzieli ulica do Zgody. W Reksonie są: 3x 2 os, 1x 4+1, i 2x 4 os. Mamy w swoim składzie 4 małżeństwa, 2 rodzinki (5 osób), 2 żony i 5 mężów + miejmy nadzieję moruniek z dzidzią.
W Zgodzie o ile mnie pamięć nie myli, na 1 piętrze są 2 pokoje z dwoma podwójnymi łożami + kanapa i chyba jeden pokój 3 os. Na 2 piętrze są 2x 2 os, 1x 3 os i  duży pokój w którym spali chłopacy (7 łóżek). 
Pomyślcie jak się rozmieścić, mogę z Elżbietą kimać w Halce. Reksona póki co zaklepana, mamy się rozliczyć na miejscu.

Polska to jednak dziki kraj 🤷‍♂️🤦‍♂️

…człowiek dzwoni od chałupy do chałupy we wrześniu z prośbą o rezerwację na luty dla dwóch osób i dostaje odp-brak miejsc ! A w styczniu na początek marca całą chałupę można wynająć dla 40stu ! 
 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Victor napisał:

Polska to jednak dziki kraj 🤷‍♂️🤦‍♂️

…człowiek dzwoni od chałupy do chałupy we wrześniu z prośbą o rezerwację na luty dla dwóch osób i dostaje odp-brak miejsc ! A w styczniu na początek marca całą chałupę można wynająć dla 40stu ! 
 

A weź przewidź co tam będzie za pół roku. A teraz wszystko jasne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, .Beata. napisał:

Moi Drodzy,

sytuacja wygląda tak: 40 miejsc to holding Reksona i Halka. Oba budynki dzieli ulica do Zgody. W Reksonie są: 3x 2 os, 1x 4+1, i 2x 4 os. Mamy w swoim składzie 4 małżeństwa, 2 rodzinki (5 osób), 2 żony i 5 mężów + miejmy nadzieję moruniek z dzidzią.
W Zgodzie o ile mnie pamięć nie myli, na 1 piętrze są 2 pokoje z dwoma podwójnymi łożami + kanapa i chyba jeden pokój 3 os. Na 2 piętrze są 2x 2 os, 1x 3 os i  duży pokój w którym spali chłopacy (7 łóżek). 
Pomyślcie jak się rozmieścić, mogę z Elżbietą kimać w Halce. Reksona póki co zaklepana, mamy się rozliczyć na miejscu.

Jak czytam że dwie żony i pięciu mężów to się zastanawiam czy brać dzieci na taką ,,imprezę,, ale skoro już powiedziałem to jadę 🤣🤣🤣

Jakbym był sam, to mógłbym w jakimś zbiorowym pokoju, ale że będzie ze mną nastolatek i nastolatka to prosiłbym o jakiś trzy osobowy pokój.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...