Skocz do zawartości

W koło komina👍


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

Jasne ale umówmy się, że poprawiła go aż tak dzięki Pani Adeleke. Wytrzymała ją w sposób mistrzowski.

A Anita Włodarczyk właśnie przerzuciła rywalki.

Pozdro

Owszem, Adeleke pomogła w wyśrubowaniu rekordu, ale gdyby Natalia Kaczmarek była bez formy to nacisk rywalki by nie pomógł. Tę formę trzeba było przygotować i to już zasługa jej i jej sztabu szkoleniowego.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kordiankw napisał:

Owszem, Adeleke pomogła w wyśrubowaniu rekordu, ale gdyby Natalia Kaczmarek była bez formy to nacisk rywalki by nie pomógł. Tę formę trzeba było przygotować i to już zasługa jej i jej sztabu szkoleniowego.

Cześć

Zgadza się. Zwróć uwagę, że bieg był rozegrany przez nią inaczej niż zwykle. znacznie szybszy początek - Klaver musiała być zaskoczona, choć i Ona pewnie pracowała nad taktyką biegu. No i końcówka wytrzymana znakomicie i cierpliwie. Jeżeli - a tak się wydaje i chyba tak powinno być - miał być to generalny sprawdzian przed IO to wypał chyba nieźle a i cel wydaje się do osiągnięcia bo jak teraz zrobiła taki wynik to za miesiąc powinna być w stanie zrobić 48,5. Wszystko wskazuje na to, że Bol i Lavarone wystartują na płotkach więc jest realna szansa na medal.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

Zgadza się. Zwróć uwagę, że bieg był rozegrany przez nią inaczej niż zwykle. znacznie szybszy początek - Klaver musiała być zaskoczona, choć i Ona pewnie pracowała nad taktyką biegu. No i końcówka wytrzymana znakomicie i cierpliwie. Jeżeli - a tak się wydaje i chyba tak powinno być - miał być to generalny sprawdzian przed IO to wypał chyba nieźle a i cel wydaje się do osiągnięcia bo jak teraz zrobiła taki wynik to za miesiąc powinna być w stanie zrobić 48,5. Wszystko wskazuje na to, że Bol i Lavarone wystartują na płotkach więc jest realna szansa na medal.

Pozdro

Dziś czytam, że biegła chora na lekach. Tym bardziej szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jeszcze jedna mała dygresja lekkoatletyczna: Znakomitym duetem są komentujący ze studio na stadionie Małgorzata Hołub-Kowalik i Piotr Małachowski. gdyby tylko dziennikarze prowadzący nie zadawali momentami takich głupich pytań czy prowokowali do debilnej futurologii...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

Jeszcze jedna mała dygresja lekkoatletyczna: Znakomitym duetem są komentujący ze studio na stadionie Małgorzata Hołub-Kowalik i Piotr Małachowski. gdyby tylko dziennikarze prowadzący nie zadawali momentami takich głupich pytań czy prowokowali do debilnej futurologii...

Pozdro

Nie mówiąc o tym że realizator/organizator zasłużył na wbicie na pal...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Właśnie, między innymi dlatego mam dla nich taki szacunek bo próbują bronić, ratować, tą włoską katastrofę. Dzisiejszy dzień to już chyba było apogeum niemocy i bezwładu organizacyjnego. A reżyser transmisji... mistrz. Udowodnił, że można spierdolić nawet najlepsze widowisko. W każdy  razie Tamberi nie zawiódł - przecież gdy Włoch skakał były pokazywane twarze rozgrzewających się trójskoczków. Nie ufałem mu na początku jego kariery a teraz podziwiam go szczerze!!! - tak naprawdę chyba od sytuacji (i jego reakcji) - z Barshimem.

Gość robi to dla zabawy, dla siebie, nie pęta mu nóg orzełek czy ( w jego wypadku) jakaś gwiazda w gałęziach.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2024 o 00:13, Spiochu napisał:

Jak na ten dystans przewyższenie jest dziwnie male. 2000m w górę to zwykle jest 40-60km w górach a nie 130km.

Piotrek, kurde przecież Kraków to nie Zakopane i w górach nie leży. Wokół jest pagórkowaty teren, nie górzysty. Tu nawet nie chodzi o dystans, ale czas siedzenia na rowerze, który się wydłuża ze względu na spadek prędkości. W górach 130 km to można i 5000 przewyższenia zrobić, tylko kto to przejedzie analogowo?  Pewnie tacy są. Ja nie znam. Na szosę to takie lajtowe kółko, ale na mtb to już sporo.

pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lexi napisał:

Podziwiam..ja w. takich okolicznościach "przyrody" i w takiej pozycji wytrzymuje do 10min. 

Ja takie miejsca wolę w październiku wtedy da się w miarę spokojnie przemieszczać.

@Marcos73 wyleguj się tylko zmieniaj ręce od drinków, żeby równomiernie mięśnie pracowały. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, grimson napisał:

Skoro tak wygląda foczka, to jak wygląda kaszalot?

Sporo Anglików jest, zrobiłbym Ci zdjęcie kaszalota, ale nie mieszczą się w kadrze😀.

Bardzo mało ludzi, butikowy hotel na uboczu, plaże piaszczyste a woda rześka. Polecam takie miejscówki. Generalnie to plaża praktycznie prywatna. Wolę 3x w roku takie budżetowe wyjazdy niż 1 w sezonie z pompą, za pierdylion monet w ścisku i tłoku.

pozdro

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to takie klimaty:

IMG_4196.thumb.jpeg.d5009b1eeac08617ddcbc5e8fc0cca81.jpeg

plaża

IMG_4194.thumb.jpeg.110649b392240877f2081b7b40413562.jpeg

IMG_4198.thumb.jpeg.b804feb7894843a32c3050c1f1cfd304.jpeg

takie otoczenie

IMG_4204.thumb.jpeg.613d41449e621cd448c826023a8a6673.jpeg

poprzednie zdjęcia z hotelu, w którym mamy wyżywienie, u nas nie ma leżaków na plaży ani knajpki z czymkolwiek. Dlatego tam nie siedzimy tylko jakieś 50 m od nas. Wszędzie pusto, raptem kilka osób, leżaki wolne, ale nie ma ich dużo.  Z basenu nie korzystamy w dzień, bo piękne piaszczyste plaże. Nasz obiekt jeszcze powstaje, ale był nieprzyzwoicie tani. Na mój gust po skończeniu cena będzie kosmos. Od jutra planujemy coś pozwiedzać. Panda zarezerwowana.

pozdro

 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Jan napisał:

A mialo byc z najblizszej okolicy

Wiesz Jan ..bogaci żyją inaczej - ja na ten przykład potrąciłem wczoraj rowerem kurę jadąc ze skupu złomu (trochę. nazbierałem).. jest niedzielny wypasiony obiad? -jest... (miał być rosół ale gaz odcięli za nie zapłacone rachunki)..

FC_20240616_0515.thumb.jpg.963495622fafab32aa507a137bedac49.jpg

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...