Jump to content

widzewiak_z_gor

Members
 • Posts

  321
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by widzewiak_z_gor

 1. Wygląda to bardzo dobrze. GrasSki WorldCup 🙂 https://youtu.be/I1S3eIaTz-I Producent GrasSki https://www.grasski.net/cs/ Pozdrawiam.
 2. Pierwsze kroki - (zakładanie nart, hulajnoga, podchodzenie, obracanie, upadanie, hamowanie, skręcanie) zaczyna się zawsze na polankach, łączkach, płaskich stokach i jest to ogólnie przyjęty schemat w nauczaniu jazdy na nartach. Mnie trafia, jak widzę osoby, które są pierwszy raz na nartach i za namową znajomych, pchają się na kanapę. Przyjemny wjazd na górę a później przerażenie, strach w oczach i walka o życie.
 3. Ostatki na dostojnym Pradziadzie. Warun Super, śnieg jak masełko, którego jest tutaj jeszcze całkiem sporo. Miłośników wiosennych szusów niewielu, pogoda piękna. Chodzi już tylko Vlek B, do soboty można jeździć. Pozdrawiam.
 4. Cześć. Dzisiaj wybrałem się na Żmijkę aby na górnej kanapie, wypić sobie kawę i zjeść ciasto. Na trasie C, którą podchodziłem, jest jeszcze całkiem sporo śniegu i może faktycznie do połowy maja będzie można foczyć. Pozdrawiam.
 5. Serdecznie pozdrowienia z Czarnej Góry. Warunki na narciarski spacer idealne, piękne Słoneczko, lekki wiaterek. Na A trasie warunki do zjazdów znakomite.
 6. Na Pradziadku warun cały czas doskonały. Dzisiaj chodził tylko Vlek B. Karnet całodzienny to koszt 700 koron, parking na dole 100 koron i podróż autobusem w obie strony też 100 koron. Pozdrawiam.
 7. Świąteczne szusowanko przy pięknej pogodzie, warun bardzo fajny. Spokojnych Świąt!
 8. Cześć. Dobrze myślisz, pazur musi być. Spokojnych Świąt.
 9. Dzisiejszy freeraidowy wypad na Pradziada. Pogoda znakomita, świeży opad śniegu z nocy a w ciągu dnia, Słoneczko oraz opady śniegu na przemian. Warun do jazdy znakomity. Pozdrawiam serdecznie.
 10. Pozdrawiam Grimsonie i do następnego. Dziękuję bardzo.
 11. Osełka diamentowa do noży, działa tak samo jak inne pilniki diamentowe do nart. Link: https://allegro.pl/oferta/oselka-diamentowa-mini-75x25mm-3-sztuki-7634465734 Pilniki płaskie, sprawdzają się bardzo dobrze. 1,2,3 nacięcia, szerokości i długości do wyboru. Link: https://eshop.pronar.com.pl/pilniki-slusarskie-bez-uchwytu-plaskie/pilnik-plaski-100-mm-naciecie-1 Pozdrawiam.
 12. Może wydają się być delikatne ale w dłuższej praktyce serwisowej dają radę. W metalowych SkiMan, Swix, wersja podstawowa i Pro Racing, z czasem pękają środkowe imadła, odklejają się gumowe chwytaki ( Imadło środkowe ), wylatują talerzyki dociskające narty, przynajmniej u mnie tak było.
 13. Cześć. Masz u siebie w Tychach, Serwisanta pasjonatę oraz sklep. Kontakt z właścicielem Sklepu REMSPORT (Jacek Antonik) Tel. kom.: 508-176-526 Tel. (032) 797-66-11 Pozdrawiam.
 14. Cześć. Masz u siebie w Tychach, Serwisanta pasjonatę oraz sklep. Kontakt z właścicielem Sklepu REMSPORT (Jacek Antonik) Tel. kom.: 508-176-526 Tel. (032) 797-66-11 Pozdrawiam.
 15. Hej. Bardzo dobre warunki, klimatyczny Ośrodek Narciarski, fajne trasy jak i możliwość zapuszczania się na leśne przygody. W tygodniu chodzi jeden wyciag - talerzyk, ceny bardzo przystępne, tankować lepiej w Polsce. Pozdrawiam.
 16. "Amator", który wygrał to były zawodnik tak więc bez niespodzianek.
 17. Wpadłem 4 grudnia i tak mi się spodobało, że zostaję do 2 kwietnia. 😉 Do zobaczenia!
 18. Dzisiaj mięciutko, napadało trochę świeżego śniegu, Ludzi - dziki tłum, kolejki olbrzymie. Pozdrawiam, na weekend zostańcie w domu. 😘
 19. Dobry dzień. @kapa ile masz dni na nartach w sezonie? Jak długo przebywasz w ciągu dnia na stoku? Pozdrawiam.
 20. Dzisiaj klimat bajkowy, warunki do jazdy znakomite. Proca przywrócona na jak długo to się zobaczy. Śniegu w lesie całkiem sporo. Na nocne jazdy, trasy nie są już ratrakowane.
 21. Proca od dzisiaj zamknięta. Warun na pozostałych trasach bardzo dobry.
 22. Gdzieś w kolejce na Czarnej Górze. - Fajne narty, jaki sezon? - 08/09 chyba... - To całkiem nowe... - już nie nowe... - trochę już zniszczone, dobre do jazdy tyłem... - przodem też dają radę... :) Dzięki za przepuszczenie mnie i moich uczniów w kolejce. Pozdrawiam.
 23. Cześć. Kołki do nart. link:https://allegro.pl/oferta/kolki-zaslepiajace-otwory-w-nartach-montaz-wiazan-5806338499 Wiertło z ogranicznikiem. link:http://4serwis.pl/pl/p/Wiertlo-do-montazu-wiazan-Snoli-3%2C5x7mm/102 Dłuto ostre. link:https://allegro.pl/oferta/bardzo-ostre-dluto-stolarskie-12-mm-narex-0112-11446481660 Przesuń płytę do przodu, to dobry pomysł, będziesz bardziej agresywny na stoku. ;) Stare otwory zakołkować, kołeczki wbijać gumowym młoteczkiem i na sam koniec sciąć ostrym dłutem. Nawiercić nowe otwory wiertłem z ogranicznikiem. W otwory wlać klej, (może być kropelka) i przykręcić płytę. Narta będzie jeździć dobrze więc nie przejmuj się dodatkowymi otworami. :) Pozdrawiam.
 24. Ludzi dużo, kolejki długie ale bywają dłuższe. Od rana, dwie godziny można pośmigać bez większych kolejek. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...