Skocz do zawartości

Sezon 2023/2024


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś najlepszy śnieg w sezonie. Nie za twardo, nie za miękko, po prostu idealnie. Na Słowacji jednak cuda, po drodze mijamy VitaNovą. Tam trwała akcja ich chyba służy skarbowej, pełno osób z bronią, zajmują ośrodek. Dowiadujemy się, że od 14 lat nie płacą za dzierżawę jakiegoś gruntu. Ośrodek będzie trwale zamknięty. Jak jednak wracaliśmy, służb nie było, a z ośrodka schodziła grupa młodzieży z nartami. Jutro napiszę czy działają dalej. Rohace stanęły ze względu na silny wiatr. Trochę osób dojechało na Meander, ten cały czas działał. 

Rano tak.

GOPR2507.jpg

Syn robi tłok na bramkach.

IMG-20240122-131352089-HDR.jpg

Trasa za laskiem poprawiona, po wczorajszym gruzie lodowym nie ma śladu.

GOPR2515.jpg

Sypią depozyty śniegu.

GOPR2514.jpg

Po flagach można poznać kto ich główne odwiedza.

IMG-20240122-131848943.jpg

Do końca dnia dobrze.

 IMG-20240122-132233915.jpg

c.d.n.

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, moruniek napisał:

W nocy lało, rano wyszło słonce, późnej padał śnieg. Nowe narty wyprowadzone na spacer.

Rano tak.

IMG-20240123-091930366.jpg

Tłoku brak.

IMG-20240123-115533053-HDR.jpg

Później coraz więcej chmur i śniegu.

IMG-20240123-110305637-HDR.jpg

Narty na spacerze.

IMG-20240123-103716677.jpg

c.d.n.

Jaki to model? I jak wrażenia ? Jestem na etapie kupna i zastanawiam się miedzy fischer SC World Cup i Volkl Racetiger SC 

Maciek wymiata! Dawno się nie widzieliśmy,ale jest poważny progress.

Edytowane przez bubol.T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jako że jestem nowy na forum, czytam je co prawda od dłuższego czasu ale się nie rejestrowałem to wrzucę pare fotek z aktualnego pobytu w Zell Am See/Saalbach.

Pogoda dopisuje połowicznie, pierwsze 4 dni piękne, dziś piękna pogoda ale niestety bez jazdy. Pech chciał że mojej Magdy wyrostek uznał w nocy że chce tu zostać więc trzeba było odpuścić ten dzień i zająć się ważniejszymi sprawami. Pogoda od dziś się zaczyna psuć, dodatnie temperatury i opady, jako że tu dość nisko to spodziewam się więcej deszczu niż śniegu, ale zobaczymy. Pobyt Mojej w szpitalu dał mi 2 dni jeżdżenia więcej więc nie ukrywam że liczę na nagłe zmiany prognozy 🙂

 

Pozdrawiam serdecznie, Kajetan.

 

 

IMG_4101.JPG

IMG_4073.HEIC IMG_4095.HEIC IMG_4092.HEIC IMG_4091.HEIC IMG_4090.HEIC IMG_4088.HEIC IMG_4086.HEIC IMG_4085.HEIC IMG_4075.HEIC

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kajet24 napisał:

Witajcie, jako że jestem nowy na forum, czytam je co prawda od dłuższego czasu ale się nie rejestrowałem to wrzucę pare fotek z aktualnego pobytu w Zell Am See/Saalbach.

Pogoda dopisuje połowicznie, pierwsze 4 dni piękne, dziś piękna pogoda ale niestety bez jazdy. Pech chciał że mojej Magdy wyrostek uznał w nocy że chce tu zostać więc trzeba było odpuścić ten dzień i zająć się ważniejszymi sprawami. Pogoda od dziś się zaczyna psuć, dodatnie temperatury i opady, jako że tu dość nisko to spodziewam się więcej deszczu niż śniegu, ale zobaczymy. Pobyt Mojej w szpitalu dał mi 2 dni jeżdżenia więcej więc nie ukrywam że liczę na nagłe zmiany prognozy 🙂

 

Pozdrawiam serdecznie, Kajetan.

 

 

IMG_4101.JPG

IMG_4073.HEIC 1 MB · 2 pobrania IMG_4095.HEIC 1 MB · 0 pobrań IMG_4092.HEIC 1 MB · 0 pobrań IMG_4091.HEIC 2 MB · 1 pobranie IMG_4090.HEIC 1 MB · 0 pobrań IMG_4088.HEIC 1 MB · 0 pobrań IMG_4086.HEIC 1 MB · 0 pobrań IMG_4085.HEIC 1 MB · 1 pobranie IMG_4075.HEIC 2 MB · 1 pobranie

Kajetan .. fajnie by było gdybyś przekonwertował te pliki na jpg, jak nie masz nic na swoim iphone to możesz zrobić to online - wtedy wszyscy to obejrzą...a tak to być może komuś sie będzie chciało ściągnąć.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, kordiankw napisał:

Maciek podobnie jak Krzysztof po prostu jeżdżą po kilkadziesiąt dni w sezonie, a nie teoretyzują na forum o wpływie małego palca u nogi na inicjację skrętu.

Jakbyś spróbował z tym małym palcem to byś wiedział jaka to wieeeeeeelka różnica, ino przy tylu dniach to z małego się wielki robi, jak to każdy używany narząd. No, może nie każdy....

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, grimson napisał:

Podziwiam, czyja instruktorska ręka pracuje nad synem?

Maciek jeździ głównie ze mną i chłopakami z forum (tego i sąsiedniego). Za co im zresztą serdecznie dziękuję.

Na tym filmie to trochę jego zabawa z nartami niż jakieś dążenie do idealnego przejazdu. Takie nazywane przez niego "tańczymy na nartach i się bawimy". Bardziej chciałem pokazać stok i warunki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...