Skocz do zawartości

strefy wolne od LGBT


jan koval

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Przypomnijmy kto zaczął tą ostrą dyskusję, wczoraj. I chciał obrazić większość. Podpisany: FerraEnzo

Jeszcze nas, społeczeństwa, za to nie przeprosiłeś.

 

 

Ciekawostka prasowa:

 

 

Nie mam ani Ciebie ani "społeczeństwa" za co przepraszać, prędzej pożegnam się z forum. Dzisiaj napisałbym to samo. Nic nie zajmuje i nie dzieli Polaków tak mocno jak sprawy około-seksualne. Tyle w temacie, a co myślę o protestujących to moja sprawa i mam do tego takie samo prawo jak Ty do krytykowania KK i konserwatystów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  :wub:

 

Majeczka, podobnie jak Beatka (BiPi) w przeciwieństwie do części męskich eunuchów na tym forum to dziewczyny z prawdziwymi jajami.

 

Rozumiem, że chciałeś być miły, ale zastanów się, czy to był aż taki komplement, jak Ci się wydaje? Jedno kopnięcie w tę część ciała i cienko piszczycie.

Co innego, gdybyś Ty usłyszał, żeś chłop z prawdziwą c..ą. Że potrafisz znieść krwawienia, plamienia, pieczenie, szczypanie, porody, poronienia, nacięcia, pęknięcia, rozciąganie, zszywanie, wymazy, wzierniki, szczoteczki, patyczki, haczyki, wypalanie, wymrażanie, łyżeczkowanie, głowice, nożyce, tampony, wkładki, krążki, podpaski, wyjście czterokilogramowego człowieka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że chciałeś być miły, ale zastanów się, czy to był aż taki komplement, jak Ci się wydaje? Jedno kopnięcie w tę część ciała i cienko piszczycie.

Co innego, gdybyś Ty usłyszał, żeś chłop z prawdziwą c..ą. Że potrafisz znieść krwawienia, plamienia, pieczenie, szczypanie, porody, poronienia, nacięcia, pęknięcia, rozciąganie, zszywanie, wymazy, wzierniki, szczoteczki, patyczki, haczyki, wypalanie, wymrażanie, łyżeczkowanie, głowice, nożyce, tampony, wkładki, krążki, podpaski, wyjście czterokilogramowego człowieka...

 

Słusznie piszesz, uświadomiłaś mi szowinistyczny kontekst wpisu, w tym miejscu posypuję głowę popiołem. Intencje były oczywiście takie jak piszesz. Sądzę też, że do naszych forumowych zwolenników ograniczania praw kobiet takie porównanie będzie bardziej czytelne, gdyż tego o czym piszesz to oni w ogóle nie dostrzegają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ All.

 

Aborcja to nic innego, jak temat zastępczy, wrzucony przez rząd, żeby lud skierował swoje oko argusowe w innym kierunku. 

 

Czytam ostatnie kilka stron na tym forum i czuję zażenowanie, że daliśmy się nabrać.

 

Natomiast ważne zostaje pytanie, co takiego Sejm przegłosował, że jest to ważniejszej, niż aborcja. Która zawsze i wszędzie wywołuje EMOCJE w narodzie.

 

To nie jest temat zastępczy. To są konkretne decyzje zmieniające otoczenie prawne!

 

Wrzucone bo liczyli, że przejdzie to w miarę bezboleśnie. Ale się przeliczyli. Może to przysłowiowa kropla przelewająca brzeg naczynia. A jeszcze lepiej urywające się ucho od dzbana. 

 

W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="Skyflyer" post="662957" timestamp="1603790135"]Tym bardziej, że chcą równouprawnienia, więc żadnej taryfy ulgowej ze względu na płeć być nie powinno.

Ludwiku, oby te czarownice nie zrobiły sobie „okna życia” pod Twymi drzwiami

 

Naródktóry zabija własne dzieci, jest narodem bez przyszłości. Tak mówił Jan Paweł II podczas jednej ze swoich ostatnich wizyt w naszej ojczyźnie. Czy z nauczania tego wielkiego patrioty, papieża i świętego już nic nie pozostało?

 

Chronić zwierzątka, bo one czują i ból odczuwają, a zabijać ludzi w łonie matek bo być może chore? Nawet niech pięć minut takie dziecko żyje po urodzeniu do chwili śmierci ale niech żyje. To nie człowiek jest jego panem życia i śmierci. Neomarksizm razem z tęczową zarazą wlewa się do naszego kraju drzwiami i oknami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naródktóry zabija własne dzieci, jest narodem bez przyszłości. Tak mówił Jan Paweł II podczas jednej ze swoich ostatnich wizyt w naszej ojczyźnie. Czy z nauczania tego wielkiego patrioty, papieża i świętego już nic nie pozostało?

 

Chronić zwierzątka, bo one czują i ból odczuwają, a zabijać ludzi w łonie matek bo być może chore? Nawet niech pięć minut takie dziecko żyje po urodzeniu do chwili śmierci ale niech żyje. To nie człowiek jest jego panem życia i śmierci. Neomarksizm razem z tęczową zarazą wlewa się do naszego kraju drzwiami i oknami.

 

Zachowam tę perłę myśli dla potomności.

 

W kwestii pierwszego pytania - tak zostali ci sami pedofile.

 

Drugie stwierdzenie... nie nadaje się do komentarza.

 

W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowam tę perłę myśli dla potomności.

 

W kwestii pierwszego pytania - tak zostali ci sami pedofile.

 

Drugie stwierdzenie... nie nadaje się do komentarza.

 

W

 

Ta jak pisałem wcześniej, dyskusja jest ideologiczna. Oni definiują życie od momentu poczęcia, a my zupełnie inaczej. Mogą sobie definiować jak chcą, byle tego nie narzucali innym.

W moim światopoglądzie dziecko staje się człowiekiem w momencie narodzin, do tej pory jest częścią ciała kobiety. I totalnie nie interesuje mnie opinia JP II czy innych kościelnych hierarchów. Jestem w stanie zgodzić się na kompromis, co oczywiste, oparty na naukowych podstawach, czyli w miarę realnemu stwierdzeniu w którym momencie płód zaczyna odczuwać ból. I to jest jak dla mnie maksymalny punkt ograniczania praw kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naródktóry zabija własne dzieci, jest narodem bez przyszłości. Tak mówił Jan Paweł II podczas jednej ze swoich ostatnich wizyt w naszej ojczyźnie. Czy z nauczania tego wielkiego patrioty, papieża i świętego już nic nie pozostało?

 

Chronić zwierzątka, bo one czują i ból odczuwają, a zabijać ludzi w łonie matek bo być może chore? Nawet niech pięć minut takie dziecko żyje po urodzeniu do chwili śmierci ale niech żyje. To nie człowiek jest jego panem życia i śmierci. Neomarksizm razem z tęczową zarazą wlewa się do naszego kraju drzwiami i oknami.

 

 

Naródktóry zabija własne dzieci, jest narodem bez przyszłości. Tak mówił Jan Paweł II podczas jednej ze swoich ostatnich wizyt w naszej ojczyźnie. Czy z nauczania tego wielkiego patrioty, papieża i świętego już nic nie pozostało?

 

Chronić zwierzątka, bo one czują i ból odczuwają, a zabijać ludzi w łonie matek bo być może chore? Nawet niech pięć minut takie dziecko żyje po urodzeniu do chwili śmierci ale niech żyje. To nie człowiek jest jego panem życia i śmierci. Neomarksizm razem z tęczową zarazą wlewa się do naszego kraju drzwiami i oknami.

 

Pozwolę sobie zacytować jeden z komentarzy pod artykułem ;Aborcja:Kwadratura koła?; ,

milleniusz27.10.2020, 12:13 Pana Turnau’a szanuję i przez ten szacunek powstrzymam się od komentarza, który ciśnie mi się na usta.

Ajatollahom zaś proponuję pójście za ciosem. Nowotwory też są życiem. W istocie są podobne do płodów z wadami genetycznymi, bo też mają uszkodzony kod, też walczą z organizmem hosta, też są niezdolne do samodzielnego życia poza hostem. Co więcej - nowotwory są egalitarne i dotykają obu płci.

Postuluję aby ukazem Przybłędzkiej zadekretować świętość każdego życia rozwijającego się w ciele człowieka.

Jakby bóg nie chciał, by człowiek nosił w sobie nowotwór, to by go takim nie stworzył. Qrwaprostenie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ani Ciebie ani "społeczeństwa" za co przepraszać, prędzej pożegnam się z forum. Dzisiaj napisałbym to samo. Nic nie zajmuje i nie dzieli Polaków tak mocno jak sprawy około-seksualne. Tyle w temacie, a co myślę o protestujących to moja sprawa i mam do tego takie samo prawo jak Ty do krytykowania KK i konserwatystów.

.
Z takim podejściem ciężko będziesz miał powielić swoje geny .
Patrząc na ewolucję może to i dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jak pisałem wcześniej, dyskusja jest ideologiczna. Oni definiują życie od momentu poczęcia, a my zupełnie inaczej. Mogą sobie definiować jak chcą, byle tego nie narzucali innym.

W moim światopoglądzie dziecko staje się człowiekiem w momencie narodzin, do tej pory jest częścią ciała kobiety. I totalnie nie interesuje mnie opinia JP II czy innych kościelnych hierarchów. Jestem w stanie zgodzić się na kompromis, co oczywiste, oparty na naukowych podstawach, czyli w miarę realnemu stwierdzeniu w którym momencie płód zaczyna odczuwać ból. I to jest jak dla mnie maksymalny punkt ograniczania praw kobiet.

 

Tak nawiasem mówiąc to KK dopiero od 150 lat wpadł na to żeby od razu uznać płód za człowieka. Zacytuję:

 

" KK opierał się w II milenium na kodeksie Gracjana, który nie traktował zarodka jako człowieka. Wcześniej w księgach pokutnych o wiele lżejsze były sankcje za spędzenie zarodka do 30 dnia, a inne, równoznacznie z morderstwem, sankcje za zabicie płodu >30 dni. Dopiero w 1869 r. to zostało zrównane"

 

To jest bardzo ciekawe, że przez tak długi czas nie było tego utożsamienia. Ale trzeba było coś wymyśleć i ortodoksom udało się wygrzebać nową wiedzę ze starych przykazań.  W tym tempie za kolejne 200 lat KK wpadnie na pomysł aby chronić ustawowo spermę. Bo przecież to prawie życie...

 

Pozdro

W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katolicki kościół ma pierdolca na punkcie seksualności. Bzykać przed ślubem zakazuje, pozamałżeńsko tym bardziej, jakakolwiek antykoncepcja zakazana. Czyli klasyka, bzykanie jedynie w celach prokreacyjnych. I te swoje fobie chce narzucić całemu społeczeństwu. Teraz jednak posunięto się zbyt daleko a kościół wyjdzie z tego zawirowania pokiereszowany jak nigdy wcześniej. Takie kukułcze jajo podrzucone mu przez PiS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiasem mówiąc to KK dopiero od 150 lat wpadł na to żeby od razu uznać płód za człowieka. Zacytuję:

" KK opierał się w II milenium na kodeksie Gracjana, który nie traktował zarodka jako człowieka. Wcześniej w księgach pokutnych o wiele lżejsze były sankcje za spędzenie zarodka do 30 dnia, a inne, równoznacznie z morderstwem, sankcje za zabicie płodu >30 dni. Dopiero w 1869 r. to zostało zrównane"[/size]

To jest bardzo ciekawe, że przez tak długi czas nie było tego utożsamienia. Ale trzeba było coś wymyśleć i ortodoksom udało się wygrzebać nową wiedzę ze starych przykazań. W tym tempie za kolejne 200 lat KK wpadnie na pomysł aby chronić ustawowo spermę. Bo przecież to prawie życie...[/size]

Pozdro[/size]
W[/size]

To obowiązuje już od kilku tysięcy lat ;)


"Nieczystość z powodu wylewu nasienia

16 Jeżeli z mężczyzny wypłynie nasienie, to wykąpie całe ciało w wodzie i będzie nieczysty aż do wieczora. 17 Każde ubranie, każda skóra, na którą wyleje się nasienie, będzie wymyta wodą i nieczysta aż do wieczora. 18 Jeżeli mężczyzna obcuje z kobietą wylewając nasienie, to oboje wykąpią się w wodzie i będą nieczyści aż do wieczora."

No prawie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest temat zastępczy. To są konkretne decyzje zmieniające otoczenie prawne!

 

Wrzucone bo liczyli, że przejdzie to w miarę bezboleśnie. Ale się przeliczyli. Może to przysłowiowa kropla przelewająca brzeg naczynia. A jeszcze lepiej urywające się ucho od dzbana. 

 

W

 

Jak chce się zrobić ferment w narodzie, to wrzuca się tematy zastępcze na tapetę. Od skali sprawy zależy kaliber tematu zastępczego.

 

Matka Madzi już się opatrzyła, więc weszła aborcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katolicki kościół ma pierdolca na punkcie seksualności. Bzykać przed ślubem zakazuje, pozamałżeńsko tym bardziej, jakakolwiek antykoncepcja zakazana. Czyli klasyka, bzykanie jedynie w celach prokreacyjnych. I te swoje fobie chce narzucić całemu społeczeństwu. Teraz jednak posunięto się zbyt daleko a kościół wyjdzie z tego zawirowania pokiereszowany jak nigdy wcześniej. Takie kukułcze jajo podrzucone mu przez PiS.

 

Poczytaj jakie zakazy są w islamie. Wtedy do KK wrócisz na kolanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj jakie zakazy są w islamie. Wtedy do KK wrócisz na kolanach.

A to mamy przymus wiary ?

Gratuluje Ci słuchania kolesi, którzy od setek lat zmieniają wiarę tak by realizować swoje własne chore cele, a społeczeństwo trzymać "za mordę" strasząc grzechem i potwornym piekłem.

A te grzechy sami sobie definiują jak im wygodnie ...

Poza tym na przestrzeni wieków to KK wyrządził tyle złego...że raczej bym nie wchodził w dyskusję, która religia jest "gorsza"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako praktykującemu katolikowi trudno jest mi kulturalnie wymiotować kiedy słyszę, że protestami został sprofanowany kościół. Pedofilia, pijaństwo, hazard księży, burdy pijackie, przekręty finansowe kościoła nie sprofanowały? Pycha, obżarstwo, limuzyny i kapiące złotem stroje liturgiczne są miłe Bogu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako praktykującemu katolikowi trudno jest mi kulturalnie wymiotować kiedy słyszę, że protestami został sprofanowany kościół.Pedofilia, pijaństwo, hazard księży, burdy pijackie, przekręty finansowe kościoła nie sprofanowały? Pycha, obżarstwo, limuzyny i kapiące złotem stroje liturgiczne są miłe Bogu?


Błądzisz bracie ! Diabeł przez ciebie przemawia ! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...