Skocz do zawartości

Narty w pandemii


yoss

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 465
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiedziałem, że im się uda. Kwarantanna Narodowa, czyli największy sukces tego rządu, staje się faktem. :)

A tymczasem dziś rano na bazarze w Legionowie, dokładnie około 7:00, dzikie tłumy ludzi w wieku 70+. O jakimkolwiek dystansie społecznym, można było oczywiście zapomnieć. 

 

Jaki sens ma narodowa kwarantanna, skoro zostawiamy otwarte kościoły bez zmiany limitu wiernych, zostawiamy otwarte bazary ? Jaki sens ma pozostawienie moich dzieci w domu, skoro ich koleżanki i koledzy z klasy pójdą na półkolonie, które będą dozwolone (i będą to dzieci z różnych klas i szkół, które spotkają się w jednej grupie na półkolonii), a po powrocie z tejże półkolonii spotkają się z moimi dziećmi w klasie (klasy I-III mają wrócić do stacjonarnego nauczania od 18 stycznia).

 

Kwarantanna, miałaby sens, tylko i wyłącznie, gdyby miała dotyczyć wszystkich, beż żadnych wyjątków.  A tak to, ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem dziś rano na bazarze w Legionowie, dokładnie około 7:00, dzikie tłumy ludzi w wieku 70+. O jakimkolwiek dystansie społecznym, można było oczywiście zapomnieć. 
 
Jaki sens ma narodowa kwarantanna, skoro zostawiamy otwarte kościoły bez zmiany limitu wiernych, zostawiamy otwarte bazary ? Jaki sens ma pozostawienie moich dzieci w domu, skoro ich koleżanki i koledzy z klasy pójdą na półkolonie, które będą dozwolone (i będą to dzieci z różnych klas i szkół, które spotkają się w jednej grupie na półkolonii), a po powrocie z tejże półkolonii spotkają się z moimi dziećmi w klasie (klasy I-III mają wrócić do stacjonarnego nauczania od 18 stycznia).
 
Kwarantanna, miałaby sens, tylko i wyłącznie, gdyby miała dotyczyć wszystkich, beż żadnych wyjątków.  A tak to, ....


Na stokach też z maseczkami słabo. Tłumy przed i za bramkami. Żądania zamykania przykrywy kanap. Bo zimno. Laissez faire.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie karmimy pisowskiego trolla, nawet jeśli jest z zawodu mecenasem.

Cześć

Stary gościa to ja mam w dupie. Staram się podchodzić trzeźwo i ze zrozumieniem do sytuacji i różnych dyrektyw ale kolejnymi decyzjami jestem coraz bardziej podłamany.

Mam pod opieką czwórkę rodzinnych seniorów ale całkowity brak proporcji w dbałości o starsze pokolenie i zlewanie pokolenia młodych (ja już nie mówię o tych, którzy pracują i wypracowują dochód) jest tak rażące, bezmyślne i głupie, że trzeba im jak się da pomagać, edukować (chcąc nie chcąc we własnym zakresie) i mieć nadzieję, że jak dorosną powywieszają winnych na latarniach.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem dziś rano na bazarze w Legionowie, dokładnie około 7:00, dzikie tłumy ludzi w wieku 70+. O jakimkolwiek dystansie społecznym, można było oczywiście zapomnieć. Jaki sens ma narodowa kwarantanna, skoro zostawiamy otwarte kościoły bez zmiany limitu wiernych, zostawiamy otwarte bazary ? Jaki sens ma pozostawienie moich dzieci w domu, skoro ich koleżanki i koledzy z klasy pójdą na półkolonie, które będą dozwolone (i będą to dzieci z różnych klas i szkół, które spotkają się w jednej grupie na półkolonii), a po powrocie z tejże półkolonii spotkają się z moimi dziećmi w klasie (klasy I-III mają wrócić do stacjonarnego nauczania od 18 stycznia). Kwarantanna, miałaby sens, tylko i wyłącznie, gdyby miała dotyczyć wszystkich, beż żadnych wyjątków. A tak to, ....

A przedszkola na dotychczasowych zasadach. Pewnie tam podobnie jak w kościołach wirusa nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Stary gościa to ja mam w dupie. Staram się podchodzić trzeźwo i ze zrozumieniem do sytuacji i różnych dyrektyw ale kolejnymi decyzjami jestem coraz bardziej podłamany.

Mam pod opieką czwórkę rodzinnych seniorów ale całkowity brak proporcji w dbałości o starsze pokolenie i zlewanie pokolenia młodych (ja już nie mówię o tych, którzy pracują i wypracowują dochód) jest tak rażące, bezmyślne i głupie, że trzeba im jak się da pomagać, edukować (chcąc nie chcąc we własnym zakresie) i mieć nadzieję, że jak dorosną powywieszają winnych na latarniach.

Pozdrowienia

 

Jak chodzi o yossa to na wiosnę był bezkrytycznym apologetą wszystkich działań PiS, a teraz też zamiast zabrać głos na temat braku legalności tych bzdur to robi sobie w żywe oczy jaja z innych, udając że tematu bezprawia nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem dziś rano na bazarze w Legionowie, dokładnie około 7:00, dzikie tłumy ludzi w wieku 70+. O jakimkolwiek dystansie społecznym, można było oczywiście zapomnieć.

Jaki sens ma narodowa kwarantanna, skoro zostawiamy otwarte kościoły bez zmiany limitu wiernych, zostawiamy otwarte bazary ? Jaki sens ma pozostawienie moich dzieci w domu, skoro ich koleżanki i koledzy z klasy pójdą na półkolonie, które będą dozwolone (i będą to dzieci z różnych klas i szkół, które spotkają się w jednej grupie na półkolonii), a po powrocie z tejże półkolonii spotkają się z moimi dziećmi w klasie (klasy I-III mają wrócić do stacjonarnego nauczania od 18 stycznia).

Kwarantanna, miałaby sens, tylko i wyłącznie, gdyby miała dotyczyć wszystkich, beż żadnych wyjątków. A tak to, ....

Napisales to na Ciebie padlo.
Zrob transparent cos w rodzaju "poza domem tylko w maseczkach" pojdz na ten bazar w Legionowie z drugim wyslij zone przed kosciol i napewno poskutkuje i pociagnie innych do podobnych dzialan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisales to na Ciebie padlo.
Zrob transparent cos w rodzaju "poza domem tylko w maseczkach" pojdz na ten bazar w Legionowie z drugim wyslij zone przed kosciol i napewno poskutkuje i pociagnie innych do podobnych dzialan.

U mnie na wsi, kościół jest otwarty całą dobę, możesz zawsze wejść i się pomodlić jeżeli masz taką potrzebę. Tłoczenia się kilkuset osób z grupy ryzyka w tym samym miejscu i czasie (patrz dzisiejszy bazar) kompletnie nie rozumiem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na wsi, kościół jest otwarty całą dobę, możesz zawsze wejść i się pomodlić jeżeli masz taką potrzebę. Tłoczenia się kilkuset osób z grupy ryzyka w tym samym miejscu i czasie (patrz dzisiejszy bazar) kompletnie nie rozumiem.

Napisalem o maseczkach.
3.10 to swieto panstwowe Niemiec. Bylem w Poczdamie na obchodach. Centrum bylo obklejone kartkami a4 z rysunkami "tylko w maskach". Byly rozne przedstawienia muzyka DDR tez. Nie spotkalem nikogo bez maski- mysle to nie mozliwe. Bedac na rowerze, na sportowo odjechalem to scisle oplakatowane centrum i nie "znalazlem" nikogo bez maski. Byc moze dlatego Brandenburgia ma tak malo zakazen.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...