Skocz do zawartości

Przebieg


star

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 978
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dodane grafiki

Wpadłem, ja mam kilka, ale twoja odpowiedź odnosiła się do braku ingerencji w osprzęt roweru w okresie pięciu lat a nie trzech. Musisz przyznać, że przebieg ponad 20000 km zrobiony na dwóch rowerach to nie to samo co na jednym :). Na tym kończę.

 

Ps. Widzę, że w międzyczasie edytowałeś posta. Cały się trzęsę ze strachu.

Czyje to:

 

"Dzień Dobry

Są ludzie z klasą dziękujący za słuszne zwrócenie uwagi i ci co wiedzą lepiej.

Pozdrowienia"

Brak ingerencji w osprzęt w jakimkolwiek okresie w rowerach jakie posiadamy. Zadowolony?

Wszystko jest klarownie opisane w poście. Reszta to czepianie się po prostu.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze strałem się powiększać modele w kolekcji niż wymieniać je na inne ale czasami pokusa była zbyt silna i pod wpływem chwili dokonywałem wymiany z innymi kolegami.

Co do pytania?
Akurat w tym modelu poniżej, drzwi się nie owierały więc problem zawiasów żaden, zaś frajda z jazdy i zabawy - ogromna.

matchbox-ferrari-testarossa.jpg

PS Masz swój prawdziwy garaż na modele, nie znałem do tej pory nikogo kto by taki miał. ☺
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, czy dobrze mi się zdaje, że
też lubisz niebieskie ...?

Jazz był pierwszy i niebieski, ciągle w domu, kobieta się z nim nie rozstaje. Pozostałe dwa to cudze. Niestety. No ale tam gdzie xk to choć miejsce garażowe mamy. Ja lubię też grafit...

Załączone miniatury

  • mms_20161016_152824.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć
Starrry fajne samochody to zaprezentowała w swoich postach Joanna. Nie zachwycajmy się jakimś gównem typu OPEL CORSA bo jest najlepszy w swojej klasie...gówien.
Pozdrowienia

Fajne są tu.
AMG Brabus. 1000NM.
Corvette Stingray.
PS. Nikt się nie zachwyca.
Dziwię się, że toto się odpycha.

Załączone miniatury

  • DSC_7195.JPG
  • DSC_7194.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi z tym autem? Czemu nart nie włożysz? Pytam zupełnie poważnie, bo to bardzo dziwne stwierdzenie.

Wiesz zepsuty jestem przez Tucsona.
Rower cały wchodzi po złożeniu siedzeń na płasko. Narty sprytnie blokuję za przednimi siedzeniami. No a tu jakaś hucpa, bagażnik mikro. Skosow na przednie siedzenia nie uwzględniam. Auta już nie mam, bo to w ramach assistance. Czekam na silnik z ang do Tucsona, jutro ma być. Wujek mechanik zamontuje i zobaczymy...

Załączone miniatury

  • DSC_7466.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wkłada w poprzek, a że ma mastery to mu nie wchodzą :D Sstar prawda to?

Jaja sobie robię, bez urazy!

Nic nie wkładam;-)
Jak to określił ktoś, wolałbym aby ostatnia rzeczą która widzę w życiu nie byla moja ulubiona narta wystająca mi z brzucha. PS. Narty mam ok 180 oprócz masterow, free, tour.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...