Skocz do zawartości

Sezon 2023/2024


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Chertan napisał:

Pozdro też z jeszcze słonecznego Kronplatz, jutro kolejna lampa, potem nieco gorzej, przybędzie nieco białego, a na dole deszczyk. Z racji soboty jest trochę luda, jutro najpewniej podobnie. 

IMG20231209160602~2.jpg

IMG20231209132917.jpg

IMG20231209160521.jpg

IMG20231209133313.jpg

IMG20231209123732.jpg

IMG20231209132922.jpg

Po takim mętnym to Piotruś można pobłądzić na takich lotniskach..  cudo..👍

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, grimson napisał:

Jak wrażenia do poprzednich Head?

E-SL FIS lepsze niż model i. SL RD 2019/20. Nieznacznie, ale jednak zauważalnie. Szybsze, bardziej neutralne ale wymagające lepszej techniki i większego czucia detali. Najlepsze narty na jakich kiedykolwiek jeździłem, byle by im nie przeszkadzać.

Jak chodzi o E-GS Rebel to nie da się jej porównać z komórką FIS, to są inne narty. Znakomite narty, ale jak dla mnie zbyt wolne jak na GS. Taka zabawka dla starszych panów, osobiście wolę narty FIS (nawet sprzed kilku lat); dają dużo większe możliwości w takich warunkach jak są obecnie w Ischgl.

Z innych nart Heada - fantastyczne są "zwykłe" niebieskie slalomki ale w wersji Pro. To jest niby zwykły sklepowy E-SL ale z inną, bardziej sportową czyli podniesioną płytą. Wrażenia z jazdy piorunujące, jak na tę kategorię nart. Jeśli dla kogoś FIS to zbyt wiele Pro będzie w sam raz.

Edytowane przez tomkly
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, tomkly napisał:

E-SL FIS lepsze niż model i. SL RD 2019/20. Nieznacznie, ale jednak zauważalnie. Szybsze, bardziej neutralne ale wymagające lepszej techniki i większego czucia detali. Najlepsze narty na jakich kiedykolwiek jeździłem, byle by im nie przeszkadzać.

Jak chodzi o E-GS Rebel to nie da się jej porównać z komórką FIS, to są inne narty. Znakomite narty, ale jak dla mnie zbyt wolne jak na GS. Taka zabawka dla starszych panów, osobiście wolę narty FIS (nawet sprzed kilku lat); dają dużo większe możliwości w takich warunkach jak są obecnie w Ischgl.

Z innych nart Heada - fantastyczne są "zwykłe" niebieskie slalomki ale w wersji Pro. To jest niby zwykły sklepowy E-SL ale z inną, bardziej sportową czyli podniesioną płytą. Wrażenia z jazdy piorunujące, jak na tę kategorię nart. Jeśli dla kogoś FIS to zbyt wiele Pro będzie w sam raz.

Szykuje się z moimi e-GS FIS WC Rebels na debiut w kolejnym tyg 

165BF3D7-8A97-42A2-AD89-2375E35573F2.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Lexi napisał:

Po takim mętnym to Piotruś można pobłądzić na takich lotniskach..  cudo..👍

Tak, Kronplatz to wyjątkowe lotniska, szerokość stoków jak nigdzie dotychczas. Dzisiaj kolejny dzionek, fajne zajęcia z Filipem, lampa na niebie, fajna kelnerka w knajpie. To jest życie. 

IMG20231210133516.jpg

IMG20231210161216~2.jpg

IMG20231210160729.jpg

IMG20231210161233~2.jpg

IMG20231210162303~2.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tomkly napisał:

Obok Schladming oraz Ischgl trzeci mój ulubiony teren narciarski w Austrii. Mam na myśli oczywiście całą dolinę a nie wyłącznie Hochzillertal.

Schladming salzburskie klimaty trochę nie moja bajka widokowa , choć nie byłem,aczkolwiek w ubiegłym roku odwiedziłem w grudniu Maria Alm-jazda z widokiem na wysokie Alpy po kaszy i lodzie,trasy przygotowane były dobrze jak na ubiegłoroczny słaby grudzień śniegowo ale ta wysokość nie zachwycila mnie,dlatego Tyrol zdecydowanie wolę . Uwielbiam mały ON w Swiss Jungfrau (bomba) wisienka na torcie .Do Ischgl nie dojechałem ale jak zdrowie będzie to na bank odwiedzę bo to właśnie ten klimat najbardziej lubię . Dolina Zillertal w większej części zaliczona(Tux,Mayrhofen,Hochzillertal z Hochfügen),kombinat km straszny, tu każdy znajdzie coś dla siebie i wszędzie jest blisko,wybór miejsca bazy nie ma znaczenia w której części . Mieszkaliśmy w Stumm było błogo i cicho bez nocnych Apresski. Dolina super ! 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...