Jump to content

mlesik

Members
 • Posts

  413
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

mlesik last won the day on April 11 2022

mlesik had the most liked content!

Recent Profile Visitors

1,150 profile views

mlesik's Achievements

Proficient

Proficient (10/14)

 • Very Popular Rare
 • Dedicated
 • Reacting Well
 • First Post
 • Collaborator

Recent Badges

175

Reputation

 1. Hirscher wraca - szok bo dla holandii.
 2. Szkoda że Brignone nie dała rady Gutowej zabrać kuli w GS. Rozumiem ale nie lubię jak ktoś tak wyrachowanie jedzie żeby tylko 5 pkt dowieźć. Maryna niestety kolejny raz w tym sezonie problem z pewnym staniem... szkoda bo mogła być w 10. Tak się zastanawiam czy za dużo treningu SG nie weszło w tym sezonie...
 3. Nie ma było sensu jechać w zeszłym tygodniu, slalom w ciapie niestety między przetarciami. Zostały tylko alpy
 4. kolega ma jechać w środę to dam znać ale kiepsko to wygląda na kamerach...
 5. Bode to teraz markę Peak prowadzi. Bombery posżły w niebyt:) Tylko mi chodziło na czym Vonn z Ligetym jadą.
 6. fatalny do kibicowania był ten weekend w PŚ. Bansko i Andora po dziurze kosmicznej. Zimo wracaj!!!
 7. Tak jak pisze grimson. Kilde upublikował zdjęcie przed szyciem. Jakby ktoś mu tasakiem odciął mięsień łydki. Masakra. Napisał też o początku rehabilitacji. Przez dwa tygodnie ból tak duży że mdlał. Czeka go jeszcze 7 tyg na wózku i pisze że dużo gorzej niż jak miał zerwany acl!
 8. Przede wszystkim był tylko jeden trening!
 9. Wrzuciłem tłumaczenie automatyczne Twittera. Pewnie chodzi o lekką kontuzję stopy. Wg USA skiteam Shiffrin wysłała smska że kolano ok. Duży Fuks!
 10. Co najlepsze napisała po treningu że bardzo niepewnie jej się zjechało i miała stracha. Wykrakała z X: Wstępne badania Mikaeli Shiffrin nie wykazały żadnych oznak uszkodzenia więzadeł w lewym kolanie. - Emma Aicher doznała stłuczenia krawędzi buta i w sobotę nie będzie mogła jeździć na nartach.
 11. wywaliła w dh fest, szczególnie zle wyladowala po skoku. twitterek mówi że chyba ok
 12. Vinatzer fakt jeździ na tyłach i liczy na mocne nogi. Wczoraj jednak wypadł bo już pędził do mety i patrzył na nią. Idiotyczny błąd. Feller często nie trzyma presji i tu tak było. Dół pojechał fantastycznie. Ale mi się wydaje że on musi mieć twardo. Ja najbardziej od paru sezonów lubię McGratha. Jeździ miękko i carvingowo na tyle ile się da. Poza tym robi show:) Tylko zauważyłem że on musi dobrze wejść w przejazd. Jak zacznie źle to wyleci na bank.
 13. Slalom fantastyczny pod kątem emocji, fatalny pod kątem pogody. Henryczek słabiutko chyba taki sezon. Słabo się przyszykował fizycznie po prostu. Jakobsen znów dojechał - cud. Ale że Strasser dwa slalomy z rzędu?
 14. Dzięki za streszczenie bo nie mam siły oglądać tego rejsu... Z tego co napisałeś przebija się niedasizm i jest ok i tak dalej będzie...
×
×
 • Create New...