Skocz do zawartości

PŚ 20/21


Mikoski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

"Dwunaste miejsce i awans do fazy zasadniczej zawodów równoległych – to wynik Maryny Gąsienicy-Daniel w porannych eliminacjach w Lech/Zürs. Polka tym samym zapewniła sobie najlepszy wynik w historii swoich startów w Pucharze Świata."

https://sportsinwint...Qwwql0J0nbH7vTg

Gdzie można online obejrzeć dzisiejszy wyścig równoległy Pań??

Jestem w hotelu bez Eurosportu 2 ...

POMOCY ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można online obejrzeć dzisiejszy wyścig równoległy Pań??

Jestem w hotelu bez Eurosportu 2 ...

POMOCY ?????

 

No i jest fantastycznie !!!!

Maryna świetnie się zaprezentowała, owszem przegrała  z mniej znaną  Amerykanką, która ...dotarła do finału i tam poległa z Vlchovą.

Generalnie, niech ta chwila trwa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć

No i jest ładny wynik. 2 czas drugiego przejazdu wiele mówi o możliwościach i formie. Ciekawe jak będę wyglądały kolejne starty i z jakim numerem?

Szkoda Bassino ale fajnie, że Brignone z tym swoim wyjątkowym stylem jest nadal wysoko.

Z przyjemnością zobaczę powtórkę.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

No i jest ładny wynik. 2 czas drugiego przejazdu wiele mówi o możliwościach i formie. Ciekawe jak będę wyglądały kolejne starty i z jakim numerem?

Szkoda Bassino ale fajnie, że Brignone z tym swoim wyjątkowym stylem jest nadal wysoko.

Z przyjemnością zobaczę powtórkę.

Pozdrowienia

Warto zobaczyć, nie sądziłem że zobaczę kiedykolwiek polskiego zawodnika tak jadącego - atakujący i czysty przejazd. Może jedna bramka gorzej a tak pełen gaz. Wielkie brawa. Jest komu kibicować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zobaczyć, nie sądziłem że zobaczę kiedykolwiek polskiego zawodnika tak jadącego - atakujący i czysty przejazd. Może jedna bramka gorzej a tak pełen gaz. Wielkie brawa. Jest komu kibicować.

Cześć

Wiesz ja śledziłem tylko na LIve FIS ale czułem po międzyczasach, ze jest niezły GAZ. Miejmy nadzieję, że to wpłynie na pewność jazdy i będzie taki Stękała. Większość tkwi w psychice. A tu jak się okazuje można dołożyć Shiffrin czy Brignone...

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Wiesz ja śledziłem tylko na LIve FIS ale czułem po międzyczasach, ze jest niezły GAZ. Miejmy nadzieję, że to wpłynie na pewność jazdy i będzie taki Stękała. Większość tkwi w psychice. A tu jak się okazuje można dołożyć Shiffrin czy Brignone...

Pozdrowienia

ogladałem na eurosport player - zainstaluj sobie na komorke:D

brignone pojechala bokiem majac wielka przewage a i tak dojechala na mecie pierwsza.

po niej basino jechala jeszcze szybciej ale ona z boku nie wstala i nie ukonczyla.

shiffrin pojechala bezpiecznie z kalkulacja i widac ze fizycznie jest z wiadomych wzgledow duzo gorzej przygotowana. psychicznie po zwyciestwie rozkleila sie na maksa. na razie widac ze kompletnie nie jest w stanie sie pozbierac po wypadku ojca. pelen szacun dla niej.

 

maryna swietnie pojechala, naprawde duza klasa, duzy gaz i do tego tak lekko na krawedziach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maryna ostatnio sprawia bardzo dobre wrażenie.

Myślę że pewność siebie idzie wraz ze świadomością dobrego przygotowania. A ona jest dobrze przygotowana, widać to już było po slalomie równoległym.

Trzeba trzymać kciuki żeby nie przydarzyły się jej choroby i kontuzje a będzie zawodniczką z czołówki giganta. Może jeszcze nie będzie na podium ale na miejsca w pierwsze 10 ma szanse jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...