Jump to content

polm

Members
 • Posts

  1,260
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

polm's Achievements

Mentor

Mentor (12/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Posting Machine Rare
 • Conversation Starter
 • Week One Done

Recent Badges

1

Reputation

 1. Gdyby walnęła ręką w tyczkę wyżej o 5 cm to by jej nie obróciło, ale walnęła przy samym śniegu poniżej jak się tyczka łamie. Niefart. Nadgarstek i żebra pewnie ją bolą ale chyba nie powinno być problemów na finałach.
 2. A to "Trzeba te nowinki podrzucic serwisantom robiącym dechy zawodnikom w PS, może biedni zbladzili i dłubią recznie zamiast dać na maszynkę do tego Pana " To nie jest porównanie ? Może nie porównanie, tylko lekka ironia.
 3. Daje tam do serwisu do nich i się nie martwię jak są zrobione narty. Nie wiem czy pamiętasz, ale mam narty kupione od Ciebie. Nie wiedziałem czy robiłeś im coś czy nie, więc zaniosłem do nich i powiedzieli, że fajnie zrobione i nie trzeba nic przy nich robić. Zwrócili tylko uwagę, że są przygrzane w jednym miejscu i czasem może się tam ślizg kruszyć, no ale na razie się nie kruszy. Po co porównujesz serwis który robi narty po kilkaset sztuk tygodniowo z ręcznym robieniem nart kilka godzin/para? W Mc się najesz i u Amaro też. W Mc płacisz 20 pln i czekasz 10 minut, u Amaro płacisz 600pln i czekasz 3 miesiące na miejsce. A końcowy produkt jest taki sam.   Raczej obaj Panowie mają technikę i wiedzę, której tutaj nikt nie ma na tym forum i nie będzie miał.
 4. Obaj prowadzą ten serwis. Nie wiem ile razy robiłem u nich narty, raczej dużo, łącznie z ze sporą nietypową naprawą nart. Naprawę zrobili dobrze, narty działają mi po naprawie bez problemów. Ponowie jak nie są zawaleni robotą, to można z nimi pogadać i się czegoś dowiedzieć. Nie zdarzyło mi się, żeby przy mnie wieszali psy na jakiś inny serwis czy robotę kogoś innego. Całkowicie nie znam się na serwisie i trudno mi jest ocenić jak są zrobione narty, ale jak dla mnie są zrobione dobrze, nic mi tam po serwisie nie przeszkadza w jeździe. Korzystam z ich usług pewnie z 8 lat.
 5. Podrzuć tym serwisantom z PŚ 600 par nart na tydzień, niech je zrobią ręcznie po 60 pln od pary.
 6. No większość kul jest już znana, a i trasy są mniej ciekawe w mniejszych górach.
 7. Mnie zawody pod koniec sezonu ogólnie się mniej podobają.  Co do pasków, to zależy od zawodnika co mu pasuje, z tego co oglądam większość używa pasków szczególnie w DH i SG.
 8. Mitku, przecież Ty jesteś przeciwny ćwiczeniom. Z tego co piszesz to liczy się jazda za kimś lepszym i taktyka, a nie żmudne powtarzanie ćwiczeń. Na dodatek parę razu zrozumiałem, że dla Ciebie technika nie jest tak ważna, jak taktyka.
 9. Tu Debra Armstrong zaprosiła dziewczyny do wspólnej jazdy, jedna ma Hero ST, druga jakieś Experience. Każda dziewczyna ma medal IO w narciarstwie alpejskim  Gdyby poczytały SF to by wzięły komórkowe GS/SL. Na szczęście nie czytają i jeżdżą na takich nartach które im pasują bo nie muszą sobie poprawiać ego centymetrami i ilością warstw Ti.
 10. Najchętniej bym widział zwycięstwo Zubcica. Lubię jak jeździ i jak chrapie . (już było ale lubię ten film i jeszcze raz wrzucam link)
 11. Mnie się coś zdaje, że Pinturault spierniczy coś dzisiaj. Solidny jest, ale takie mam głupie przeczucie, że nie będzie w 2 przejeździe. Tfu, tfu, żeby nie było, że wykrakałem.
×
×
 • Create New...