Jump to content

mlesik

Members
 • Posts

  350
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

mlesik last won the day on April 11 2022

mlesik had the most liked content!

Recent Profile Visitors

565 profile views

mlesik's Achievements

Rising Star

Rising Star (9/14)

 • Very Popular Rare
 • Dedicated
 • Reacting Well
 • First Post
 • Collaborator

Recent Badges

103

Reputation

 1. Dzięki za film ale nie masz nic nowego? Napiszę wprost do czego się czepiam - zakładam że osoby, które doradzają innym jak poprawić umiejętności, sami te umiejętności posiadają. A do Ciebie mam wątpliwości. Nie chcę Cię urazić - zwyczajnie się czepiam:) Masz coś nowego?
 2. Grimson może off topic ale... masz jakiś filmik ze swoją jazdą. Na forum nie mogę znaleźć. Pokaż proszę.
 3. mlesik

  Czechy - Pradìd

  proponuje korzystać z tej strony: https://www.holidayinfo.cz/pl/snowinfo
 4. mlesik

  Czechy - Pradìd

  Dziś paskudna pogoda ale Pradziad chyba jeszcze działa - przynajmniej takie mają info na stronie. https://www.figura.cz/ski-areal-praded/sjezdove-lyzovani/
 5. Rossi 2018 182 Master ale nie sprzedam;) voelkl shiro 182 2013/14
 6. A zawody były przekozackie. Fotki dzięki: fot. @ntnsnowandmore.
 7. Koniec słabiutkiego sezonu bo tylko 10 dni na nartach był taki jak cały sezon. Wiosenny Kaunertal nie był wiosenny. Szału pogodowego nie było ale też nie było tak źle. Trzy dni słońce/śnieg, dwa dni tylko śnieg i jeden pełna lampa. Za to asy oddane na szkolenie do NTN więc można pozjeżdżać samemu, śniegu dużo, freeride, zimno, ludzi na Kauner jak zwykle mało i różne przygody. Jak raz nie wziąłem łańcuchów z Polski to akurat były potrzebne i stanąłem w połowie drogi na lodowiec:) skibus się przydał! Z narciarskich spraw to miałem pomysł, że może sprzedam swoje rossingnole mastersy. Rzadko na nich pomykam bo rzadko są puste i twarde stoki. Na szczęście był jeden dzień, że było twardo i w miarę była widoczność. Te kilka przejazdów na dużym gazie, po pustym stoku i z kontrolą jaką ta narta daje skutecznie wybiły mi ten głupi pomysł z głowy. Za to chyba sprzedam Voelkl Shiro - narta na puch. Może ktoś chce?:)
 8. W media społecznościowych widziałem jak Maryna zasuwa. Pełen szacun. Mi chodziło o nabranie masy. Oczywiście nie w jakiś mega wielki sposób. Shiffrin przed tym sezonem bardzo się wzmocniła. Podejrzewam, że w następnym będzie szła ponownie w tym kierunku.
 9. Nie uważam, że Maryna zanotowała regres. Sportowo było na tym samym poziomie. Kompletnie nie uważam, że to koniec kariery. Mniejsza ilość punktów wynika z większej ilości wypadnieć. A wypadnięcia były bo cisnęła mocniej żeby wskoczyć na podium. W zeszłym sezonie celem było wejście do 15. W tym podium. Ponieważ umiejętności i wyrównany poziom wśród wielu zawodniczek powodują, że atak na podium wiąże się z ryzykiem i stąd mniej punktów. Ten sezon pokazał, że żeby walczyć o jeszcze lepszy wynik musi zrobić kolejny krok w podnoszeniu umiejętności. Może to być mega trudne ale wydaje się możliwe. Być może cięższy trening fizyczny. Shiffrin przed tym sezonem bardzo duży nacisk położyła na trening fiziczny w czym pomógł Kilde 🙂
 10. Szkoda szansy Maryny. Tak jak pięknie pojechała pierwszy tak słabo drugi. Ale cieszyć się trzeba tym co jest bo z nią będzie jak z Kowalczyk. Skończy karierę i długo żadnego następczyni nie będzie. Poza tym to chyba jej maks niestety czyli koniec pierwszej dziesiątki. I tak pełen szacun. Shiffrin slalomowo odwodniła że nie lubi miękkiego śniegu a na gigancie atak z w pierwszym, spokój w drugim i się udało. Dziewczyna osiągnęła już wszystko - ciekawe czy będzie się jeszcze chciało. Dlatego chyba zmiany w sztabie trenerskim. Vhlova ostatni weekend fajnie jechała ale sezon na mega minus. Gigant pechowo ale szła ostatnią ściankę naprawdę szybko. Odermatt nie do wyjęcia aż Henryczek nie mógł uwierzyć. Może jak wjeżdzi się jeszcze bardziej w Van deery to przyszły sezon będzie jego w GS i SL. Tylko lata lecą, dzieciak w drodze i młodość atakuje więc na walkę z Odermatem to prędzej Brathen. A Brathen z operacji wyrostka jedzie sl niesamowicie. Pełen szacun dla niego! Co ja teraz będę oglądać?
 11. Corinne Suter? W grupie DH w czołówce zarówno sportowej jak i estetycznej...
 12. Kiedyś na jednym wyjeździe na Kaunertal strzeliło mi wiązanie w atomicach FIS SL. Poszedłem w do lokalnej wypożyczalni i wziąłem sklepową slalomkę. Oprócz wrażeń takich że musiałem pół dnia przyzwyczaić się, że jakoś jedzie wolniej, słabiej oddaje to pod koniec dnia myślałem, że jest podobnie. Problem w tym, że na 40 sek. slalomie kumpel dostawał pół sekundy jak miałem dobry przejazd. Po zmianie nart nie miałem żadnych szans.
 13. hehehe bo zawsze byłem fan Vonn:) Tina mnie wkurzała bo za często zabierała zwycięstwa. I między nimi miłości nie było:D
 14. Masz rację zapomniałem całkiem o Tinie.
 15. Zdecydowanie tak jest. Jedzie lekko. Przekozak. Ja zacząłem się ostatnio przyglądać van derrom. Szczególnie w sl wydają się jakieś takie miękkie;))) i chyba maja przód narty podniesiony bardziej do góry.
×
×
 • Create New...