Skocz do zawartości

Sezon 2023/2024


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Marcos73 napisał:

Cze

Jak PX-y, bo chyba nie byłeś do nich przekonany.

pozdro

Dzisiaj sie sprawdziły...było stabilniej niż na sl -szybkości niekiedy większe bo musiałem nadążyć za tym "wariatem". co sie naczytał ze normalny narciarz jezdzi 80km/h ... .. potem zmieniłem na Force jak nawiało świeżego i przyszła mgła - w nich nie musisz widzieć stoku..one same widzą...a właściwie jest im obojętne

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Lexi napisał:

musiałem nadążyć za tym "wariatem". co sie naczytał ze normalny narciarz jezdzi 80km/h ... .

Tylko 80km/h 😤 no bez przesady ,ja tylko 130 aż zaczną myszkować to wtedy przyspieszam do 150h/km na jednej nodze 😎 🤦‍♂️😉 

Dzionek wspaniały ten wczorajszy syrop postawił na nogi 🥳 do 13 petarda pogodowa, jak i trasowa, później już jak napisał Marek mgła,kontrast słaby . Ale Hintertux kapitalny . 

IMG_0029.jpeg

IMG_0032.jpeg

IMG_0037.jpeg

IMG_0040.jpeg

IMG_0042.jpeg

IMG_0049.jpeg

IMG_0053.jpeg

IMG_0055.jpeg

  • Like 3
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Chertan napisał:

Jakby nie te czerwone kółka, to bym pomyślał, że jakieś pocztówki nam tu sadzisz, a tak to mogę tylko pozazdrościć, ale już niedługo, w sobotę zaczynamy Kronplatz ujeżdżać. 

Wiesz jak jest Piotrek.. kupa huku a prawda taka że siedzimy tylko w knajpie, pijemy piwo i wozimy sie nawaleni  "magic carpet" bo na kanapę strach..

IMG_3003.thumb.jpeg.d20361988d6e6f3bb2b2f78456ded2c1.jpeg

981170424_PHOTO-2023-12-06-16-51-4210.thumb.jpeg.868222bdf3fd92ffaa3591ec15e6cd85.jpeg

IMG_3009.thumb.jpeg.10ffa1cc6d6662cff3f5a266adec3105.jpeg

 

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2023 o 17:56, Lexi napisał:

Dzisiaj sie sprawdziły...było stabilniej niż na sl -szybkości niekiedy większe bo musiałem nadążyć za tym "wariatem". co sie naczytał ze normalny narciarz jezdzi 80km/h ... .. potem zmieniłem na Force jak nawiało świeżego i przyszła mgła - w nich nie musisz widzieć stoku..one same widzą...a właściwie jest im obojętne

Lexi dopisz cośkolwiek jeszcze nt tych PX81, bo miesiąc temu koledze kupiliśmy jako prezent i chciałbym wiedzieć czy udany. Z tym ze kolega od tygodnia  jest po drugiej wymianie czegoś tam w lewym biodrze qrde .. ale świetnie się czuje itepe!!! Ja kte narty jadą ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na luzacko, z przerwami. Jak jutro będę chodził, to we wtorek w Szczyrku już ostrzej...  Coś tam jadę, ale do zadowolenia daleko. Na razie zwalę na zatłoczony stok i pochmurne niebo, stok na NO przygotowany jak zwykle - bardzo dobrze. ..... ;-))

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Adrianh8me napisał:

Warunki rozumiem świetne, a jak z ilością ludzi i kolejkami w Ischgl?

W poprzednim tygodniu spadło około 1,5 metra śniegu, z czego w jedną noc z piątku na sobotę jakiś metr, w efekcie czego warunki są genialne. Szczególny szacunek należy się im za przygotowanie tras w ubiegłą niedzielę. Po metrowym opadzie byli w stanie przygotować do poziomu miękkiego sztruksu około 90% tras, jedynie kilka czarnych było pokrytych puchem, ale tylko do wysokości łydek, czyli widać że walczyli z nimi wcześniej. Od poniedziałku wszystkie trasy były już wzorcowe i trzymały twardość praktycznie przez cały dzień. W niedzielę było sporo ludzi natomiast od poniedziałku pustki. Większość klientów stanowili jak zwykle Polacy.

Kolejki to pojęcie w Ischgl nieznane. Najdłuższa była do Pardatschgratbahn w niedzielę rano, tak na około minutę do dwóch i to jedynie tuż po otwarciu. Na kolejnych wyciągach jazda na okrągło.

Edytowane przez tomkly
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...